Ankara Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
25
Min
50
Max

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Şamdan
  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin - damat odası
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Jeneratör
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Yemek servisi

Grand Silay Hotel Hakkında

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer alan Grand Silay Hotel şık yapısıyla öne çıkıyor. Nişan ve söz organizasyonlarınızda üst derece şık ve kusursuz alanıyla hizmet veriyor. Mekanda yapacağınız organizasyon fiyatları kişi başı ortalama 30 TL’den başlamaktadır.

Özellikleri

Mekan kapalı davet alanıyla size hizmet vermektedir. 50 misafirinize kadar ağırlayabileceğiniz kusursuz bir yapıya sahiptir. İç yapısı beyaz ve krem tonlarıyla döşenmiştir. Bu sebepten dilediğiniz renk ve temalar mekanın iç yapısına işlenebilmektedir.

Mekana dışarıdan organizasyon firması getirebileceğiniz için istediğiniz gibi tasarlatabilme imkanı da sunulmaktadır. Ayrıca masa süsleme, giriş yolu gibi tüm süslemeler mekan tarafından yapılabilmektedir.

Grand Silay Hotel Nişan ve Söz Organizasyonu Fiyatları

Nişan ve söz organizasyonları için size en uygun fiyatlar mekan tarafından sunulmaktadır. Yapmak istediğiniz organizasyonu yemekli düzenlemeyi planlıyorsanız fiyatları hafta içi 50 TL ile 80 TL aralığındadır. Hafta sonu ise yemekli fiyatları 50 TL ile 100 TL aralığında değişebilmektedir.

Eğer yemekli değil de ikramlar ile kokteyl tarzı düzenlemek isterseniz 30 TL ile 50 TL aralığında değişmektedir. En güzel ve en özel gününüzü planlamak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Grand Silay Otel organizasyon sorumlusu ile tüm sorularınız yanıt buluyor. Hayallerinizde bulunan nişan ve söz organizasyonlarını gerçekleştirmek için size yardımcı olan bir çalışanları bulunuyor.

Eğer yemekli bir organizasyon planlamak istiyorsanız mekanın usta şefleri size en güzel yemek menülerini hazırlamaktadır. Bu menüleri önceden tadabilir ve değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Hazırlanan bu enfes lezzetler misafirlerinize güler yüzlü çalışanlar tarafından ikram edilmektedir.

Eğlence sırasına gelindiğinde müzik ve mekanın pisti sayesinde sınırsız bir eğlence yaşayabilirsiniz. Mekan dilediğiniz tüm müzikleri çaldırabileceğiniz, eğlenceli bir yapıya sahiptir. Mekan tarafından nişan makası, nişan tepsisi ve yüzük yükseltici gibi ürünler sağlanabilmektedir. Ayrıca organizasyon sonrasında 63 odaya kadar konaklama seçeneği sunulmaktadır.

Grand Silay Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan Ankara ilinin Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Mekan çok bilinmekte olan Kızılay bölgesinde bulunuyor. Ayrıca Ankara Esenboğa Havaalanına sadece 30 kilometrelik bir uzaklıkta yer alıyor. Mekanın açık adresi ise;

Kültür Mah. Meşrutiyet Cad. No:40, Kızılay, Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, sünnet düğünü ve özel davetler düzenlenebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Süsleme, organizasyon sorumlusu, yemek servisi, ekipman temini hizmetleri bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan ekipman ve müzisyen temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et ve ikramlı menüleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Özel mekan giydirme uygulanabiliyor.

Grand Silay Hotel nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Grand Silay Hotel nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Grand Silay Hotel nişan ve söz fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Grand Silay Hotel Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Grand Silay Hotel kapalı alan kapasitesi 25 - 50 kişiliktir,

Yorum yaz