İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
350
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
350
Max
Otopark
500
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Çerez kesesi
 • Davul şov
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Oryantal / zenne şov

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Yalıda düğün / davet
 • Tarihi mekan
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
After party alanı

Gül Sultan Yalısı Hakkında

Son dönemlerde kına geceleri, geleneksel hali yerine modernleştirilerek düzenlenmeye başladı. Muhteşem bir boğaz manzarasına sahip olan Gül Sultan Yalısı, modern bir kına gecesi düzenlemek isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen bir mekan. İstanbul, Üsküdar ilçesinde bulunan salon, sunduğu hizmetler, eşsiz manzarası, tarihi yapısı ve uygun fiyatlarıyla çiftlerin oldukça beğenisi topluyor. Hayalinizdeki kına gecesini birebir gerçekleştirebildiğiniz Mekanda kına gecesi fiyatları kişi başı 200-300 TL arasında.

Özellikleri

Gül Sultan Yalısı’nın şüphesiz en çok dikkat çeken özelliği, manzarası. İstanbul Boğazı eşliğinde muhteşem bir manzaraya sahip olan mekan, açık davet alanını deniz kenarında konumlandırmış. 350 kişiye kadar ağırlayabilen bu davet alanı, deniz kenarı olması sebebiyle kına gecesi gibi etkinliklere oldukça hoş bir atmosfer katıyor. İsteyen çiftler ise; tarihi yalının içerisindeki kapalı davet alanında organizasyonlarını düzenleyebiliyor. Bu alanın kapasitesi 100-200 kişi arasında.

Mekan tüm bunlara ek olarak bir adet terasa ve 500 araçlık bir kapasiteye sahip olan bir adet otoparka sahip. Gül Sultan Yalısı; dekorasyonu, sahip olduğu manzara ve tarihi yapıyla uyum içinde. Yuvarlak masaların tercih edildiği salonda, masa ve sandalye kumaşlarının renkleri çiftlerin isteğine göre değişebiliyor. Masa süslemeleri içinse şamdan ve çiçek gibi seçeneklerde bulunuyor.

Gül Sultan Yalısı Kına Gecesi Fiyatları

Gül Sultan Yalısı, Üsküdar ilçesinde bulunan eşsiz atmosferi, harika manzarası ve sunduğu imkanlarla kıyaslanınca oldukça uygun fiyatlara sahip olan bir mekan. Mekanda hafta içi kına gecesi fiyatları kişi başı 200 TL civarında başlarken, hafta sonu kına gecesi fiyatları kişi başı 300 TL’den başlıyor. Kokteyllerse 150 TL’den başlıyor. Daha detaylı ücret bilgileri için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Gül Sultan Yalısı, rüyalarınızdaki kına gecesinin eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak pek çok hizmete sahip. Kına gecesini uzman ekipleri ve organizasyon sorumlularıyla en ince ayrıntısına kadar planlayan mekan, kına gecesi için ihtiyaç duyduğunuz şeyleri de sizler için temin ediyor. Kına seti kına tepsisi, kına mumu, Hint kınası, bindallı, nedime tefi, kına takımı, kına ekibi ve kına müziği gibi şeyleri temin edebilen salon, tüm ihtiyaçlarınızın eksiksiz olarak giderildiğinden emin oluyor.

Son dönemlerde kına gecelerinin eğlence dozu artmakta. Bu değişikliğe ayak uyduran mekan, DJ ve orkestra ekibi, oryantal/zenne şovu, davul şovu ve dans gösterisi gibi şeyleri kına geceniz için ayarlayabiliyor. Üstelik mekanın uzman fotoğraf ve video çekim ekibi, bu eğlenceli anların her anını kayıt altına alarak, ölümsüz bir hale getiriyor.

Salonun her organizasyona uygun, zengin ve farklı farklı menüleri bulunuyor. Menüde tadım ve değişiklik imkanı da sunan mekan, profesyonel bir catering hizmetine de sahip. Bu sayede dilediğiniz menüyü ortaya çıkarıp, oldukça profesyonel bir servis hizmeti de alabilirsiniz.

Rüyalarınızdaki kına gecesi deneyimini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilecek olan Gül Sultan Yalısı; düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü partileri, kutlamalar, açılışlar ve galalar, resepsiyonlar ve davetler, kurumsal etkinliler ve bayi toplantıları gibi organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Gül Sultan Yalısı Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunan Gül Sultan Yalısına, Yalıboyu Caddesi üzerinden, Beylerbeyi Mahallesine gelerek ulaşabilirsiniz. Toplu taşımayla gelmek içinse 14M, 15B, 15F gibi otobüs hatlarını ya da M5 metrosunu kullanabilirsiniz.

Beylerbeyi Mah. Yalıboyu cad. No:36 Beylerbeyi / Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan herhangi bir hizmet temin edilemiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü partileri, kutlamalar, açılışlar ve galalar, resepsiyonlar ve davetler, kurumsal etkinliler ve bayi toplantıları

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım ve değişiklik, davul şov, oryantal/zenne şov

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi servis hizmeti, masa ve sandalye süslemeyle, ses, sahne ve ışık hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi kına seti, DJ ve orkestra temini, organizasyon sorumlusu, fotoğraf ve video çekimi ve catering hizmetini içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın oldukça şık ve göz kamaştıran bir tasarımı var. Yuvarlak masaların tercih edildiği salonda masa ve sandalye örtüleri çiftlerin isteğine göre farklı renklerde olabiliyor. Masa süslemeleri içinde çiçek, vazo ve şamdan seçenekleri mevcut.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın bir adet kapalı, bir adette açık davet alanı bulunuyor. Muhteşem bir boğaz manzarasına sahip olan açık davet alanı 350 kişiye kadar ağırlayabiliyor. Kapalı davet alanıysa 100-200 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Ek olarak salonda bir adet teras ve bir adette after party alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Salon DJ ve orkestra temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kosher menü, vejetaryen menü, vegan menü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın oldukça şık ve göz kamaştıran bir tasarımı var. Yuvarlak masaların tercih edildiği salonda masa ve sandalye örtüleri çiftlerin isteğine göre farklı renklerde olabiliyor. Masa süslemeleri içinde çiçek, vazo ve şamdan seçenekleri mevcut.

Gül Sultan Yalısı kına gecesi fiyatları ne kadar?

Gül Sultan Yalısı kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Gül Sultan Yalısı kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 300 TL,

Gül Sultan Yalısı Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Gül Sultan Yalısı açık alan kapasitesi 200 - 350 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz