Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Güneş Üstüner Studio Hakkında

Hayalinizdeki düğünün ölümsüz olmasını istemez misiniz? Çektiği düğün fotoğrafları ile en mutlu gününüzü ölümsüzleştiren Güneş Üstüner Studio, birbirinden cazip paket seçenekleri ile de yüzleri güldürüyor. Dış çekim, düğün çekimi, konsept çekim ve save the date gibi hizmetleriyle bölgenin en çok tercih edilen fotoğrafçıları arasında yer alıyor. 1500 TL'den başlayan fiyatları ve Düğün Buketi'ne özel indirim fırsatları bulunan düğün fotoğrafçısı hakkında detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmayı unutmayın.

Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

İzmir’in en güzel semtlerinden biri olan Alsancak’ta yer alan Güneş Üstüner Studio en mutlu anlarınızı değerli kılmak için çalışıyor. Düğün fotoğrafçısı olarak yılların verdiği uzmanlık ile birbirinden özel çekimlere imza atan firma, geniş hizmet yelpazesi ile de çiftlerden tam puan alıyor. Dış çekim için dekor tasarımı, kişiye özel konsept, save the date, trashday, düğün çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi gibi olanakları bulunan firma; farklı bütçelere uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

Olanakları Nelerdir?

Güneş Üstüner Studio ile çekilen fotoğrafların kalitesinden oldukça memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ile çalışan firma, farklı çekim türlerinde tüm beklentilerinizi karşılıyor. Düğün klibi ve düğün hikayesi konseptlerinde video çekim ve montajlamadaki başarıları ile adeta ödüllere layık çekimlere imza atıyor.

Firmanın sağladığı hizmetler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Doğum fotoğrafçılığı, doğum günü ve mezuniyet çekimi gibi konseptlerde de beklentileriniz karşılanıyor. En özel anlarınızı unutulmaz kılmak için çalışan ekip, orijinal fotoğraf teslimi olanağı da sunuyor. Düğün hikayesi çekiminiz için evde ve kuaförde çekim olanakları da bulunuyor. Ayrıca nişan çekimi, stüdyoda çekim olanağı ve katalog çekimi de firmanın sağladığı diğer hizmetler arasında yer alıyor.

Güneş Üstüner Studio Düğün Çekimi Fiyatları

Firmanın fiyatları genel olarak alacağınız hizmete göre değişkenlik gösteriyor. Başlangıç paketlerinde 1.500 TL'den başlayan fiyatları, her şey dahil paketlerde 2.000 TL civarında seyrediyor. Düğün Buketi'ne özel indirim fırsatları sunan firmanın erken rezervasyon kampanyalarından yararlanmak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Nerededir?

Güneş Üstüner Studio, İzmir'in Konak ilçesinin Alsancak semtinde yer alıyor. İsmet Kaptan Mahallesi'nde konumlanan stüdyo, şehrin dört bir yanına hizmet verebiliyor. Menemen-Cumaovası banliyö hattı, 253 numaralı otobüs hattı, F. Altay-Halkapınar tramvayı ve vapur ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle;

İsmet Kaptan Mh. Sezer Doğan Sk. No:30 D.1 Alsancak-Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve tüm şehirlerdir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday ve dış çekimdir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini ve fotoğrafların orijinal teslimi dahildir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Güneş Üstüner Studio düğün fiyatları ne kadar?

Güneş Üstüner Studio düğün fiyatları Güneş Üstüner Studio düğün fiyatları Güneş Üstüner Studio organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Güneş Üstüner Studio Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Güneş Üstüner Studio

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    güneş üstünerle dış çekim için anlaştığımızda içimde bir tek şüphe bile yoktu. Sonuçlar mı muhteşem. 🙂 tablo gibisiniz diyen arkadaşımız çok. Ayrıca strese girmeden muhteşem bir çekim süreci geçirdik teşekür ederiz.

Yorum yaz