Kayseri Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Cam tavan
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Boğazda düğün / davet
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Gül Bahçe Hakkında

Sevdiklerinizle beraber güzel gün geçirmeniz için hizmet veren Gül Bahçe, Kayseri ilinin Kocasinan ilçesinde misafirlerini ağırlamayı bekliyor. Yeşillikler arasında bulunan ve davet alanı olarak hizmet veren mekanın fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Gül Bahçe Düğün Salonu misafirlerini açık veya kapalı alanlarda ağırlayabiliyor. Her konsepte uygun şekilde mekan dizayn ediliyor. Yüksek açılır kapanır tavanı ve cam kaplama özelliği bulunan mekan çim alanlı bahçesiyle bütünlük oluşturuyor.

Kır ve doğa manzarası bulunan mekanda yapacağınız açık veya kapalı davetlerde 750 - 1.000 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Yemekli veya kokteyl daveti yapacaksanız bu sayı 1.000-2.000 kişi arasında değişiklik gösterebiliyor.

Gül Bahçe Davet Alanı Düğün Fiyatları

Gül Bahçe Düğün Salonu bünyesinde yemekli ve kokteyl olmak üzere iki farklı menü seçeneği sunuluyor. Hafta içi kokteyl fiyatları 30 TL'den başlarken bu fiyat hafta sonları 50 TL'ye çıkabiliyor. Yemekli düğünler ise 50 - 80 TL'den başlayan fiyatlarla yapılabiliyor. Fiyatlar davetli sayısına ve menü içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Size özel teklif ve indirimleri öğrenmek için ücretsiz bir şekilde “Fiyat Teklifi Al“ formunu doldurabilir, DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Gül bahçe davet alanı birçok imkanı beraberinde barındırıyor. Davet için yemek menüsü ve spesiyal menü imkanı sunuluyor. İsteğiniz doğrultusunda menü tadımı ve menüde değişiklik de yapılıyor.

Davetinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için dışarıdan organizasyon sorumlusu ve organizasyon firması ile çalışma şansınız bulunuyor. Mekan dışı fotoğraf çekim ekibi ile de çalışabilirken ışık, ses ve sahne sistemi mekan tarafından sağlanıyor.

Gül Bahçe otoparkında vale hizmeti de veriliyor. Davetiniz için servis ve müzik saat 23.00’e kadar sürüyor. Mekan bünyesinde davet dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, kına ve nişan da yapılabiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kayseri Kocasinan’da bulunan Gül Bahçe Düğün Salonu'na toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. 501, 502, 529 otobüs hatları ile mekana gidilebiliyor. Ayrıca mekan tramvay durağının yanına yer alıyor.

Mekana özel aracı ile ulaşmayı tercih edecek olan konuklar için yaklaşık 1.000 araçlık otopark alanı sunuluyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

Yavuz Selim Mahallesi, Sivas Bulvarı, Kumarlı Tramvay Durağı, No.332 38080 Kocasinan, Kayseri.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ve organizasyon sorumlusu getirilebiliyor. Ayrıca dışarıdan fotoğrafçı getirme, ışık, ses ve sahne hizmetleri de sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, baby shower, mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, kına ve nişan etkinlikleri de yapılıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

-

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kır ve doğa manzaralı mekanın bahçesi, havuz başı, kolonsuz salonu, after party alanı ve çim alanı bulunuyor. Açık ve kapalı olmak üzere iki alan bulunuyor. Kokteyl imkanı da sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları sunuluyor. After party alanı ve kokteyl davet alanı imkanları da yer alıyor. Ayrıca otopark imkanı da bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

İsteğe bağlı olarak dışarıdan fotoğrafçı getirilebiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alanın yanı sıra kokteyl davet alanı bulunuyor. Alanlar açılır kapanır tavan, yüksek tavan, cam tavan, havuz başı ve kolonsuz salon gibi özelliklere sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik imkanı sunulan mekanda ışık, ses ve sahne hizmetleri de yer alıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Misafirler için kokteyl davet alanı sunuluyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik hizmeti saat 23:00’e kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept sunuluyor.

Gül Bahçe organizasyon fiyatları ne kadar?

Gül Bahçe organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Gül Bahçe organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Gül Bahçe Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Gül Bahçe açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz