Hadımköy Düğün Salonu

Organizasyonlar uzun zamandır görüşemeyen dostları veya akrabaları buluşturan bir nitelik taşır. Hele ki bu organizasyon sizin düğününüz ise ve Hadımköy Düğün Salonu’nu tercih etmişseniz davetlileriniz mest olur! Mutluluğunuzu tüm sevdikleriniz ile can atmak isterken mekan seçimi için vaktiniz yoksa ve en mükemmelini istiyorsanız size sizin bile aklınıza gelmeyen mükemmel detaylar sunuyoruz.

Sadece düğün değil her davet talebinize memnuniyetle cevap verecek güçlü bir ekibe sahibiz. Gücümüzü doğru bir ekip yönetimi ve sizlerin bizi tercih etmesine borçluyuz. Alanımızda farklı bir çizgi yaratma ve bu çizgiyi sizlerin davetlerine de taşımak için gelin tanışalım! Bu anlam yüklü gecenin başkahramanı olurken her detay kahramanımızın dilediği gibi tasarlansın!

Hadımköy Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

1000 kişilik geniş kapasiteli salonumuzda dört bir yanda havalandırma ve yaz için klima bulunmaktadır. Yazın salon düğünü tercih etmekte endişelenenler yüksek tavanlı ve kolon bulunmayan salonumuzu görünce kesinlikle fikrini değiştirecektir. Ferah salonumuzda geniş pencereler de ferahlık sağlayacaktır. Salonumuzun ortasında bulunan geniş pistimiz sayesinde gece boyunca asla hareket kısıtlaması yaşamayacaksınız. Dilediğiniz dansları edecek isterseniz nedimelerinizin hazırlayacağı grup danslarına da gelin masanızda keyif ile eşlik edeceksiniz. Pistin hemen yanına konumlandırılacak gelin masanızın üzeri sizin istediğiniz gibi dekore edilecek. İsterseniz kuru gül yaprakları, isterseniz masa çiçeği bulunacak. İkram ve kadehler ile de tamamlanacak bu masada son olarak düğün hatıra defteri bulunacak. Bu defter gece boyu konuk masalarına personellerimiz sayesinde götürülecek ve sevdikleriniz bu gece ile ilgili duygularını ölümsüzleştirecek.

Ölümsüzleşen tek an düğün hatıra defteri olmayacak tabi ki! Salon çıkış dansınızı ederken duvara yansıttığımız projeksiyon da aşkınızın bu geceye kadar ki en özel karelerini hafızanızda tekrar canlandıracaksınız. Sevdiklerinizde doyulmaz anlara tanıklık edecek.

Düğün son hız devam ederken masalarda küçük bir boşluk fark ederseniz hiç endişelenmeyin! Küçük boşlukları lezzet dolu tabaklar dolduracak ve damaklarınız şenlenecek. Yemekli davet tercih ederseniz başlangıçtan tatlıya kadar olan süreçte servis personelimiz masalara yemeklerinizi sıcak bir şekilde servis edeceklerdir. Yemekli tercih edilmeyen masalarda bir hayli dolu olacak tatlı/tuzlu kuru pasta ikramlarımız ve meşrubatlarımız masaları şenlendirecektir.

Hadımköy Düğün Salonu Nerededir? Hadımköy Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul güzide semtlerinden biri olan Arnavutköy’de bulunan salonumuza neredeyse İstanbul’un her yerinden kolay bir ulaşım sağlanmaktadır. Özel aracı ile gelecek konuklarımız Avrupa otoyolu O-3 üzerinden veya Hadımköy- İstanbul caddesi üzerinden rahat bir ulaşım sağlamanız mümkün. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Göktürk merkezden kalkan otobüsleri veya Eyüp tarafından gelecekler ise önce Eminönü’ne oradan da Arnavutköy yönündeki otobüslere binerek rahatça salonumuza varacaklardır. Dilerseniz konuklarınız için servis tahsis edebilirsiniz. Salonumuzun geniş ve merkezi bir cadde üzerinde bulunması servis araçlarının özel gününüzde sizlere asla zorluk çıkarmamasını sağlayacaktır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mekanın yapısı ve mimarisi görmeye gittiğimiz anda ilk gözümüze çarpan şey oldu. İstediklerimizi o anda aktardık, yapılabilir olduğunu duyduğumuz anda hayal etmeye başladık düğünümüzü. Burada harika bir atmosfer var. Gelin yolu prensesler gibi hissettirdi bana kendimi. Süslemeler tarif ettiğim gibi ayarlanmıştı. Organize konusunda başarıları takdiri hakediyor ciddi anlamda. Sadece görsellik değil, hizmet de aynı şekilde önemli. Çalışanların sizlere, konuklara tavrı asıl belirleyici olan şey bence düğünde. Bu konuda da hiçbir sıkıntı yoktu. Tam tersi, fazlasıyla memnundu herkes. Şef garsonun her an kontrollü olması, isteklerimizle ilgilenmesi çok kibar bir davranıştı. Ulaşımı da kolaylıkla sağlanıyor. Servis ayarlamıştık ama onun dışında gelenler de rahat geldiklerini söylediler.

  2. Puan

    Kapasite, dekorasyon, ışıklandırması bakımından seçtiğimiz, düğünümüzün de burada gerçekleştiği salon. Yaklaşık 300 kişi davetliydi. Mekanın genişliği tam bizim istediğimiz şekilde, tahmin ettiğimiz gibiydi. Masaların düzeni, süslenmesi çok şık olmuştu. Organizasyon konusunda da zaten mekanla anlaşmıştık, çok yardımcı oldular sağolsunlar. İkramları taze ve lezzetli bulduk. Sunumları beğendik, garsonları ilgiliydi. Memnuniyetimizi tekrardan bildirmek istedik.

Yorum yaz