Gürkan Bayrak Kuaför Hakkında

Gürkan Bayrak Kuaför, İstanbul Batı Ataşehir mevkiinde, Uphill Towers'ın alt katında hizmet vermektedir. İstanbul'un hemen hemen her yerinden otobüs veya minibüs ile kolaylıkla ulaşılabilen bir konumda bulunan salon; saç bakımı, saç şekillendirme, el-ayak bakımı, makyaj gibi hizmetlerin yanı sıra gelin saçı, ombre, keratin yüklemesi ve mikrokaynak alanında uzmanlaşmıştır. Şahsi aracınızla gelmeniz durumunda ise vale hizmeti mevcuttur.

Gürkan Bayrak Kuaför'de Türkçe, İngilizce, Farsça, Rusça, Arapça ve Azerice hizmet verilmektedir.

Gürkan Bayrak Kuaför - Ataşehir Uphill Towers Detayları

 • Başlangıç Paket Fiyatı: 1.000-1.500 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: 5
 • Hizmet İçeriği: Gelin Saçı, Makyaj, Porselen Makyaj, Kalıcı Makyaj, Ağda, Cilt Bakımı, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma Kirpik, El / Ayak Masajı
 • Çekim Türleri: Ücretsiz Prova, Evde/Mekanda Hizmet, Şehir dışında Hizmet, Gelinin Yakınlarına Hizmet
 • Etkinlik Günü Kaç Kişiye Kadar Hizmet Verilebiliyor?: 20

Sırala

 1. Avatar
  Melike Aslan
  Puan

  Gelin ve gelinin kardeşi saçından bekleneni herkes biliyordu en sade modelde bile abartı mutlaka yapacaklardır diye düşünürken korka korka gitmiştik ama çokkkkkkk memnun kaldık 🙂 Beklenenin aksine doğal saç ve makyaj olması çok hoşumuza gitti. Helenistik gelinlik tercih etmiştim bu yüzden açık bıraktım saçımı ve toprak rengi tonlarında makyaj seçtim. Tavsiye ederim bir kızın en önemli unsurunun saç olduğunu düşünüyorum bu yüzden çok araştırdım ve ben hiç bilmediğim ama çok duyduğum Gürkan Bey ile çalıştım. Tavsiye ederim.

 2. Avatar
  Zümrüt Çökmez
  Puan

  Küçüklüğümden beri kuaför hobimi Gürkan Bey ile aştım. Ne zaman gitsem hiç bir kuaförden memnun ayrılmadım saçım omzumda olsun dediğimde çene hizamda kesen , doğal su dalgası olsun dediğimde sahneye çıkacak şekilde maşa yapan kuaförler korkulu rüyamdı açıkçası ve en özel günümde hata olmaması gerekiyordu sonuçta herkes görecekti, bütün fotoğraflarda belli olacaktı ya kötü olursa diye diye düğünün stresini unutmuştum artık o dereceydi. Gürkan Bey in namını duyunca sitenizde de görünce tamam dedim yapacak bir şey yok güvenmem gerekiyor bu kadar insan yazmışsa bir bildikleri vardır. Sadece istediğim fotoğrafı gösterdim ve gözlerimi kapattım açtığımda o kadar güzel olmuştu ki gelinliğimi de giyince gerçekten prenses gibi olmuştum bütünleşmişti.Belki insanlık için küçük ama benim için büyük bir olaydı 🙂 Gürkan Beye çok teşekkürler.

 3. Avatar
  Esra & Gokhan
  Puan

  Boya küpüne sokacak kuaförlere karşı bir antpatim vardı. Sade bir makyaj istediğimi ancak deneme istediğimi belirttiğim Gurkan Kuaför’de o kadar güzel bir makyaj yapıldı ki hemen anlaşma masasına oturdum diyebilirm. Ücretsiz olarak sundukları bir çok hizmet de cabası.. Denemeye değer!

 4. Avatar
  makbule
  Puan

  Düğün günü gelinler çok ağlar bunu bildiğim için iyi bir kuaföre gidip porselen makyaj yapmalıydım.Bu konuda profosyenel ekibiyle gürkan bayrak sağlam bir makyaj yaptı ve makyajımda hiç bir akma olmadı.teşekkürler.

 5. Avatar
  Yeşim
  Puan

  Harika bilgili ve yetenekli kadrosuyla Gürkan Bayrak Kuaföre sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Saçlarımın bu kadar yıpranmış olmasına rağmen beni prenses gibi gösteren dokunuşlarıyla resmen yeniden yaratılmış gibi hissettim.

 6. Avatar
  Hande
  Puan

  Gürkan Bey’e çok ama çok teşekkürler. Tam istediğim gibi bir saç modeli oldu, hem çok ilgilendiler hem de nazımızı çektiler. Ekibiyle beraber son derece işini iyi yapan bir mekan

 7. Avatar
  serçe&tunahan
  Puan

  düğün paketimde saç olayı da vardı ve çok endişelendim ya kötü olursa soruları aklımdan yok etti çok ilgili güler yüzlü prenses gibi davrandılar herşey de fikrimi sordular endişelerim gitti çok memnun kaldım teşekkür ederim

Yorum yaz