Güngör Düğün Salonu

Güngör Düğün Salonu olarak mutluluğa kucak açıyoruz! Yıllardır süregelmiş düğün salonlarını tozlu raflar arasına kaldırıyor ve yepyeni bir dinamikle karışınıza çıkıyoruz. Bizleri dinamik kılan, günden güne yenilenip gelişmemizi sağlayan sizlere, minnet borçluyuz! Siz bulunması çok zor, yaşanması muazzam güzellikte olan aşk duygusunu, sevdiğinizle yakaladıktan sonra sıra hazırlıklara geliyor. Aileniz sizin en mutlu günü için telaşa girerken, mekân seçiminde çoğu zaman kafalar karışabiliyor. Bu kafa karışıklığını da Güngör Düğün Salonu’nu seçerek tamamen giderebilirsiniz!

Düğün çekimleri, düğün belgeselleri, düğün klipleri, özel poz fotoğraflar ve daha niceleri bu özel gecede sizlerin olacak. Düğün dışında daha birçok organizasyona imza atan ekibimizin güler yüzlü, samimi tavrını gördüğünüzde kendinizi daha da rahat hissedeceksiniz.

Güngör Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

700 kişilik konuk kapasitesine sahip salonumuz iki kattan oluşmaktadır. Balo gibi diğer tüm etkinliklerinize cevap verecek salonumuzda seçenek çok! Düğün öncesinde dilerseniz gelin başı için kuaförümüz salona gelecek ve sizleri bu özel geceye en muazzam şekilde hazırlayacaktır. Gelin hazırlanma odası ferah bir şekilde dizayn edilecek. Odanıza içecek ve aperatif ikramları yapılacak, odanız için personelimizden birkaç kişi görevlendirilecek. Dilerseniz düğün konvoyu için de gelin arabanız anlaşmalı olduğumuz kişiler tarafından süslenilebilir.

Düğün salonumuz iki kattan oluşmakta ve her iki kat toplamda 700 kişiye uygun geniş bir davet verebilmekte. Kalabalık ailelerin aradığı bir salon olarak geniş kapasitemize uygun hizmetler vermekteyiz. İki adet lavabo, mescit ve bebek emzirme odası da bulunan salonumuzda tüm gece bütün unsurların hijyenik kalması için 10 dakikada bir temizlik kontrolleri yapılacaktır.

Düğün alanımızda ise ortada oldukça geniş bir pist alanımız bulunmakta. Bu alanın çevresinde orkestramızın sesini her yere iletebilmek adına yerde iki kolon ve sahne yanında da diğer iki ses kolonu bulunmaktadır. Pistimiz ikinci katımızdan da rahatça görülebilmektedir. Bu sayede eğlenceye şahit olmak ve eğlenin içinde olmanız için hiçbir engel kalmayacak! Takı merasimi tercih etmeyen konuklarımız için takı sandığımız bulunacaktır. Eğlencenin tüm gece boyunca hız kesmeden devam etmesi ve yüzünüzdeki mutlu ifade için çalışıyoruz!

Güngör Düğün Salonu Nerededir? Güngör Düğün Salonuna Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Keçiören bölgesinde bulunan salonumuza ulaşım sağlamak için özel aracınızı tercih edecek olursanız Yozgat Bulvarı, Etlik Caddesi veya Hipodrom Caddesini kullanabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak değerli konuklarımız için de birçok alternatif bulunmaktadır. Altındağ’dan kalkan 288 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. 288 numaralı otobüsten sonra 267 numaralı otobüs ile aktarma kullanabilirsiniz veya Opera’dan her 20 dakikada bir hareket eden 263 3 numaralı otobüse daha sonra da 286 numaralı otobüslere binerek kolayca, konforlu bir şekilde salonumuza ulaşabilirsiniz.

Her davetinize karşılık verecek bu güler yüzlü ekiple çalışmak ve daha önce hiç görmediğiniz güzellikteki bu düğünün başkahramanı olmak istiyorsanız, bilin ki biz de sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Geniş, ferah ve yüksek tavanlı bir düğün salonu burası. Bu sayede düğünümüzde hiç bunaltıcı bir hava olmadı. Düğün paketi içerisinde fotoğraf ve kamera çekimini de sunmaları bizim için büyük kolaylık sağladı. Fiyatları da çok uyguna denk gelmiş oldu. Sağolsunlar!

Yorum yaz