Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

 • Hediyelikler
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Kına mumu
 • Kına müziğI
 • Kına tacı
 • Kına tagı
 • Kına tepsisi
 • Rengarenk kına kemeri şovu

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Karşılama Için hostes
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Dj temini
Ekipman
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Tema / konsept tasarımı
Servis malzemesi tedariğI

Güncel Organizasyon Hakkında

Başarılı bir etkinlik hayata geçirmek için gerekli olan en önemli nokta şüphesiz ki doğru bir organizasyon firması ile anlaşmak olacaktır. Çünkü ancak sizi anlayan ve isteklerinizi gerçekleştirme noktasında en az sizin kadar istekli bir firma ile anlaşırsanız hayallerinize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Güncel Organizasyon dilediğiniz her detayı sizin için gerçekleştirmeye gönül vermiş bir organizasyon firmasıdır. Özellikle düzenlediği kına gecesi etkinlikleriyle öne çıkan firma eğer bir kına gecesi düzenleyecekseniz kesinlikle doğru adres olacaktır. Kına gecesinin gelin adaylarının düğün sürecindeki yorgunluklarını minimize etmelerini sağlayacak bir organizasyon olduğunu düşünürsek Güncel Organizasyon ile yapacağınız etkinlikte kesinlikle çok eğleneceksiniz.

Güncel Organizasyon İçin Ortalama Fiyatlar Nasıldır?

Sizler için hazırladığımız aşağıdaki tabloda başarılı organizasyon firmasıyla bir etkinlik yapmak için harcamanız gereken ortalama fiyatları derledik. Siz de aşağıdaki fiyatlara bakarak kına etkinliğinizle ilgili bütçe planlaması yapabilirsiniz. Dilerseniz mekanın indirimli fiyatları ve avantajlı kampanyalarıyla ilgili fikir almak için Düğün Buketi ile irtibata geçebilirsiniz. Ortalama paket fiyatı, 3.000 - 10.000 TL civarındadır.

Güncel Organizasyon Hakkında Merak Edilenler

Bir firmanın ne kadar deneyimli olduğu etkinliğinizi o firmaya emanet etmeniz noktasında oldukça önemlidir. Çünkü yıllardır deneyimli bir firma bugüne dek kurguladığı başarılı etkinlikler sayesinde güveninizi kazanacaktır. Güncel Organizasyon 12 yıldır sektörde yer almaktadır ve sektördeki en başarılı organizasyon firmalarından biridir. 8 kişilik başarılı ekibiyle firma özellikle kına gecesi etkinliklerinde İstanbul’un önde gelen şirketlerindendir.

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Nelerdir?

Başarılı firma tabii ki de yalnızca kına gecesi etkinliklerinizde yanınızda olmuyor. Aynı zamanda doğum günlerinizde, nişan ve söz etkinliklerinizde, açılışlarınızda, kurumsal etkinliklerinizde, toplantılarınızda, bekarlığa veda gecelerinizde, baby shower ve doğum günü partilerinizde, çocuğunuzun sünnet düğününde ve düğünlerinizde de sizlere kusursuz bir hizmet sağlıyor.

Organizasyon firmasına ödeyeceğiniz fiyatın içerisinde öncelikle konsept geliştirme hizmeti bulunuyor. Şirketin bünyesinde çalışan kişiler isteklerinizi özenle dinleyerek etkinliğiniz için en uygun konsepti bulmanıza yardımcı oluyor. Fiyatın içerisinde uygun fiyata kına tahtı sağlama, dekorasyonda kullanılacak detaylar, mekanda kullanılan süslemeler ve ikramlar bulunmaktadır. Siz de ekiple birlikte dilerseniz Osmanlı temalı dilerseniz Hint temalı eşsiz bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz.

Kınanızın eğlenceli geçmesi için müzik çok önemlidir. Güncel Organizasyon sizin için eğlenceli kına müziklerinden oluşan bir liste hazırlayacaktır. Ayrıca dilerseniz size oryantal ve davul gösterilerinden oluşan şovlar da organize edecektir. Özellikle Anadolu Ateşi’nden ayrılan dansçıların sunacağı gösteriye hayran kalacaksınız!

Sağlanan Diğer Hizmetler Nelerdir?

Güncel Organizasyon’da kına gecesi organizasyonları için bindallılar hazırlanıyor. Özellikle içinde rahat hissedeceğiniz genişlikte olan bu bindallılar sayesinde siz de kına gecenizde doyasıya eğlenebilirsiniz. Size özel hazırlanan kaftanlar ve bindallılar sayesinde kına gecenizde mutlaka harika fotoğraflarınız olacak. Ayrıca dilek feneri, kına tepsisi, kına mumu ve kına eğlence ekibi de organizasyon şirketi tarafından sağlanan diğer imkanlar olarak karşımıza çıkıyor. Siz de bu mekanı seçerek dostlarınızla keyifle eğleneceğiniz bir kına gecesi yapabilir ve düğün sürecindeki yorgunluğu üzerinizden atabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Yavuz Sultan Selim Mahallesi Serhalife Sokak No:1 Fatih adresinde konuşlanmış organizasyon firmasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekana 22B, 22, 22RE ve 40T numaralı otobüslerle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere bindikten sonra Kolej Durağı’nda inmeniz ve 3 dakika yürümeniz firmaya ulaşmak için yeterli olacaktır.

Daha fazla bilgi almak isterseniz siz de Düğün Buketi ile iletişime geçebilir ve mekanla ilgili daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, düğün organizasyonu , nişan organizasyonu, açılış, kurumsal etkinlikler, toplantılar, bekarlığa veda geceleri, mezuniyet ve balolar, baby shower ve doğum günü partileri verilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önceden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Süsleme, çiçek, davetiye, dekor, dj, ışık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı temin etmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Demo masa, konsept ve tema geliştirmedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, fotoğrafçı, orkestra, catering hizmetinin yanı sıra tema geliştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Özel konsept, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme ve tema geliştirme seçenekleri bulunmaktadır.

Güncel Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Güncel Organizasyon organizasyon fiyatları Güncel Organizasyon organizasyon fiyatları Güncel Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3000 - 10000 TL arasında değişmektedir.

Güncel Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Güncel Organizasyon

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  bekarlığa veda ve kına gecemi bosphorus organization ile yaptık. muhteşem bir kutlama ile arkadaşlarımla en güzel eğlencelerden birini geçirdim. bosphorus organizasyona çok teşekkür ederim 🙂

Yorum yaz