After Party İçin Eğlence Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
600
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
500
Max
Otopark
200
Araç

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Karşılama Için hostes
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Dj temini
Ekipman
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Tema / konsept tasarımı
Servis malzemesi tedariğI

Güncel Organizasyon Hakkında

Boğaz turu eşliğinde keyifli bir eğlence düzenlemek isteyenlere Güncel Organizasyon, İstanbul Fatih ilçesinde hizmet veriyor. After party organizasyonu için düzenin yemekli veya kokteylli olması ve konsept seçenekleri sizin tercihinize bırakılıyor. Mekanda after party fiyatları kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor.

Özellikleri

Güncel Organizasyon, mekandan mutlu ayrılmanız için birçok ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Çiftler, İstanbul’un konum avantajını organizasyonlarına taşıyan bu ekiple çalışmayı tercih ediyor. Hayal ettiğiniz after party organizasyonu için sizlere farklı seçenekler sunuluyor. Konsept ve tema değişikliği ile sizin tarzınız yansıtılabiliyor. Düğün, nişan ve nikah gibi özel davetlerden sonra yakın arkadaşlarınızla samimi bir ortamda buluşma imkanı sağlıyor.

50 ile 600 kişi arasında değişen kapalı davet alanı ya da 50 ile 500 kişi arasındaki açık davet alanı kullanım tercihi sizlere bırakılıyor. Misafir sayınıza göre dizayn edilen mekan sizler için özenle hazırlanıyor. Ayrıca 200 araç kapasiteli otoparkı, park sorununu ortadan kaldırıyor. Mekan aynı zamanda organizasyon firması olarak da hizmet veriyor. Düğün, nişan ve kına gecesi gibi davetlerin organizasyonunu üstelenebiliyor.

Güncel Organizasyon After Party Fiyatları

Mekanın after party fiyatları kişi başı yemekli 50 TL ile 100 TL arasında, kokteylli 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor. Erken rezervasyon, indirim ve kampanya seçenekleri sunan mekan, bütçe dostu tekliflerde bulunuyor.

Size özel fırsatları değerlendirmek için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

After party etkinliğinizden önce organizasyon danışmanı ile planlama yapılıyor. Masa süsleme, dekorasyon ve tema, sizin tercih ettiğiniz şekilde mekana yansıtılıyor. Şamdan seçenekleri, supla modelleri, çiçek aranjmanları ile her yer göz alıcı bir şekilde hazırlanıyor. Masa - sandalye giydirme detayları ile konseptiniz uyum içinde sergileniyor. Güncel Organizasyon, dilerseniz after party için davetiye olanağı da sağlıyor.

Müzikle eğlenceli dakikalar yaşanıyor. Ayrıca catering hizmeti talep edilebiliyor. Profesyonel fotoğraf çekim ekibi her anınızı ölümsüzleştiriyor. Düğün, nişan, doğum günü, baby shower, balo, açılış gibi diğer özel günlerinizde de sizlere hizmet veriyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul Fatih ilesinde bulunan Güncel Organizasyon, merkezi bir noktada konumlanıyor. 28, 32T, 336E, 37E, 37Y, 39Ç, 72T hatlı otobüsler, Marmaray ve M1A, M1B metro hatları ulaşım için tercih ediliyor. Özel aracınızla gitmek isterseniz açık adresten faydalanabilirsiniz.

Bosphorus Organization, İstanbul Boğazı, Fatih / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, düğün organizasyonu , nişan organizasyonu, açılış, kurumsal etkinlikler, toplantılar, bekarlığa veda geceleri, mezuniyet ve balolar, baby shower ve doğum günü partileri verilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önceden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Süsleme, çiçek, davetiye, dekor, dj, ışık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı temin etmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Demo masa, konsept ve tema geliştirmedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, fotoğrafçı, orkestra, catering hizmetinin yanı sıra tema geliştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Özel konsept, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme ve tema geliştirme seçenekleri bulunmaktadır.

Güncel Organizasyon after party fiyatları ne kadar?

Güncel Organizasyon after party fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Güncel Organizasyon after party fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Güncel Organizasyon Kaç kişilik after party kapasitesine sahiptir?

Güncel Organizasyon açık alan kapasitesi 50 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 600 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Tek kelimeyle harika. Düğünden sonra after party için tercih ettik. Geniş kapasitesi sayesinde düğündeki herkes katılabildi. Yemekleri, müzikleri ve servis hizmetleri muhteşemdi. Hiçbir aksaklık yaşamadık. Tekrar teşekkürler Güncel Organizasyon 🙂

Yorum yaz