Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri

Bahçelievler’de Yenibosna’da yer alan Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri ile siz de en unutulmayacak düğün gecenizi farklı kılabilirsiniz! Farklı ve eğlenceli düğün konseptleri ile İstanbul’da nam salmış Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’nde dünya evine girmek ister misiniz?

Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri Kaç Kişilik Kapasiteye Sahiptir?

Üç farklı salondan oluşan Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’nde Havuzbaşı Salon 400 – 450 kişi, Gold Salon 550 – 600 kişi ve Silver Salon 300 – 350 kişi kapasitelidir. İçerisinde sinevizyon bulunan Güzel Masal’da, sizin masalınızın başlama hikayesini tüm dostlarınıza setrettirebilir veya daha farklı slayt gösterileri sunabilirsiniz.

Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri Nerede Bulunuyor? Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Yenibosna, Bahçelievler’de bulunan Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri, ulaşım açısından basittir. Yıldırım Beyazıt Caddesinden geçen herhangi bir araca bindiğinizde Güzel Masal’a en yakın konumda inebileceksiniz. Kendi araçları ile Güzel Masal’a teşrif eden misafirlerinizde araçlarını güvenlikli otoparkımıza gönül rahatlığıyla park edebilirler. Misafirleriniz dilerse vale hizmetinden de yararlanabilir.

Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’nde Yok Yok!

Adı gibi hayatınızın en güzel masalına şahitlik eden Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri, tüm güzellikleriyle ve asaletiyle size unutulmaz bir gün yaşatacak. Yaz kış havuz başında organizasyon yapabileceğiniz Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’nde sizin için hazırlanan her detay sizin ve misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak. Kendi düğününüzde kendi masalınızın prensi ve prensesi olmaya hazırsanız, Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’ne uğramanızı canı gönülden diliyoruz.

Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’nde yapmanız gereken tek şey en güzel gününüzün keyfini çıkarmak. Siz saçınızdan makyajınıza nasıl olduğunuzu düşünürken bizler de size en uygun şekilde organizasyonlarla ilgileneceğiz.

Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’nde Hangi Etkinlikler Yapılmaktadır?

Aynı andan birden fazla etkinliğin yapılabildiği Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’nde;

 • Düğün
 • Nişan
 • Bayi toplantısı
 • Kutlamalar
 • Asker eğlenceleri
 • Yemekli organizasyonlar
 • Davet ve resepsiyon
 • Kına gecesi
 • Kurumsal etkinlikler
 • Mezuniyet törenleri
 • Sünnet düğünü gibi birçok etkinlik ve organizasyon yapılmaktadır.

 

Organizasyonlarınız hakkında her detaya müdahale etmek ise Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri’nde mümkün! Menüden müziğe, görsel şovlardan sunulacak ikramlara kadar organizasyon ile ilgili her detayı sizle birlikte planlamaktan mutluluk duyarız.

Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri hakkında daha fazla bilgiye erişmek için yorumları ve fotoğrafları inceleyebilir, bizler hakkında müşterilerimizin görüşlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri İle En Güzel Masal Sizin Gecenizin Masalı Olacak!

Havuz başında hayal ettiğiniz gibi bir organizasyonla ‘Evet’ deyip ilk dansınızı edeceğiniz Güzel Masal’ı hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Evlilik planları yapıyorsanız, ancak henüz Güzel Masal’a uğramadıysanız, mutlaka gelin bir kahvemizi için. Tüm organizasyon sürecinin yönetip, hayallerinizi gerçekleştirebildiğiniz bir düğün organizasyonu için Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri’ni tercih edin, siz de karlı çıkın. Düğün fiyatlarından sunulacak ekstralara kadar her avantaj için Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri’yle görüşmekte fayda var! Sizleri doğanın içerisinde bulunan huzurlu mekanımıza yani Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri’ne bekliyoruz!

Sırala

 1. Avatar
  İbrahim Akça
  Puan

  Bayilerimiz ile yaptığımız geleneksel toplantılar sonucunda kapanış yemeğimizi burada yaptık. Fiyatlar ve yemek kalitesi, orkestra ve çalışanlar gayet iyiydi. Yoğun bir mesai sonrası, güzel bir eğlence bize çok iyi geldi.

 2. Avatar
  Nilgün & Tufan
  Puan

  Gezdiğimiz düğün salonları arasında mimarisini en beğendiğimiz düğün salonu oldu hem havuz hem de açılır kapanır tavanı birleştiren tek mekan 🙂 bizim gibi kış aylarında evlenecekseniz mutlaka tavsiye ederim

Yorum yaz