Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Gülşah Gencer Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veren bu fotoğrafçı, organizasyonlarınıza iz bırakmak için fotoğraf çekiyor ve gülümseyen insanları görmek ve bu anları ölümsüzleştirmek ona mutluluk veriyor. İstanbul’un Şişli ilçesinde ikamet eden Gülşah Gencer sizlere oldukça geniş ve farklı alanlarda profesyonel dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hizmeti vermektedir. 3000 TL’den başlayan fiyatları ile siz de anlarınızı ölümsüzleştirin.

Çekim Türleri

Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı üzerine profesyonel bir çalışma yürüten Gülşah Gencer, düğün gününüz boyunca sınırsız fotoğraflarla en güzel anlarınızı yakalamakla kalmayıp video çekimleriyle de unutulmaz anlarınıza şahitlik yapıyor. Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesiyle taçlandıracağınız fotoğraf çekiminde save the date, trashday, katalog çekimi, konsept çekim gibi hizmetleri de alabilirsiniz.

Gülşah Gencer çiftlerin düğün günlerini renklendirmekle kalmıyor. Bebek fotoğrafçılığı, yeni doğan fotoğrafçılığı gibi hizmetler de vererek bebeklerinizin en güzel zamanlarını fotoğraf karelerine dönüştürüyor. Bunun yanı sıra kına geceleri, toplantı, konferans, nişan, söz, kutlamalar, partiler, törenler gibi organizasyonlarınızda da sizlere eşlik ediyor.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Çiftlerin ve yeni doğan bebek ailelerinin en çok tercih ettiği isimlerden birisi olan Gülşah Gencer Profesyonel Fotoğrafçı ile çalışma şansına sahip olabilirsiniz. Standart paketin başlangıç fiyatı 3000 TL iken, her şey dahil paketin başlangıç fiyatı 5000 TL’dir.

Çekim türü, alacağınız hizmete ve bütçenize göre fiyatlarda değişiklik gösterilmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilir ya da “Ücretsiz Teklif Alın” butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Sizlerin uygun gördüğü mekanlar üzerinde ortak bir paydada buluşarak çekimlerini gerçekleştirirken, son derece titiz bir çalışma yürütmektedir. Çekim sonrasında orijinal fotoğraflarınızın da teslimi yapılmaktadır. Gülşah Gencer ve ekibiyle profesyonel bir çalışma gerçekleştireceğinizden eminiz.

Gülşah Gencer Profesyonel Fotoğrafçı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunması nedeniyle oldukça kolay bulunabilir bir lokasyonda yer almaktadır. 129T, 256, 29C, 38KT, 62, 72T, 93T numaralı otobüslerle ulaşım mümkün. M2 metro hattıyla ve D-61, BŞK/1 numaralı dolmuşlarla da ulaşım mümkün. Beşiktaş Stadyumu, Maçka / Şişli Yönü duraklarında inerek yürüme mesafesinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmanın açık adresi ise hemen burada: Harbiye, Maçka Caddesi. No: 34367 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İstanbul olmak üzere farklı şehirlerde de hizmet sunulmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına geceleri, toplantı, konferans, nişan, söz, kutlamalar, partiler, törenler gibi organizasyonlarınız bu firma sayesinde akıllara kazınıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Farklı mekanlarda da fotoğraf çekilebiliyor olması ve mekanın size sunduğu ilave aksesuarlar burada bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün çekimi, dış çekim, orijinallerin teslimi hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

En kapsamlı içeriklere sahip olan bu paket, düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, ve trashday çekimlerini içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişilerin istedikleri mekanda gerçekleştirimektedir. Arzu eden çiftler için şemsiye, gözlük gibi aksesuar temini de mümkün.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 3 - 4 hafta içinde arzu ettiğini ürünler sizlere teslim edilecektir

Gülşah Gencer düğün fiyatları ne kadar?

Gülşah Gencer düğün fiyatları Gülşah Gencer düğün fiyatları Gülşah Gencer organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Gülşah Gencer Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gülşah Gencer

Yorum yaz