Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Özel ders

Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu Hakkında

Ankara, Çankaya ilçesinde bulunan Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu, düğün günlerinde herkesi hayran bırakacak danslar sergilemek isteyen çiftlerin gözde kurs merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Ankara Üniversitesi Konservatuar Modern Dans ve Bale mezunu olan Güney Gümüş tarafından açılmış olan kurs uzun yıllardır hizmet veriyor. Ayrıca Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi Fakültesinde, Hareket ve Antrenman Bilimi üzerine yüksek lisansı da bulunan Gümüş Güney, 2006 yılından günümüze kadar profesyonel dans kariyerini devam ettiriyor. Gümüş Güney Dans kursu fiyatları 1000 TL civarında seyrediyor.

Mekanın Özellikleri

Gösterişten uzak şık bir tasarıma sahip olan düğün dansı kursu sayesinde düğün dansı eğitimi alarak en özel gününüze unutulmaz danslar ile renk katabilme imkanınız bulunuyor. Mekanın kapasitesi yaklaşık olarak 30-40 kişilik olup kurs alanı ise daha geniş ve her türlü dans şeklinin gerçekleştirilebileceği bir şekilde hazırlanıyor. Boğucu olmayacak şekilde tasarlanmış olan mekan oldukça ferah bir alan sağlıyor.

Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu Düğün Dansı Fiyatları

Düğün gününüze özel anlar katmak ve konuklarınıza inanılmaz bir gösteri düzenlemek istiyorsanız Gümüş Güney Dans bunun için en uygun yerlerden birisi olarak tercih ediliyor. Paket şeklinde eğitim veren kursun düğün dansı fiyatları tercihinize göre değişiklik gösteriyor. Paketler başlangıç ve her şey dahil paket olmak üzere ikiye ayrılıyor. Paket içeriklerine göre farklılık gösteren fiyatları 500 ile 1000 TL arasında değişiyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Almak istediğiniz dansın eğitimine göre şekillenen çeşitli imkanlar ile sizlere düğün dansı öğretmeyi hedefleyen Gümüş Güney Dans farklı opsiyonlara ev sahipliği yapıyor. Mekanda prova, grup dans dersi, özel ders gibi seçenekler sizlere sunuluyor. Ayrıca sadece düğün dansı için eğitim verilmeyen mekanda; Salsa, Bachata, Tango, Çocuk Bale, Yetişkin Bale, Modern Dans, Hip Hop, Oryantal, Halk Dansları, Piyano, Keman ve Klasik Gitar gibi çeşitli eğitimler de veriliyor. Kurs merkezi ile düğününüzden 1 ay önce iletişime geçtiğiniz taktirde sizleri düğün dansı konusunda uzman hale getiriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Siz de özel günlerinize bir dans ile renk katmak ve bu dansın eğitimini kaliteli ve profesyonel ellerden almak istiyorsanız, Gümüş Güney Dans mekanına Tunalı Hilmi Caddesi, 89/90, Aynalı Çarşı İş Hanı, Ankara, Çankaya adresi ile ulaşabilirsiniz.

 

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bachata, cha cha, çifte özel koreografi, harmandalı, latin dansları, oryantal, rumba, salsa, tango, vals, zeybek türlerinde dans derleri veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En erken 1 ay en geç 1 hafta içerisinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Bireysel (çifte özel), grup dansı yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2-4 ders, 5-6 ders olarak seçtiğiniz pakete göre değişiyor.

Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu düğün fiyatları ne kadar?

Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu düğün fiyatları Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu düğün fiyatları Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gümüş Güney Dans ve Sanat Kursu

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Güney bey her konuda çok yardımcı oldu, dansımızı başarılı bir şekilde sahnede gerçekleştirdiysek onun sayesinde.

 2. Puan

  Çok güzel bir mekan güleryüzle karşılama Dansın öğrenileceği tek yer

 3. Puan

  eşimle düğünümüz için güzel bir dans gösterisi yapmak istedik ve gümüş güney bu konuda bize çok destek oldu hakları asla yenemez. çok teşekkürler

 4. Puan

  Çiftlere özel imkanları, uygun fiyatları ve profesyonel bir ekip olması burayı tercih etmek için yeter de artık. İlginiz, kurs sürecindeki sabrınız için ne kadar teşekkür etsek az. Sağ olun güzel ekipp!! 🙂

 5. Puan

  Tek kelimeyle harikaa!! Eğlenceli ve dinamik bir ekiple birlikte düğününüz için dans kursu almak istiyorsanız hiç düşünmeyin derim. Gümüş Güney ve ekibine tekrar tekrar teşekkür ediyorum

 6. Puan

  Düğünümüz için eşimle birlikte dans kursu aldık. Hem biz hem düğünde misafirlerimiz kareografiye hayran kaldı. İyi ki sizleri tercih etmişiz. Çok teşekkürlerr. 🙂

Yorum yaz