Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

 • Yapay çIçek süsleme
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kır bahçesi
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima

Grand Sıla Hotel Otelde Düğün Hakkında

Grand Sıla Hotel, peri masallarındakini aratmayacak derecede büyüleyici organizasyonlara, sizlere sunduğu en uygun fiyatları ile ev sahipliği yapıyor. Eşsiz bir otel düğünü, muhteşem bir nişan, harika bir sünnet düğünü, nezih bir kokteyl, kaliteli bir bayi toplantısı, mezuniyet baloları... Ankara ilçelerinden Kazan, Saray'da bulunan bu otel, ortalama olarak 30 TL'den başlayan fiyatları ile en özel otelde düğün opsiyonlarını içeriyor. Uzun zamandır hayalinizi kurduğunuz organizasyonlar, bu mekânda hem en kaliteli hizmetleri ile hem de indirimli fiyatları ile sizleri bekliyor. Bu oteli seçerken de Düğün Buketi misafiri olma ayrıcalığınızın farkına varacaksınız.

Hizmetleri

Organizasyonlarınız için biçilmiş kaftan olan Grand Sıla Hotel, deneyimli ve bir o kadar da sıcak çalışanları ile sizlerin hizmetinizde. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bu işletme, en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatları ile huzurunuza sunmaktan büyük bir gurur duyuyor.

Ankara Kazan’da sizlere hizmet vermekte olan bu şık otelin yemekli kapasitesi 1000 kişiye kadar uzanmaktadır. Vereceğiniz davetleri yemekli ya da yemeksiz olarak açık veya kapalı davet alanlarında seçebilirsiniz. Havalar dışarısı için uygun olmadığında havuz başı olanağını kaçırdım diye üzülmeyin. Çünkü mekânın iç kısmı da dışarısı kadar eşsiz ve görkemli. Havaların elverişli olduğu tarihlerde ise doğa ile iç içe olan havuz başı alanının muhteşemliği su götürmez. Çim alandaki şahane döşenmiş davet masalarında sevdiklerinizle unutulmaz anılar paylaşacaksınız.

Grand Sıla Hotel Otelde Düğün Fiyatları

Kokteyl paket ve yemekli otelde düğün paketi bulunan bu mekan, son derece uygun fiyatları ile cazip teklifler yapıyor. Kokteyl düğün fiyatı ortalama olarak 30 TL'den başlamakta. Yemekli düğün fiyatları ise yaklaşık 50 TL'den hizmet vermekte. Size özel farklı alternatif otelde düğün fiyatı için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Menü Seçenekleri

İyi bir yemekli organizasyon için her şeyden önemlisi kaliteli ve hijyenik menülerdir. Grand Sıla Hotel de işte tam bu noktada bütün titizliğini gözler önüne seriyor. Sertifikalı profesyonel şefler, o en önemli gününüzde sizler için sanatlarını konuşturuyor olacaklar. Grand Sıla Hotel’de menü seçenekleri de harika bir otel düğünü yaratma yolunda oldukça zengin yelpazesiyle önünüze geliyor.

Diyabet menüden tutun da çocuk menüsü ve vegan menü gibi çeşitlenen bu menüler de çok uygun fiyatları ile karşınızda. Ayrıca bir catering firması ile anlaşmak istiyorsanız, mekân bu konuda da sizlere yardımcı oluyor. Böylelikle hayalinizdeki konsept, en yaratıcı formlarda o en önemli gününüzde karşınıza çıkıyor.

Grand Sıla Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Kazan ilçesinde bulunan bu eşsiz ve ihtişamlı otele ulaşım da bir o kadar kolay. Bu eşsiz tesise İstanbul yolunu takip ederek çok kolay bir şekilde özel araçlarınızla ulaşabilirsiniz.

Adres: Saray Mahallesi, 06980 Kazan / Ankara.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yaklaşık 50 kişilik konaklama imkanı bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Diğer organizasyonlardan bazıları toplu iş yemekleri, piknikler, mezuniyet partileri, baby shower tarzında farklı kutlamalar olabilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 ay önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanda otopark imkanı mevcut. Buna ek olarak havuz başında ve kır bahçesi tarzında bir düğün konsepti de Ankaralılar tarafından sıklıkla tercih edilmekte.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Işık, ses ve sahne sistemleri, aydınlatma hizmetleri, masa ve sandalye süsleme, sahne süsleme, mekan giydirme seçenekleri başlangıç paketinde.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Geniş olanaklar ile bu pakette, menü değişikliği ve yemek servisi imkanı bulunmakta.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan dışından farklı düğün fotoğrafçısı getirebilir, veya mekanın sunduğu avantajları değerlendirebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekan, genel olarak havuz başı alandan oluşuyor ama kapalı alan da mevcut.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Farklı seçenekler uygulanabilir. Hatta arzu ederseniz farklı müzisyenler dahi çağırabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Bu mekanda bulunan alanında uzman ve maharetli aşçılar sayesinde, arzu ettiğiniz herhangi bir içerik menüye dahil edilebilmekte.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Gece saat 24:00'e kadar devam etmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Arzu ettiğiniz dekorasyon seçenekleri uygulanabilmekte. Bu konuda mekanın sorumlu yetkilileri sizlere yardımcı olacaktır.

Grand Sıla Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Grand Sıla Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Grand Sıla Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Grand Sıla Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Grand Sıla Hotel açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Grand Sıla Hotel’in havuz başı alanında çok güzel ve zarif bir düğün yaptık kızıma. İkramlar, müzikler ve mekan süslemeleri çok hoş bir şekilde ayarlanmıştı. Fiyat olarak da birçok otele göre gayet uygun düğün paketleri var.

Yorum yaz