Güzelkent Düğün Tesisleri

Artık moda Güzelkent Düğün Tesisleri! Kullanıma elverişsiz salonların aksine Güzelkent Tesisleri sizlere bir düğün organizasyonundan çok daha fazlasını sunuyor. Harika bir atmosferde aşkınızı sevdiklerinize duyuracak ve onların huzurunda hayatınızın en mutlu dönemine gireceksiniz. Unutulmaz aşklara unutulmaz davetler yakışır! Bu daveti de düzenli bir çalışma ve işini severek yapan bir ekip gerçekleştirebilir. Böyle bir ekibe sahip olan Güzelken Düğün tesisleri düğününüzü iç ısıtan bir atmosferde gerçekleştiriyor.

Düğünlerde gerçekleştirilen yeni trendleri takip eden ve bu trendleri kendi çizgisinde düzenleyerek beğeninize sunan ekibimiz, Türk misafirperverliğine uygun bir tavır sergilemekte. Her şey dâhil paketler ve uygun fiyat seçenekleri ile de yüzünüzü güldüreceğiz.

Güzelkent Düğün Tesisleri Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

1200 kişilik kapasitemiz ile dev bir gece hazırlayacağız. Açık ve kapalı salon seçeneği de bulunan mekânımızda birçok düğün hizmeti sizlerin olacak. Bu hizmetler düğün evvelinden başlayacak. Dilerseniz gelin arabanız da anlaşmalı olduğumuz aranje şirketleri tarafından dizayn edilecek. Genimiz dilerse hazırlanma odasına kuaför getirebilecek ve bu mükemmel atmosferi nedimeleri ile yaşayacak.

Düğün alanımızda ise kapalı alanda geniş bir pist bulunmakta ve pist çevresinde kolon bulunmamaktadır. Duvarlarımızda bulunan model ayna detaylarının kenarlarına yerleştirilen ledler de salon dekorasyonunu tamamlayan unsurlar arasında. Masa ve sandalye düzenleri de bu konsept içerisinde ahenkle yerlerini alacak ve istenilen renkte kumaşlar ile giydirilecekler.

Yemekli bir davet arzulayan konuklarımızsa listelerimizden menülerini seçebilir. Siz tadımlarınızı yapmadan asla kesinleşmeyecek menüler tadım aşamasından sonra hazırlanmaya başlanacak. Açık ve kapalı alanlarımızda yemekli bir davet tercih edebileceğiniz gibi açık alanımızda kokteyl de tercih edebilirsiniz.

İkram menülerimiz vegan, vejetaryen, diyabetlilere ve çocuklara özel olarak farklı kategorilere ayrılabilir. Çünkü, Güzelkent Düğün Tesisleri farkı ile her şey siz sevgili konuklarımız için! Gelin ve damat masasının tepesinde kubbe şeklinde metalden yapılmış altın renginde bulunan ayrıntı farklı bir ambiyans ve organizasyonunuza şıklık katacak. Farklı renklerdeki ışıklandırmalarımız düğün heyecanını dans ederek atmanızı sağlayacak! Dilerseniz canlı performans için sanatçımız sahne alarak sizlere kulaklarınızın pasını silecek sesi ile keyifli dakikalar da yaşatacaktır.

Güzelkent Düğün Salonu Nerededir? Güzelkent Düğün Salonlarına Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Küçükçekmece semtinde bulunan salonumuza ulaşmak için şahsi aracınızı tercih edecekseniz D100, E5 üzerinden veya Avrupa otoyolu üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız, Asya Yakası’ndan ulaşım sağlayacaklarsa Marmaray kullanıp oradan MR20 metrobüsünü, son olarak da 401 numaralı otobüsleri tercih ederek gelebilirler. Avcılar tarafından gelecek konuklarımız ise Küçükçekmece Avcılar Balık Yolu güzergahında giden otobüs veya dolmuşlara binip oradan da 401 numaralı otobüsleri tercih edebilir. Son olarak 142F numaralı otobüsleri sonrasında da yine 401 numaralı otobüsü kullanarak mekanımıza ulaşmak mümkündür. Birçok ulaşım tercihi sunan salonumuza gelmekte detaylı ve güncel yol tarifi isterseniz bizlere de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mekan arayışımızın burada kesişmesiyle birlikte burayı gördüğümüz anda beğendik. Düğünümüzü burada gerçekleştirdik. Eşim de, ben de sonuna kadar tüm hizmetlerden memnun kaldık. Konuklarımızın geri dönütleri de öyleydi. Kalabalık konuk sayımız olsa da alanı yeterince geniş olduğu için kimse sıkıntı yaşamadı. Teşekkür ediyoruz sizlere.

  2. Puan

    Çok güzel süslenmiş bir düğün salonuydu ikram servisleri de tazeydi gelin odasınada sık sık servis yolladılar bizimle çok ilgilendiler çok memnun kaldık teşekkür ederiz

Yorum yaz