Bursa Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
1000
Max
Otopark
1500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin - damat odası
  • Kolonsuz salon
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Grand Sofia Hakkında

Grand Sofia, Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde bulunuyor. Düğün başta olmak üzere pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Uygun fiyat seçenekleri olan mekanın, 5.000 - 7.500 TL gibi başlangıç fiyatları bulunuyor. Altın renginin hakim olduğu salon dekorasyonuyla gösterişli  bir davet imkanı sunuyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Grand Sofia, 750 - 1.000 kişilik kapalı salon kapasitesi sunuyor. Kolonsuz salon ve yüksek tavanlı salon özellikleri bulunuyor. Geniş dans pisti ile eğlenceye herkesin ortak olmasını sağlıyor. Mekanın şehir manzaralı bir konumu bulunuyor.

1.500 araç kapasiteli otoparkı hizmet veriyor. Mekan, 9’ar kişilik yuvarlak masalar ve napolyon model sandalyelerle oturma düzeni sağlıyor. Bordo halı döşemesinin yanı sıra altın ve beyaz renklerin ağırlıklı kullanıldığı bir dekorasyonu bulunuyor. Ayrıca kapalı salon olması sayesinde farklı mevsimlerde de hizmet verme imkanı sağlıyor.

Grand Sofia Düğün Fiyatları

Mekanın düğün salonu fiyatları hizmetlere göre farklı paketlerde oluşturuluyor. Paket başlangıç fiyatı hafta sonu için 10.000 TL'den fazla oluyor. Hafta içi ise 5.000 - 7.500 TL fiyat aralığında bulunuyor.

Kişi başı minimum yemekli fiyat hafta sonu ve hafta içi 10 - 30 TL bandında sunuluyor. Dilersen yemeksiz düğün daveti de verebiliyorsun.

DüğünBuketi.com danışmanlarıyla detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formu ve ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonunu kullanarak da bilgi edinebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Grand Sofia düğün salonu; canlı müzik performansı sunan grubu ile size eğlenceli anlar yaşatıyor. Sınırsız fotoğraf ve HD kamera çekimi, barkovizyon gösterisi de sizi ayrıcalıklı kılıyor. Jeneratör ve hidrofor, ses ve sahne sistemleri, güvenlik kamerası, aydınlatma sistemi gibi hizmetlerde profesyonel bir ekip temin ediliyor.

Gelin damat odası, anlaşmalı kuaförde gelin saçı ve makyajı, araç süsleme hizmeti çiftleri cezbeden hizmet arasında yer alıyor. Ücretsiz otopark, çocuk oyun alanı, engelliye uygun girişi ve mescit ile konuklarınızın konforlu bir gece geçirmesi sağlanıyor. Anı defteri ile size tebessümle anacağınız bir hediye veriliyor.

Yemek servisi, menü tadımı ve değişimi hizmetleri bulunuyor. Beyaz ve kırmızı et ağırlıklı menülerden dilediğini tercih edebiliyorsunuz. Dışardan organizasyon firması getirme imkanınız da bulunuyor. Mekanın servisi saat 22.00’de ve müzik saat 24.00’de sona eriyor.

Gold Sofia Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde bulunan Grand Sofia şehir merkezine yakın olması sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. Mekan, As Outlet Vatan Bilgisayar mağazasının arka tarafında kalıyor. Otopark imkanı bulunuyor bu sayede sorun yaşama durumu ortadan kalkmış oluyor.

Mekanın açık adresi şu şekildedir: Demirtaş Dumlupınar Mahallesi, İstanbul Caddesi, 16050, Yeni Yalova yolu 9.km Osmangazi/ Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışardan organizasyon firması getirme imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet törenleri, nişan, davet, kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü hizmetleri bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik, araç süsleme, gelin saçı ve makyajı ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanın; orkestrası, sınırsız fotoğraf ve HD kamera çekimi, barkovizyon, jeneratör ve hidrofor, ses ve sahne sistemleri, güvenlik kamerası, aydınlatma sistemi, gelin damat odası, ücretsiz otopark, çocuk oyun alanı ve mescit, engelli girişi hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinin yanı sıra anlaşmalı kuaförde gelin saçı ve makyajı, araç süsleme hizmeti, anı defteri, yemek servisi, menü tadımı ve değişimi hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video çekim hizmeti bulunuyor ve dijital ortamda teslim ediliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın birden fazla düğün alanı bulunmuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın müzik ve orkestra hizmeti bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı seçeneklere ek olarak çocuk menüsü bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis saat 22.00'de ve müzik yayını saat 24.00'de sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Bordo halı döşeme ve beyaz, altın renkleri ağırlıklı yuvarlak masalarla tamamlanan bir tema sunuyor.

Grand Sofia düğün fiyatları ne kadar?

Grand Sofia düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Grand Sofia düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30 TL,

Grand Sofia Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Grand Sofia kapalı alan kapasitesi 500 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz