Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün hikayesi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Güneş Kazdal Photographer By Zoom Hakkında

İstanbul’un Kadıköy ilçesinin Feneryolu semtinde bulunan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı Güneş Kazdal Photographer by Zoom, sizlere üstün bir hizmet kalitesi sunuyor. Düğün sürecinizi en başından sonuna kadar fotoğraflıyor. Bu fotoğrafların teması isteğinize göre şekilleniyor. Sağladıkları ekip ise bu süreçte her şeyin istediğiniz gibi gitmesi için yanınızda. Fiyatlar ise seçilen pakete göre değişim gösteriyor. Ancak dış çekim ve düğün fotoğrafları fiyatları 800 - 1.000 TL arasında.

Özellikleri

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı hizmeti sunan fotoğrafçı, geniş bir lokasyon yelpazesine sahip. Ayrıca düğün sürecinin tüm etaplarını ölümsüzleştirmek için yanınızda oluyor.

Alacağınız fotoğraf ve video sayısını ise siz belirliyorsunuz. Bu süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunan bir ekibi de mevcut.

Güneş Kazdal Photographer by Zoom Dış Çekim Fiyatları

Fiyatlar seçilen paketler (başlangıç ve her şey dahil) dahilinde değişim gösteriyor. Ancak dış çekim ve düğün fotoğrafları hizmetlerinin fiyatları 800 - 1.000 TL arasında.

Siz de firmanın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Güneş Kazdal Photography by Zoom, dış çekim ve düğün fotoğrafı prosedürünü tamamen isteklerinize göre şekillendiriyor. Düğünden en az beş hafta önce iletişime geçmeniz öneriliyor. Ekibi dış çekim öncesi sizinle buluşup taleplerinizi öğreniyor. İstanbul içerisinde dilediğiniz lokasyonu seçebiliyorsunuz. İstanbul içindeki bu lokasyon seçiminde herhangi bir kısıt bulunmuyor.

Düğün belgeseli, düğün klibi, katalog çekimi, nişan çekimlerinizin hepsini yaptırabilirsiniz. Ayrıca davetiyelerinize fotoğraf koydurmak isterseniz, bu imkan da sağlanıyor. Yurt dışı ve şehir dışı çekimleri de bu fotoğrafçı ile mümkün görülüyor.

Dilerseniz, düğün öncesi ve sonrası anlarınızın çekimlerini de yapabiliyorlar. Hazırlık süreci, kuaför, evden çıkış gibi anlarınızı da ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu çekimler fotoğraf veya video formatında yapılabiliyor. Sonrasında istediğiniz kadar poz bastırabiliyorsunuz. Güneş Kazdal Photographer by Zoom ekibi, fotoğrafları tercih edeceğiniz şekilde albüm haline de getiriyorlar.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinin Feneryolu semtinde konumlanıyor. Fotoğrafçıya ulaşımınızı M4 metrosu, Marmaray, 16D ve 4 numaralı otobüslerle sağlayabilirsiniz.

Feneryolu Mh. Bağdat Cd. N:124 Cin Apt. K:2 D:5 Feneryolu / Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul genelinde hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekimi hizmetleri bulunuyor. Ayrıca dış mekan / Save The Date ve Trashday çekimi mevcut.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yurtdışı çekimi, katalog çekimi ve istediğiniz kadar poz seçimi yapma imkanı sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Fotoğrafların orijinal teslimi yapılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan tercihinde geniş bir seçenek yelpazesi sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstenilene göre, eğlenceli ve duygusal anlar da kameraya alınabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi 3 hafta.

Güneş Kazdal Photographer by Zoom düğün fiyatları ne kadar?

Güneş Kazdal Photographer by Zoom düğün fiyatları Güneş Kazdal Photographer by Zoom düğün fiyatları Güneş Kazdal Photographer by Zoom organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Güneş Kazdal Photographer by Zoom Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Güneş Kazdal Photographer by Zoom

Yorum yaz