İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
180 ₺
Hafta İçi
270 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
180 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
100
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Çerez kesesi
 • Gül suyu ve lokum ikramı
 • Kına tagı

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Kır bahçesi
 • Konaklama
 • Orman Içinde
 • Açık alan
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı

Grandmas Wonderland Hakkında

Grandmas Wonderland 20 yıl önce, şehrin kalabalığı ve bunaltıcı havasından uzaklaşarak toprağa, öze dönmeyi isteyen bir ailenin hayaliyle başladı. İstanbul ili Silivri ilçesinde Akören köyüne giden yol üstündeki topraklara çiftlik inşa eden aile şimdilerde kır düğünü kategorisinde gözde mekanların arasına girmeyi başladı. Grandmas Wonderland ile organizasyon fiyatları kişi başı 100 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Çam ağaçlarıyla hayat bulan çiftlik sonrasında; meyve bahçesiyle renk kazanmış, karpuz yetiştiriciliği ile sofralara tat katılmış , göletin verdiği huzurla sakinlik dengelenmiş , üzüm bağlarının görselliği ve tadıyla ön plana çıkmıştır. Konaklama imkanı sunan taş evin mimarisi son derece akıllıca konumlandırılmış, yaşam alanı oldukça profesyonelce değerlendirilmiş. 7 farklı odasıyla gölet manzarası sunan Grandmas ekibi birçok organizasyonun iskeleti olmaya devam ediyor.

750 ila 1000 kişilik kapasiteye sahip yemyeşil bahçesiyle göz kamaştıran Wonderland kare ahşap masaların birleşimiyle upuzun masalar ortaya çıkarıyor. İletişimin hiç kopmadığı, fanus içi mumların akşam saatlerinde ortama renk kattığı, beyaz servis malzemelerinin sakinlik ve şıklığı temsil ettiği eşsiz bir kır düğünü gerçekleştirebilirsiniz.

Grandmas Wonderland'da Kır Düğünü Fiyatları

Grandma's Wonderland da yemekli kır düğünü organizasyonları tarladan tabağa şeklinde organik malzemelerle hazırlanmaktadır. Fiyatlar hafta içi kişi başı 180 TL ile 200 TL şeklinde değişiklik göstermektedir. Hafta sonu ise 180 TL ile 270 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kokteyl fiyatları hafta içi ve hafta sonu 100 TL ile 180 TL arasında değişiklik gösteriyor. Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz. Bu sayede Grandmas Wonderland farkıyla kır düğünü bütçenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Organizasyon Çeşitleri ve Hizmetler

Kır düğünü organizasyonlarında ön plana çıkan Grandmas , nikah töreni - yemeği, yılbaşı çiftlerinin ağırlanması, evlilik teklifi, bekarlığa veda partisi gibi önem arz eden konulara iskelet olmuştur. Kurumsal etkinliklere de kapılarını açan Grandmas organik düşünceler oluşturmanıza yardımcı olacak her şeyi sizlere sunuyor.

Kır düğünü organizasyon öncesi mekana arkadaşlarınızla ulaşabilir, mis gibi bir hava ve mekan bünyesinde bulunan horoz sesi, kuş sesi eşliğinde yoganızı yapabilir, tarladan topladığınız mis gibi organik malzemelerle tabaklarda tat tufanı oluşturabilir, kahvaltı sonrası üzüm bağlarından topladığınız üzümlerle şarap veya pekmez yapıp akşamüstü şömine başında sevdiklerinizle tadım yapabilirsiniz.

Organizasyon sorumlusuyla her detayın inceliklerini planlayabilir, ışık ses ve sahne hizmetiyle 24.00'a kadar eğlenceye doyabilir, kır düğünü sonrası konaklama hizmetlerinden faydalanarak yeşile uyanabilir farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Grandmas Wonderland Nerededir, Nasıl Gidilir ?

Grandma's Wonderland mekanına TEM otoyolu üzerinden yaklaşık 45 dakikada ulaşabilirsiniz. Gişelerden çıkıp Akören tabelasından ilk sağa dönüp yolu takip ettiğinizde tekrar sağ yaparak mekana ulaşabilirsiniz. Ücretsiz otopark alanına da sahip mekanda bambaşka bir deneyime hazır olabilirsiniz.

Ören Çiftlik Evleri, Yeni Mahalle, Akören Caddesi, No:114 Silivri / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan tüm hizmetleri kendi sağlamaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah töreni - yemeği, yılbaşı çiftlerinin ağırlanması, evlilik teklifi, bekarlığa veda partisi gibi önem arz eden konulara iskelet olmuştur. Kurumsal etkinliklere de yer verilmiştir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yoga, yürüyüş, üzüm bahçesinden toplanan üzümlerin şarap yapımı gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ses, sahne ve ışık hizmetleri, düğün pastası seremonisi, nikah töreni organizasyonu ve servis elemanı hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, düğün orkestrası ve düğün fotoprafçısı, video çekimi, barkovizyon, menülere alkollü içecek ekleme, organizasyon sorumlusu, özel konseptte mekan süsleme hizmetleri bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan. Kapalı alanda konaklama hizmeti mevcuttur.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra seçeneği mevcuttur.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı etin olduğu yemekli menülerin yanı sıra kokteyl davetleri için farklı ikramlık seçenekleri mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00' a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz tema seçenekleri yapılabilmektedir.

Grandmas Wonderland düğün fiyatları ne kadar?

Grandmas Wonderland düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 180 TL, Grandmas Wonderland düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 180 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 270 TL,

Grandmas Wonderland Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Grandmas Wonderland açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz