Güvenç Düğün Salonu

Güvenç Düğün Salonu evlenecek çiftlere müthiş bir atmosfer içerisinde evet deme şansı sunuyor. İstanbul/Ataşehir’de yer alan bu benzersiz düğün salonu misafirleri oldukça tatmin edecektir. Düğün masrafları çiftlerin gözünü korkuturken, Mekan her bütçeye uygun fiyatlar sunarak yüzleri güldürüyor. Uzun yıllardır bu sektörde kendine başarılı bir yer edinmiş olan düğün salonu her geçen gün kendini yenileyerek ve geliştirerek misafirlerine daha iyi hizmetler sunmak içi çalışmalarına devam ediyor. Profesyonel ekipler aracılığı ile misafirlerin istekleri özen ve titizlikle yerine getiriliyor. İki katlı salonuyla oldukça büyük bir alana sahiptir. 400 ila 500 kişilik kapasiteye sahip olup misafirlerini kusursuz şekilde ağırlamaktadır. İsteğinize bağlı dekorasyon, renk ve süsleme seçenekleriyle siz de rüya gibi bir düğün tasarlayabilirsiniz. Siz de Güvenç Düğün Salonu'nu seçerek bu özel gününüzü eşsiz kılabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Güvenç Düğün Salonu Fiyatları Nasıldır?

Güvenç Düğün Salonu'nda gerçekleştirmek istediğiniz düğün fiyatları ortalama olarak aşağıda yer aldığı gibidir. Yemekli/yemeksiz ve katılımcı kapasitesine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca sizler için hazırlanmış olan fırsat paketlerinden ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Diğer organizasyonlar için fiyat teklifi alabilir siz de en özel günlerinizde bu muhteşem atmosferin içerisinde yer alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Yemekli/yemeksiz Hafta sonu Hafta içi
Yemeksiz Başlangıç Fiyatı 5.000-7.500 TL 3.000-5.000 TL
Kişi Başı yemekli Fiyat 15-30 TL 10-30 TL

Güvenç Düğün Salonu 'nun Kısıtlamaları Nelerdir?

  • Düğün salonunda olası bir kazayı önlemek adına havai fişek ve benzeri ürünler kullanılamaz.
  • Aynı anda birden fazla düğün yapılamaz bunun için alan mevcut değildir.
  • Vale hizmeti yoktur.

Menüde Değişiklik Yapılma İmkanı Var mı?

Bu özel günde sunulan yemeklerin oldukça güzel olması gerekiyor. Çiftler misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak ister. Bu sebeple evlenecek çift menü tadımı yapabilir, istekleri doğrultusunda menü üzerinde değişiklik yapabilir.

Servis Saat Kaçta Sona Ermektedir?

Misafirlerin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak adına saaat 24:00’a kadar servis hizmeti verilmektedir.

Müzik Kaça Kadar Devam Ediyor?

Güvenç Düğün Salonu sayesinde sevdiklerinizle saat 24:00’a kadar doyasıya eğlenme şansına sahip olabilirsiniz.

Güvenç Düğün Salonu'nda Organizasyon Firması Getirme Olanağı Var mı?

Çiftler dışarıdan organizasyon firması getirebilme hakkına sahiptir. Her şeyin kontrollü, özenli ve başarılı bir şekilde ilerlemesi çiftleri oldukça memnun edecektir.

Catering Firması Getirme İmkanı Var mı?

Misafirler istekleri doğrultusunda dışarıdan Güvenç Düğün Salonu 'na catering firması getirebilir.

Işık, Ses ve Sahne Hizmeti Nasıl?

Güvenç Düğün Salonu misafirlerin bu özel gecede sorunsuz bir şekilde eğlenmeleri için yetkili kişiler tarafından tüm kurulum ve kontroller sağlanıyor. Çifte sadece sevdikleriyle gönlünce eğlenme kısmı kalıyor.

Hizmet Verdiği Başka Organizasyonlar Var mı?

Kına, nişan, sünnet düğünü, doğum günü gibi özel günlerde de hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon gibi kurumsal alanlarda da misafirlerini özenle ve titizlikle en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?

Bu özel gün sadece bir gün sürer fakat hatıraları ömür boyu saklarız. Sizde bu benzersiz günde dışarıdan fotoğrafçı getirebilir, ileride tebessümle bakabileceğiniz anılar oluşturabilirsiniz.

Güvenç Düğün Salonu 'nda Engelli Girişi Bulunuyor mu?

Engelli misafirlerini de unutmayan mekan içerisinde engelli giriş alanı bulunmaktadır.

Otopark Kapasitesi Ne Kadar?

Oldukça büyük park alanına sahip olan düğün salonu 75 ila 100 araçlık kapasiteye sahiptir.

Güvenç Düğün Salonu 'na Nasıl Gidilir?

Şehir merkezinde yer alan konumu ile misafirlere ulaşım konusunda oldukça kolaylık sağlayacaktır. Konumu sayesinde toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilir. Özel aracınızla ise kısada sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Güven Düğün Salonu adresi ise şöyle; Esatpasa Mahallesi, Adnan Menderes Cd. No:25, 34704 Ataşehir/İstanbul. Güvenç Düğün Salonu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Düğün Buketini ile iletişime geçerek bilgi ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Size özel sunulan fırsat ve kampanyalardan yararlanabilmek için ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Yorum yaz