Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Bilezik ölçü belirlenmesi
Kişiye özgü yazı
Parlatma ve cila
Yüzük ebatını belirleme

Güneş By Efes Kuyumculuk Hakkında

Evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftlerin alyans, tektaş, takı seti ve bilezik gibi istedikleri her türlü ürüne ulaşabilecekleri Güneş By Efes Kuyumculuk İzmir Bornova konumunda hizmet veriyor. Kaliteli ve güvenli alışveriş mottosuyla tasarım ve koleksiyonları için garanti belgesi sunuyor. Tasarım ve koleksiyonlarında geleneksel modellerin yerine yeni trendlere yer veriyor. Ürünlerin fiyatları 3.000 TL’den başlıyor.

Alyans ve Tektaş Yüzük Modelleri

Tüm koleksiyonlarını kendi marka kimliğiyle özel olarak tasarlayan Güneş Kuyumculuk, birbirinden farklı ürünler üretiyor. Tasarımlarıyla gelenekselin ötesine geçerek altın ve pırlanta dışında takılarını inci ile süslüyor.

Zarif, sade ve şık alyans ve tektaşların yanında tamtur yüzükleri ve pırlantalı alyansları ile gösterişli, parıltılı modeller sunuyor. Alyans ve tektaş yüzüklerinde sadece tasarımı değil kullanışlılığı da önemsiyor. Bir ömür boyu parmağınızda taşıyacağınız alyansınızı parmak ölçünüze en uygun ve en kullanılabilir biçimde sunuyor.

Güneş By Efes Kuyumculuk Fiyatları

Güneş By Efes Kuyumculuğun sizler için özenle hazırladığı tasarımları sadece 3.000 TL’den başlıyor. Tasarımları süsleyen birbirinden özel pırlanta, elmas ve inci gibi ürünlerin işleniş biçimine ve seçeceğiniz modelin yapısına göre fiyatları 5.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu fiyat aralığında yalnızca alyans ve tektaş değil altın setler, takı setleri, hediyelik takılar ve bilezikler de bulunuyor.

Alyans, tektaş ve takı modelleri için güncel fiyatlarını öğrenmek isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak ücretsiz şekilde formu doldurabilir, size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Güneş Kuyumculuk, alyans ve tektaş yüzük haricinde düğün hazırlığı için ihtiyaç olabilecek takı seti, bilezik ve küpe gibi her ürünün hizmetini veriyor. Ayrıca hediyelik takı için de birbirinden özel tasarımlar sunuyor. Güven ve kalite anlayışı ile ürünleri için garanti belgesi vererek en hızlı biçimde teslim ediyor.

Yeni trend koleksiyon ve tasarımlarını mağaza dışında katalog hizmetiyle de müşterilerine ulaştırıyor. Özel ve güzel tasarımları için kullanışlılık esasına dayanan firma beğendiğiniz her ürünü size uygun hale getiriyor. Hayal ettiğiniz detayları taşıyan ürünler yıllarca taşıyabiliyorsunuz.

Nerededir?

Düğün hazırlığında olan çiftlerin sıklıkla ziyaret ettiği Güneş By Efes Kuyumculuk'a toplu taşıma ve özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Bornova’daki İzeltaş Otobüs Durağında indikten sonra 10 dakikalık bir yürüyüşle Güneş Kuyumculuk mağazasına varabilirsiniz. Özel aracınızla veya taksi ile ulaşım sağlamak isterseniz açık adres şu şekilde:

Kemalpaşa, Kemalpaşa Cd. 15/8, 35060 Bornova / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Alyans ve tektaş yüzük dışında takı seti, bilezik, küpe gibi ürünler sunuluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ürünler kişiye özel hale getirilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Firmanın sunduğu alyans, tektaş, bilezik ve diğer ürünler başlangıç paketin içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel taşlarla hazırlanmış tasarım ürünler her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Evlilik teklifi, sevgililer günü ve doğum günü için tektaş ve tamtur yüzükler; düğün, sünnet düğünü, kına ve nişan için takı setleri, bilezik ve küpeler bulunmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Marka kimliğiyle hazırlanmış özel tasarım ürünleri size uygun hale getiren firma ürünleri gün içerisinde teslim edebilmektedir.

Güneş By Efes Kuyumculuk organizasyon fiyatları ne kadar?

Güneş By Efes Kuyumculuk organizasyon fiyatları Güneş By Efes Kuyumculuk organizasyon fiyatları Güneş By Efes Kuyumculuk organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Güneş By Efes Kuyumculuk Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Güneş By Efes Kuyumculuk

Yorum yaz