Granddor Düğün Salonu

Ege Bölgesinin en güzel illerinden birisi olan Aydın’ın Efeler ilçesinde hizmet veren Granddor Düğün salonu; düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi özel günlerinizde sizlere ve değerli davetlilerinize kapılarını açıyor. Hem açık hem de kapalı mekanda misafirlerini ağırlayan düğün Salonu yılın dört mevsimi hizmet veriyor. 3 kapalı salonu ve 1 terası ile tüm organizasyonlara cevap verebilen , isterseniz yemekli isterseniz de yemeksiz organizasyonlar sunuyor.

2012 yılından bu yana Aydın merkezde faaliyet gösteren Granddor Düğün Salonu; düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyonlarda müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteli hizmeti ile adından sıkça söz ettiriyor. Tüm detayları titizlikle organize ederek yüksek kalite standartlarındaki sunumu ile hizmet sektöründeki tecrübesini kanıtlıyor. Yenilikçi işletme anlayışı ile göze çarpan gerek dekorasyonu, gerek hizmet kalitesi gerekse teknik ekipmanları ile Aydın Efeler’de en şık ve en eğlenceli düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Granddor Düğün Salonu’nda Sunulan Hizmetler

Geniş salonu ,konforlu pisti ve modern konsepti ile son derece şık bir atmosfer sunuyor. Her çeşit organizasyon talebine cevap verebilen bir yapıya sahip.  Granddor Düğün Salonu dilediğiniz konsepti seçme imkanı sunan işletme düğün, nişan, kına ve sünnet düğünü gibi organizasyonlar da oldukça deneyimli. Bunların yanı sıra doğum günü, mezuniyet, kurumsal toplantı ve her türlü davetleriniz ve organizasyonlarınız için de hizmet veriyor. Güler yüzlü ve deneyimli ekibi sayesinde en mutlu günlerinize farklı bir değer katmakta. Granddor Düğün Salonu uygun fiyatları ve avantajlı kampanyaları ile Aydın Efeler’de ilk sıralarda tercih edilen düğün salonları arasında yer alıyor.

Pasta ve içecekten oluşan başlangıç paketlerinin yanı sıra zengin içerikli yemekli menü alternatifleri ile her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. Ulaşım açısından son derece merkezi bir konumda hizmet veren Granddor Düğün Salonu’na gerek özel araçla gerekse toplu taşıma zahmetsizce ulaşılabiliyor. Granddor Düğün Salonu’nun sunduğu hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak  iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir. Fiyat teklifi almak için de sayfamız üzerinden kolayca teklif isteyebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Granddorun ortamından ve orkestrasından çok keyif aldık. düğün boyu eğlence hiç eksik olmadı.doya doya bir düğün oldu.yemekleri de herkes doya doya yedi.şikayet almadık hiç.o yüzden gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.teşekkürler..

Yorum yaz