Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
140 ₺
Her Şey Dahil Paket
200 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
150
Max

Mekan Özellikleri

  • Yapay çIçek süsleme
  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Güdül Evlendirme Dairesi

Tarihi, doğal ve turistik güzellikleri ile Güdül Ankara’nın emsalsiz ilçelerinden. Bol oksijen deposu olan ilçe, aynı zamanda Ankaralıların hafta sonu keyfi için en çok tercih ettikleri seyahat rotalarından. İlçe düğün fotoğrafı çekimi için de  vazgeçilmez bir alternatif. Ortalama olarak 140 TL civarında nikah salonu kiralama ücretleri sunan Güdül Evlendirme Dairesi, belediyeye bağlı olarak hizmet veriyor.

Hizmet Kapsamı ve Olanaklar

Güdül Belediye Binası’nın içinde bulunan bu evlendirme dairesi, salon nikahı veya oda nikah olanakları sunmakta. Evlendirme memurluğu kısmında gerçekleştirilen oda nikahı hizmeti, nikah kıymanın en kısa yolu. Salon nikahı ise daha kapsamlı bir hizmet.

Ortalama olarak 50 - 100 davetli çağrılabilen bu nikah salonunda bulunan ısıtma ve jeneratör imkanı, en zor koşullarda dahi nikah kıyılmasına olanak sağlamakta.Mekan dışından fotoğrafçı temin edebilirsiniz. Tabi Güdül Nikah Salonu'nun sizlere sunduğu fotoğraf olanaklarından da yararlanmanız mümkün.

Güdül Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Bu salondan hizmet alabilmek için, Uluslararası Evlilik Cüzdanı bedelini ödemiş olmanız gerekli. Bu miktar ise sadece 140 TL. Başlangıç fiyatları da aynı şekilde 140 TL olan Güdül Belediyesi Evlendirme Dairesi, fiyat konusunda da sizleri tereddüte düşürmeyecek.

Salon nikahı kapsamında konuklarınıza ikram edeceğiniz ufak atıştırmalıklar için farklı fiyatlar söz konusu olabilmekte. Daha detaylı ücret tarife kapsamı için Ücretsiz Danışma Hattımızla iletişime geçebilir, sizlere özel avantajlardan yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz.

Nikah İçin Gerekli Belgeler

Nikah akdi için, son 6 ay içinde çekilmiş 5 adet vesikalık fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, yerleşim belgesi ve sağlık raporu evraklarını edinmeniz gerekli. Sağlık raporu, fotoğraflı ve aile hekimliği imzalı olmalıdır. Belgeleri edindikten sonra, 6 ay içinde Güdül Nikah Salonu  Dairesi'ne başvurarak belgeleri teslim edebilirsiniz.

Nerededir?

Tabii güzellikleri ile meşhur olan bu nadide ilçe, Ankara’nın kuzey batısında konumlanmış durumda. Belediyenin içinde bulunan ve geniş bir otoparkı olan bu evlendirme salonuna özel araç ile ulaşım da çok kolay. Güdül’ün herhangi bir yerinden ulaşılabileceği gibi, Ankara merkezden de Sıhhiye güzergahlı Özel Halk Otobüsleri kullanılabilir. Güdül Nikah Salonu açık adresine harita butonundan ulaşabilirsiniz.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğün tarihiniz belirlendiğinde başvuru yapabilirsiniz. Nikah işlemleri oldukça kısa sürüyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi salon kiralama ücretini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içerisinde belgeleriniz işleme alınarak nikah tarihi veriliyor.

Güdül Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Güdül Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Güdül Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Güdül Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 140 - 200 TL arasında değişmektedir.

Güdül Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Güdül Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 150 kişiliktir,

Yorum yaz