Grand Sıla Hotel: Rüya Gibi Bir Otel Düğünü

Grand Sıla Hotel, peri masallarındakini aratmayacak derecede büyüleyici organizasyonlara, sizlere sunduğu en uygun fiyatları ile ev sahipliği yapıyor. Eşsiz bir otel düğünü, muhteşem bir nişan, harika bir sünnet düğünü, nezih bir kokteyl, kaliteli bir bayi toplantısı, mezuniyet baloları... Ya da göz kamaştırıcı bir kına gecesi. Uzun zamandır hayalinizi kurduğunuz organizasyonlar, bu mekânda hem en kaliteli hizmetleri ile hem de indirimli fiyatları ile sizleri bekliyor. Bu oteli seçerken de Düğün Buketi misafiri olma ayrıcalığınızın farkına varacaksınız. Sadece siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulan bu çok özel düğün paketleri ve kına paketleri, inanılmaz kampanyalar sizleri çok mutlu ediyor. Grand Sıla Hotel hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Grand Sıla Hotel Hizmetleri

Organizasyonlarınız için biçilmiş kaftan olan Grand Sıla Hotel, deneyimli ve bir o kadar da sıcak çalışanları ile sizlerin hizmetinizde. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bu işletme, en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatları ile huzurunuza sunmaktan büyük bir gurur duyuyor.

Ankara Kazan’da sizlere hizmet vermekte olan bu şık otelin yemekli kapasitesi 1000 kişiye kadar uzanmaktadır. Vereceğiniz davetleri yemekli ya da yemeksiz olarak açık veya kapalı davet alanlarında seçebilirsiniz. Havalar dışarısı için uygun olmadığında havuz başı olanağını kaçırdım diye üzülmeyin. Çünkü mekânın iç kısmı da dışarısı kadar eşsiz ve görkemli. Son derece modern ve şık iç dekorasyonu ile sizleri ve davetlilerinizi oldukça memnun ediyor. Havaların elverişli olduğu tarihlerde ise doğa ile iç içe olan havuz başı alanının muhteşemliği su götürmez. Çim alandaki şahane döşenmiş davet masalarında sevdiklerinizle unutulmaz anılar paylaşacaksınız. Şehrin gürültüsünden ve stresinden bir süre uzaklaşacak ve kusursuz bir otel düğünü deneyimlemiş olacaksınız. Üstelik mekân kusursuz bir otel düğünü için tüm bu seçenekleri çok uygun fiyatları ile ayaklarınıza getiriyor.

Grand Sıla Hotel Menü Seçenekleri

İyi bir yemekli organizasyon için her şeyden önemlisi kaliteli ve hijyenik menülerdir. Grand Sıla Hotel de işte tam bu noktada bütün titizliğini gözler önüne seriyor. Sertifikalı profesyonel şefler, o en önemli gününüzde sizler için sanatlarını konuşturuyor olacaklar. Grand Sıla Hotel’de menü seçenekleri de harika bir otel düğünü yaratma yolunda oldukça zengin yelpazesiyle önünüze geliyor. Diyabet menüden tutun da çocuk menüsü ve vegan menü gibi çeşitlenen bu menüler de çok uygun fiyatları ile karşınızda.

Ayrıca bir catering firması ile anlaşmak istiyorsanız, mekân bu konuda da sizlere yardımcı oluyor. Böylelikle hayalinizdeki konsept, en yaratıcı formlarda o en önemli gününüzde karşınıza çıkıyor.

Havuz başında, harika bir otel düğünü için Grand Sıla Hotel’deki yerinizi hemen ayırtmak istiyorsanız hemen sitemizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle sizlere özel şaşırtıcı indirimler, kampanyalar ve uygun fiyatlardan da yararlanmış olacaksınız. Sadece siz kıymetli misafirlerimize sunduğumuz düğün paketleri ve kına paketleri de sizleri bekliyor olacak. Hiçbir kampanyayı kaçırmamak için sitemizi düzenli olarak inceleyebilirsiniz.

Tüm bu hizmet detayları ile ve çok özel fiyatları ile bu tesis hayalinizdeki otel düğünü için ideal bir seçenek. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız vakit kaybetmeden sitemizle iletişime geçebilirsiniz.

Grand Sıla Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Kazan ilçesinde bulunan bu eşsiz ve ihtişamlı otele ulaşım da bir o kadar kolay. Bu eşsiz tesise İstanbul yolunu takip ederek çok kolay bir şekilde özel araçlarınızla ulaşabilirsiniz.

Adres: Saray Mahallesi, 06980 Kazan/Ankara

Sırala

  1. Avatar
    DENİZ
    Puan

    Grand Sıla Hotel’in havuz başı alanında çok güzel ve zarif bir düğün yaptık kızıma. İkramlar, müzikler ve mekan süslemeleri çok hoş bir şekilde ayarlanmıştı. Fiyat olarak da birçok otele göre gayet uygun düğün paketleri var.

Yorum yaz