Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Hakan Orhan Art Hakkında

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı denilince akla ilk gelen isimlerden olan Hakan Orhan Art, İzmir Karşıyaka konumunda gelin ve damat adaylarını bekliyor. Kullandığı kaliteli teknik ekipmanları hesaplı fiyatları ile birleştiren sanatçı, bir çok farklı türde çekim yapıyor. Bu çekimler sayesinde de özellikle yeni evlenecek çiftlerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Çekim Türleri

Fotoğrafçı, düğün öncesi ve sonrasının da en az düğün günü kadar önemli olduğunun farkında. Bu farkındalık sayesinde ortaya oldukça başarılı save the date ve trashday çekimleri çıkıyor. Düğün günü ise gelinlerin kuaför hazırlığından başlayıp, damat ile birlikte düğün salonundan çıkışlarına kadar her an özenle çekiliyor. Kız alma gibi duygusal anların yaşandığı süreci de kayıt altına alan sanatçı, bu çekimlerle düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli alanında kaliteli videolar oluşturuyor.

Hakan Orhan, en önemli çekim türlerinden birisi olan dış çekim alanında da gelin ve damat adaylarını mutlu etmeyi başarıyor. İsteğe göre çeşitli aksesuarların da kullanıldığı dış çekim, çiftler ve fotoğrafçı tarafından fikir birliğine varılan mekanlarda gerçekleştiriliyor.

Hakan Orhan Art Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Firma, düğün fotoğrafçısı denilince akla gelen yüksek fiyat algısını ortadan kaldırıyor. Sunduğu hizmetler ile çiftleri sevindiren firmanın dış çekim başlangıç fiyatları 1.000 ile 1.500 TL arasında belirleniyor. Çeşitli etkenlere bağlı olarak bu fiyat aralıkları değişiklik gösterebiliyor.

Siz de en güzel gününüzü çeşitli fotoğraf karelerine yansıtmak isterseniz DüğünBuketi aracılığıyla kampanyalı seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Verdiği Hizmetler

Hakan Orhan, Karşıyaka bölgesinin en popüler düğün fotoğrafçısı olarak bir adım öne çıkıyor. Çiftler, fotoğrafçıyla çalışmak için 3 hafta önceden iletişim kuruyorken, fotoğrafları teslim almak için de yine 3 hafta beklemeleri yeterli oluyor.

Tüm çiftler bu profesyonel hizmet ve kaliteli çekim deneyimini yaşasın diye şehir dışında ve yurt dışında da çekimler gerçekleştiriyor. Bu çekimlere özel olarak eğitilen bir ekip de dahil oluyor. Böylece gelin ve damatlar için ihtiyaç duyulan her şey uzmanlar tarafından önceden düşünülmüş ve hazırlanmış oluyor.

Adres Detayları

Hakan Orhan, İzmir Karşıyaka bölgesinde bulunuyor. Stüdyoya hem özel araç ile hem de otobüs ve metro ile sorunsuz şekilde ulaşılıyor. 777, 820 ve 912 numaralı otobüslerle ulaşım sağlanabilen fotoğrafçıya havalimanından Havaş kullanarak da gidebilirsiniz. Özel araçlar için stüdyonun açık adresi şu şekildedir:

Yalı, 6397. Sk. No:5/A, 35550 Karşıyaka / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi ve ürün tanıtım filmi imkanı sunulmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekim imkanı mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip, ekipman temini, dijital fotoğraf teslimi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette aksesuar, fotoğraf ve video teslim hizmetleri bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel dekorasyon seçeneği mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 3 haftadır.

Hakan Orhan Art düğün fiyatları ne kadar?

Hakan Orhan Art düğün fiyatları Hakan Orhan Art düğün fiyatları Hakan Orhan Art organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Hakan Orhan Art Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hakan Orhan Art

Yorum yaz