Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
600
Max
Açık Davet Alanı
400
Min
450
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
450
Max
Havuz Başı Davet Alanı
400
Min
450
Max

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri

Bahçelievler Yenibosna’da yer alan Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri ile siz de en unutulmayacak düğün gecenizi farklı kılabilirsiniz! Farklı ve eğlenceli konseptleri ile İstanbul düğün mekanları arasında nam salmış Güzel Masal Havuzbaşı 30 TL'den başlayan davet fiyatları ile sizi bekliyor.

Kaç Kişilik Kapasiteye Sahip?

Üç farklı salondan oluşan Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri’nde Havuzbaşı Salon 400-450 kişi, Gold Salon 550 - 600 kişi ve Silver Salon 300-350 kişi kapasitelidir. Açılır kapanır tavanı ve ısıtma sistemleri ile kış günlerinde dahi havuz başında düğün gerçekleştirmeniz mümkün.

Güzel Masal Havuzbaşı'nda yalnızca düğün değil, kına gecesi, nikah töreni, bayi toplantısı, mezuniyet partisi, doğum günü ve her türlü özel gün kutlaması da düzenleyebilirsiniz.

Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri Davet Fiyatları

İstanbul'da Bahçelievler konumunda, böylesine şık ve zarif bir mekanda düğün yapmak bütçenize fazla gelecek gibi düşünebilirsiniz. Ancak tam tersine, Güzel Masal Havuzbaşı Tesisleri uygun davet fiyatları ile sizi büyüleyecek. Kokteyl düğünler 30 TL ile 50 TL aralığında başlangıç fiyatlarına sahip. Yemekli düğün fiyatı ise kişi başı 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

Mekanın düğün paketleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz DüğünBuketi ücretsiz danışma servisini arayabilirsiniz. "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurarak da size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Adı gibi hayatınızın en güzel masalına şahitlik eden Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri, tüm güzellikleriyle ve asaletiyle size unutulmaz bir gün yaşatacak. Etkinliğiniz öncesinde yapılan görüşmede hayallerinizdeki davet alanını tarif edebilirsiniz. Böylece organizasyon danışmanı sizin için en güzel konseptleri bir araya getirerek şık bir davet alanı oluşturabilir.

İçerisinde sinevizyon bulunan Güzel Masal’da, sizin masalınızın başlama hikayesini tüm dostlarınıza setrettirebilir veya daha farklı slayt gösterileri sunabilirsiniz. Profesyonel düğün fotoğrafçısı ve kameraman ekibi ile etkileyici düğün fotoğrafları çekilebilir ve düğün videosu oluşturabilirsiniz.

Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri’nde yapmanız gereken tek şey en güzel gününüzün keyfini çıkarmak. Siz saçınızdan makyajınıza nasıl olduğunuzu düşünürken profesyonel organizasyon ekibi diğer tüm detayları ayarlayacak.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Yenibosna, Bahçelievler’de bulunan Güzel Masal Havuz Başı Düğün Tesisleri, ulaşım açısından basittir. Yıldırım Beyazıt Caddesinden geçen herhangi bir araca bindiğinizde Güzel Masal’a en yakın konumda inebileceksiniz. Kendi araçları ile Güzel Masal’a teşrif eden misafirlerinizde araçlarını güvenlikli otoparka gönül rahatlığıyla park edebilirler. Misafirleriniz dilerse vale hizmetinden de yararlanabilir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering firması, fotoğrafçı ve organizayon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün dışında kına gecesi, nikah, kurumsal toplantı ve şirket etkinlikleri, mezuniyet partisi, doğum günü gibi davetler düzenleyebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, ses, sahne ve ışık hizmetleri, servis hizmeti, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerinden oluşuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde organizasyon danışmanlığı, düğün videosu, menülerde tadım ve değişiklik hizmeti gibi hizmetler yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun fotoğrafçısı ile çalışabilir ya da kendi fotoğrafçınızı getirebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Biri havuz başı olmak üzere üç farklı davet alanı bulunuyor. Kapalı salonlar kolonsuz ve yüksek tavanlıdır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı et ağırlıklı menüler ile kokteyl menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve yemek servisi 00.00'da sona eriyor.

Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri düğün fiyatları Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri düğün fiyatları

Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri açık alan kapasitesi 400 - 450 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 600 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 400 - 450 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Bayilerimiz ile yaptığımız geleneksel toplantılar sonucunda kapanış yemeğimizi burada yaptık. Fiyatlar ve yemek kalitesi, orkestra ve çalışanlar gayet iyiydi. Yoğun bir mesai sonrası, güzel bir eğlence bize çok iyi geldi.

 2. Puan

  Gezdiğimiz düğün salonları arasında mimarisini en beğendiğimiz düğün salonu oldu hem havuz hem de açılır kapanır tavanı birleştiren tek mekan 🙂 bizim gibi kış aylarında evlenecekseniz mutlaka tavsiye ederim

Yorum yaz