İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç provası

Hair Game Kuaför

İstanbul ilindeki Hair Game Kuaför özel tasarım gelin saçı ve gelin makyajı modelleri ile gelinlerini özel günlerine hazırlıyor. En yeni gelin saçı modelleri, en trend gelin makyajı modelleri, 90 konseptli gelin saçı modelleri ve modern gelin başı modelleri ile gelinlerini hazırlıyor. 1000 TL ile 2000 TL arasında değişen gelin başı ve gelin makyajı fiyatları bulunuyor. Ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak Hair Game fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gelin Başı Modelleri

Beşiktaş ilçesinde bulunan Hair Game güzellik salonu modayı yakından takip ediyor. En trend gelin başı modelleri, modern gelin saçı modelleri, farklı gelin topuzu modelleri, nostalji sevenler için 90’lar veya 2000’ler konseptli saç modelleri uygulayabiliyor. Gelinlerin aklındaki modelleri dinliyor. Gelinliğine, saç yapısına, davet konseptine uygunluğu konusunda uzlaşılıyor ve işleme başlanıyor.

Hair Game Kuaför Gelin Başı ve Makyajı Fiyatları

İstanbul ili Beşiktaş ilçesindeki Hair Game Kuaför düğün günü işleri şansa bırakmıyor. Düğün öncesi ücretsiz saç ve makyaj provası yapıyor. 1000 TL ile başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatları her şey dahil paket ile 2000 TL’ye kadar ulaşabiliyor. Ağda, cilt bakımı, saç kesimi, manikür, pedikür gibi birçok ek hizmette bulunabiliyor. Dilediğin hizmetleri sitemizde bulunan ücretsiz form aracılığıyla belirterek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek Hair Game gelin saçı ve makyajı fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gelin Makyaj Modelleri

Doğru cilt tipine doğru makyajın uygulanması yapılan işlemi daha güzel gösterdiği gibi cildin zarar görmesini önleyebiliyor. Hair Game Kuaför kaliteli makyaj malzemeleri ile çalışıyor. Makyaj işlemi öncesi cildi temizliyor ve makyaja hazır hale getiriyor. Porselen, doğal ve isteğinize göre ışıltılı makyaj işlemi gerçekleştirebiliyor.

Buğulu göz makyajı, derin göz makyajı, renkli göz makyajı gibi detaylarla gözleri belirgin hale getiriyor. Kırmızı rujdan vazgeçemem diyen gelinler için kırmızı ruj makyajı uyguluyor. Ten rengini baz alarak toprak, pembe veya şeftali tonlarında makyaj uygulaması yapılabiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ilinde bulunan kuaför Beşiktaş ilçesinde merkezi bir konumda yer alıyor. Otobüs, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabiliyor. Salona gelme fırsatı olmayan gelinlerine ise evde hizmet verebiliyor.

Adresi: Akatlar Mah. Haydar Aliyev Cad. Ufuk Apartmanı No:4/B Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçilebilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı başlangıç paketini oluşturuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin başı ve makyajı her şey dahil pakette bulunuyor.

Hair Game Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Hair Game Kuaför organizasyon fiyatları Hair Game Kuaför organizasyon fiyatları Hair Game Kuaför organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Hair Game Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Hair Game Kuaför

Yorum yaz