Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
150 ₺
Her Şey Dahil Paket
500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
30
Min
300
Max

Mekan Özellikleri

  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Jeneratör
Isıtma sistemleri
Klima

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu

İzmir ili Konak ilçesinde konumlanan Güzelyalı Evlendirme Memurluğu iki farklı nikah salonu sunmasıyla yeni evlenecek çiftlere alternatif sunuyor. Arzu ettiğiniz şekilde nikahınızı kıyabileceğiniz alanları ile beğeniyi başlangıçta kazanan evlendirme dairesi, mutlu gününüzü taçlandırmak için elinden geleni yapıyor. Belediye bünyesine bağlı bir yer olması sayesinde nikah salonu kiralama fiyatları konusunda da makul teklifler sunuluyor.

Düğününüze az bir zaman kala stresten tamamen arınarak, bütçe dostu bir anlaşma ile kusursuz bir nikah töreni yaşayabilirsiniz.

Özellikleri

Eğer nikahınızı Güzelyalı Evlendirme Memurluğu tarafından kıymak istiyorsanız, doğru yoldasınız! İki farklı nikah dairesi ile her çiftin isteğine özel imkanlar sunan evlendirme dairesi, Konak Belediyesi'nin rağbet gören yerlerinden biri oluyor. Eğer nikahınızı küçük çaplı, sadece aile üyelerinizle gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız 30 kişilik olan nikah salonu yeterli bir alan sunuyor. Beyaz sandalyeler ve masa süslemeleri ile hem sade hem de şık bir alanda sakince nikahınızı kıyabiliyorsunuz.

Nikah Salonu Kapasiteleri

İki farklı nikah salonu ile çiftleri ağırlayan Güzelyalı Evlendirme Dairesi, küçük odasında 30 kişilik bir ağırlama gerçekleştirirken, büyük organizasyonlar için 300 kişiye kapılarını açıyor. Büyük olan bu nikah salonu ile de şehrin dört bir yanından çiftlerin ilgi gösterdiği bir yere dönüşüyor. Nikah salonunun yüksek tavanlı ve kolonsuz bir mimariye sahip olması da ferah, rahat bir şekilde etkinliğinizi gerçekleştirme olanağı sunuyor.

Düğün ve nikahı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz 300 kişilik büyük salon, tam size göre bir alan vadediyor.

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Her iki salonunun ücretleri ile bütçeyi sarsmayan tekliflerde bulunan Güzelyalı Evlendirme Dairesi, çiftleri sakin ve stressiz bir ortamda ağırlamayı amaçlıyor. Evlendirme dairesi içerisinde yer alan küçük salonu kiralama fiyatları 150 TL’den başlıyor. Siz ve aile bireylerinizle geçireceğiniz süreç için talep edilen miktar bu oluyor. Ancak büyük nikah salonu kiralama fiyatları ise 500 TL’den başlıyor.

Nikah gün ve saatine göre değişmesi olası olan ücretleri için daha net bilgi almak için DüğünBuketi desteği ile iletişime geçebilirsiniz. Evlilik cüzdanı için 140 TL izin belgeleri için de 50 TL ayıracağınız nikah işlemleri için randevu işlemlerini bir an önce başlatmanızı öneririz.

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu Nerede?

Konak ilçesinin Güzelyalı Mahallesi'nde konumlanan Güzelyalı Evlendirme Dairesi, ulaşım ağlarında çeşitli seçenekler ve alternatifler sunuyor. Vapurdan metroya, otobüsten tramvaya kadar birçok ulaşım aracıyla rahat bir şekilde gidilebilen nikah salonunun açık adresi: 32. Sokak, No:4, Güzelyalı / İzmir. Bu adres ile özel aracınızla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan tercih ettiğiniz fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları ne kadar?

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları Güzelyalı Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları Güzelyalı Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları ise 150 - 500 TL arasında değişmektedir.

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Güzelyalı Evlendirme Memurluğu kapalı alan kapasitesi 30 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz