Düğün Yemeği için Catering Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Catering
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Düğün pastası
Servis elemanı
Yemek servisi

Gurme Life Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer konumunda hizmet veren Gurme Life prensip gereği mükemmeliyetçiliği ilke ediniyor. İstanbul catering firmaları arasında öne çıkan firma sunduğu menü çeşitliliği ve organizasyon hizmetleri ile beğeni topluyor. Firmanın düğün yemeği paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Firma Hizmetleri

Müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getiren firma avantajlarıyla birlikte yol gösterici rolünü üstleniyor. Organizasyon öncesi menü seçiminde rehber olan firma damak tadınıza uygun lezzetlere ulaşmanızı sağlıyor.

Gurme Life kır düğünü veya salon düğünü formatında gerçekleşen organizasyonunuza düğün yemeği hizmeti sunuyor. Firma son derece titiz ve göz doyuran sunumlarıyla dikkat çekiyor.

Yemek hizmetinin yanında kokteyl hizmetiyle de öne çıkan firmanın düğün pastası hizmeti veya içecek hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.

Gurme Life Düğün Yemeği Fiyatları

Firma yemek içeriği fiyatlarını paket sistem üzerinden belirliyor. Kişi sayısı ve hizmet sunulacak mekana göre değişkenlik gösteren firmanın düğün yemeği başlangıç fiyatları 1000 TL olarak belirleniyor.

Firmanın her şey dahil catering fiyatları ise 5000 TL civarında değişiyor.

Fiyatlar elbette seçtiğiniz menülere ve davetli sayısına göre şekilleniyor.

DüğünBuketi çiftlerine özel ayrıcalıklı paket fiyatları ve indirimlerden yararlanmak için Ücretsiz Teklif Al formunu doldurmayı unutmayın.

Gurme Life Menü İçeriği

Gurme Life ekibi tercih ettiğiniz konsepte göre menü seçeneği sunuyor. Daha çok Türk mutfağının esintileri öne çıkan menüde kırmızı et ağırlıklı içerikler göze çarpıyor.

Bonfile ve antrikot hizmetiyle et sevdalısı olan herkesin damak tadına hitap etme şansını yakalayabiliyorsunuz. Firma steak ve ızgara başlığında; bonfile, antrikot veya biftek ızgara, kuzu pirzola, kuzu şiş, çöp şiş gibi hizmetleri sunuyor. Ayrıca firma söz konusu kategoriye köfte ızgara ve hamburger seçeneklerini de ekliyor.

Pide çeşitlerinden; kaşarlı, sucuklu, sucuklu kaşarlı, sucuklu yumurtalı, kıymalı, kıymalı kaşarlı, kavurmalı kaşarlı pideleriyle ön plana çıkıyor. Lahmacun hizmeti de sunan firma lezzetlerin birleşimiyle öne çıkıyor.

Tavuklar, tavalar, wraplar, dürümler, deniz ürünleri ve çok çeşitli içecekleriyle öne çıkan firmada damak tadınıza uygun lezzetleri bulmanız oldukça kolay. Gurme Life ayrıca vejetaryen, vegan ve çocuk menü seçenekleriyle de hizmet sunuyor.

Olanakları

Gurme Life düğün yemeği dışında; nişan töreni veya balo ikramlarında, iş yerleri öğle arası yemeklerinde, hastanelerde hizmet sunuyor. Ayrıca firma bazı okullar, set alanları ve davetlerde hem yemek hem kokteyl hizmeti sunabiliyor.

Firma bünyesinde bulunan menü seçenekleriyle organizasyonunuza yön verebilir, yılbaşı kutlamalarınızda iki çeşitli menü içeriği oluşturabilirsiniz.

Şirket yemeklerinizi çalışanlarınızın damak zevkine göre şekillendirip firmanın kusursuz hizmetiyle eksiksiz bir şekilde sunabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Gurme Catering İstanbul Sarıyer konumunda hizmet vermektedir. Firmaya ulaşım toplu taşıma araçları veya özel araçla sağlanabiliyor. Firmanın açık adresi ise şöyle;

Uskumruköy Mahallesi, Arıköy Ilgın Sokak No:22 Sarıyer / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İstanbul ve ilçelerinde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün yemeğinin yanı sıra şirket toplantılarında, davetlerde, resepsiyon ve kurumsal etkinliklerde firmanın sunduğu catering hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1-2 hafta önceden iletişime geçerek gün belirlemenizi tavsiye ederiz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi kokteyl menü içeriğinden oluşuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket yemek temini, servis, menülerde tadım ve değişiklik gibi hizmetleri de içeriyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yazıda detaylıca değinilen menü içerikleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gurme Life düğün fiyatları ne kadar?

Gurme Life düğün fiyatları Gurme Life düğün fiyatları Gurme Life organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Gurme Life Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gurme Life

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Hep bir kır düğünü hayalimiz vardı… Eşimde yemekli düğün hayal ediyordu. Bulduğumuz mekanda yemek servisi verilmiyordu ama dışarıdan catering firması ile çalışılabiliyordu. Gurme Life ile bu şekilde tanıştık. Ana yemeğinden tut, salatasına, içeceklerden tut tatlılara kadar her şeyi mükemmel şekilde ayarladı firma.. Hem görsel hem lezzet açısından çok memnun kaldık… Düğün yemeğimiz her detayıyla bir harikaydı… Bundan sonraki tüm etkinliklerimizde adresimiz belli ! Gurme Life ekibine çok teşekkürler 🙂

Yorum yaz