Grand Saray Düğün Salonu Çankaya

Türkiye’nin Uluslararası Kalite Belgesi almış Grand Saray Düğün Salonu’nda tescilli kalite ile güven içerisinde şık bir davet gerçekleştireceksiniz. Düğünden sonra bile sürecek olan ilgimiz size bir düğün salonunda olması gerekenden çok daha fazlasını yaşatacak. Ölümsüz anların baş kahramanı olmak sevdiğiniz ile birlikte unutulmaz bir gece haline gelecek.

Başladığımız günden bu yana amacımız farklı bir çizgiden yürümek, yenilikçi bir bakış açısı izlemek ve şehrin hatta dünyanın en iyisi olmak! Sizlere en uygun fiyatta en üst seviye hizmet vermek için alanlarında uzman ekibimiz ile sık sık toplantılar düzenliyoruz ve bu toplantılar sonucunda farklı açılardan bakarak yenileniyoruz!

Grand Saray Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

1200 kişilik geniş kapasiteli salonumuz her türlü organizasyonunuzu gerçekleştirmek için elverişlidir. Düğün, nişan, kına, balo ve diğer çeşitli organizasyonlarda yanınızda olacak olan Grand Saray ailesi tüm davetleri ekseriyetle önemsemektedir.

Düğün yolunda ilerlerken önemli adımlardan biri olan nişan organizasyonu için elverişli olan salonumuzda nişan buketi ve salon nişan çiçeği hazır edilecektir. Nişan merasimi için seçeceğiniz müzik eşliğinde sahneye gelecek ve aile büyüğünüz en büyük adım için kurdeleyi kesecek. Tabi ki küçük ayrıntılara büyük mutluluklar saklayan ekibimiz bu gece için özel bir tasarımı da yapacaktır. Sizin kendinize özel bir nişan fikriniz yok ise bizim hazırlayacağımız taslaklar üzerinden değişikler yaparak ilerleyeceğiz ve mükemmel bir düğünün habercisi olacağız !

Kına organizasyonunda ise salon ambiyansımız tamamen kırmızılara bürünecek. Kına tahtımız sahnemize yerleştirilecek ve kına ekibimiz grup dansı ile açılışı yapacak daha sonra tefler eşliğinde gelinimiz salona giriş yapacak. Bekarlığın son gününde sevdikleriniz ile doyasıya eğleneceksiniz! Kına yakıldıktan sonra davetlilere çerez ve kuruyemiş ikramı yapılacak ve masalarda meşrubatlar bulunacak.

Düğün organizasyonunda yemekli bir organizasyon tercih edecek değerli konuklarımız için tavuklu veya et menü tercikleri sunulacaktır. Bunlardan birini seçecek konuklarımız düğün yemeği tadımına çağrılacak ve onay verildikten sonra aşçılarımız tarafından özel gün için hazırlanmaya başlanacaktır.

Grand Saray Düğün Salonu Nerededir? Grand Saray Düğün Salonuna Nasıl Gidilir ?

Ankara’nın Çankaya bölgesinde bulunan Grand Saray Düğün Salonu’na özel aracınız ile ulaşmak için O-20 karayolu kullanarak yaklaşım yarım saatte ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak sevgili konuklarımız ise Numune hastanesi, Sıhhiye durağı veya Opera yönündeki otobüsleri kullanabilirler. Daha detaylı bilgi için nagivasyon tercih edebilir ya da webden yardım alabilirsiniz. Bizler ile de iletişime geçebilir detaylı bir yol tarifi ve salonumuz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Düğününüzü adeta bir peri masalına dönüştürecek Grand Saray Düğün Salonu ailesi profesyonel ekibi ve gece boyu sürecek canlı performanslar ile siz değerli konuklarımız için tüm yenilikleri salonumuza taşıyor. Siz mutlu olun biz paylaşalım!

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    DERYA
    Puan

    Adını sonuna kadar hak eden şık ve güzel bir düğün salonu Grand Saray Düğün Salonu. Aldığımız tüm hizmetlerden memnun kaldık.

Yorum yaz