Gümüldür Resort Hotel

Gümüldür Resort Hotel kır düğünü kategorisinde dillere destan düğünlere ev sahipliği yapıyor. Ege Denizi’nin en bakir sahillerinden birisi olan Gümüldür’de; düğün salonu konsepti ile de hizmet veren otel manzarası ile ilk bakışta bizleri cezbediyor. Sonrasında gerek konforu, gerekse deneyimli ve güler yüzlü çalışanları ile Ege’nin sıcak ruhunu tüm detaylarda hissettiriyor. Burada; düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet, açılış ve toplantı gibi özel gün organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gümüldür Resort Hotel; yüksek standartlardaki hizmet kalitesi ve avantajlı düğün fiyatları ile çok tercih edilen düğün mekanları arasında yer alıyor. Açık ve kapalı alanı ile hem kır düğünü hem de salon konsepti ile hizmet vermekte.

Gümüldür Resort Hotel’de Sunulan Hizmetler

İzmir Menderes’in son dönemde revaçta olan tatil yörelerinden Gümüldür’de deniz kıyısında kapılarını sizlere ve değerli davetlilerinize açan Gümüldür Resort Hotel hem açık hem de kapalı mekanda misafirlerini ağırlıyor. Yemekli veya yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiren Gümüldür Resort Hotel kokteyl düzenin de hizmet veriyor. İster havuz başı isterseniz çim alan seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz. 500-750 davetli ağırlama kapasitesi olan tesis muhteşem Ege Denizi manzarası ile görenleri adeta büyülüyor.

Düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi özel gün organizasyonlarınızda zengin içerikli hizmet paketleri sunmakta. Gümüldür Resort Hotel,zengin seçenekleri ve menüsü ile her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyor. Tüm organizasyonlarda ışık, ses, sahne sistemi, organizasyon sorumlusu, engelli girişi, otopark ve vale hizmeti vermekte. Dilerseniz menüde değişikli yapma imkanı da tanıyor. Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı kabul eden Gümüldür Resort Hotel’de düğün paket fiyatları hafta içi ve hafta sonu olmak üzere değişkenlik gösteriyor.  Ege mutfağının tadına doyumsuz lezzetlerinden oluşan menüleri ve zarif konsepti ile düğünlere farklı bir değer katmayı profesyonelce başarıyor. Hafta içi düğün fiyatları 80 TL ile 100 TL arasında; hafta sonu ise 100 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Geniş bahçesi, havuz başı seçeneği, denize sıfır konumu ve şık dekorasyonu ile göz dolduran Gümüldür Resort Hotel; düğün fiyatları ve hizmet kalitesi ile adından övgüyle söz ettiriyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Her anlamda muhteşem bir mekan.bu oteli çok methemislerdi ve dedikleri kadar varmış.deniz kıyısında çok güzel ve eğlenceli bir düğün yaptık.emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Yorum yaz