Grand Salon Roza

Grand Salon Roza, yılların verdiği tecrübe ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Bursa Osmangazi’de kapılarını sizlere ve değerli davetlilerinize açıyor. Salon düğünü konseptinde hizmet veren Grand Roza, konforu ve ihtişamı ile rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapıyor. Kapalı mekanda misafirlerini ağırlayan Grand Roza Düğün Salonu yılın 12 ayı hizmet veriyor. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel gün organizasyonları gerçekleştiren Grand Salon Roza detaylara verdiği önem ile fark yaratıyor. Grand Roza hizmet kalitesi ve görsel sunumları ile Bursa Osmangazi düğün salonları arasında bir adım öne çıkıyor.

Hem ferah hem de konforlu bir atmosferde misafirlerini ağırlayan Grand Roza sizlere 2 ayrı salon seçeneği sunuyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlara sahip Grand Roza konforu ve modern dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiren Grand Salon Roza 2000 yılından bu yana kazandığı sektörel tecrübesini her detayda fazlasıyla hissettiriyor. Grand Salon Roza sunduğu konsept ve hizmet ile hayallerinizin ötesinde düğün organizasyonları gerçekleştiriyor.

Grand Salon Roza’da Sunulan Hizmetler

2000 yılında Salon Roza ile düğün, nişan, kına, sünnet düğünü organizasyonları için hizmet vermeye başlayan işletme sektörel tecrübesiyle göze çarpıyor. 2005 yılında Grand Salon Roza olarak ikinci salonu da bünyesine katan mekanda aynı anda iki düğün yapılabiliyor. Her iki salonunda da aynı konforu sağlayan Grand Roza 500 ile 750 kişilik davetli ağırlama kapasitesi ile dikkat çekiyor. Yemekli menülerinde oldukça fazla seçenek sunan Grand Salon Roza pasta ve içecekten oluşan başlangıç paketinde de geniş ikramlara yer veriyor.

Piyanist, ışık, ses, sahne sistemi ve engelli girişi bulunan Grand Roza müşteri odaklı işletme anlayışını her detaya yansıtıyor. Dilerseniz menüde değişiklik yapma imkanı sunan Grand Roza dışarıdan fotoğrafçı, organizasyon şirketi ve catering firması da kabul ediyor. Grand Salon Roza, düğüne katılamayan davetlileriniz için düğününüzü canlı yayın ile internet üzerinden izleme imkanı sunuyor. 200 kişilik kafeteryası ile dikkat çeken Grand Roza hem size hem de davetlilerinize konforunu ve kalitesini her anlamda hissettiriyor.

Görsel Şölen

Grand Salon Roza; şık konsepti, modern çizgisi, müşteri odaklı hizmet anlayışının yanı sıra zengin düğün paketi içerikleriyle de göz dolduruyor. Düğün, nişan, sünnet düğünü, kına gecesi organizasyonlarınızda fark yaratan ve ayrıcalıklı hissettiren uygulamaları ile adından övgüyle söz ettiriyor. Grand Roza profesyonel düğün fotoğrafçısı ve profesyonel video çekimi hizmetini düğün paketleri içinde sunuyor. Grand Roza ücretsiz gelin başı hizmeti ile tercih edilirliğini artırıyor. Grand Roza özellikle görsel showları ile Bursa Osmangazi düğün salonları arasında bir adım öne çıkıyor.

Volkan, sis, konfeti ve kar gösterileri ile dikkat çeken Grand Roza’nın meşaleler ile açtığı gelin yolu ise hayranlık uyandırıyor. Işık, ses ve sahne sisteminde son derece iddialı olan Grand Roza dans pisti ile adından övgüyle söz ettiriyor. Barkovizyon ve slayt gösterileriyle son derece romantik anlar yaşatan Grand Salon Roza gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarda adeta görsel şölen sunuyor. Hazırladığı sürpriz gösterilerle en mutlu gününüzü unutulmaz anlara dönüştüren Grand Roza rüya gibi düğünlerin vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor. Bursa Osmangazi’de Ulubatlı Hasan Bulvarı’nda hizmet veren Grand Salon Roza merkezi konumu ile cazibesini artırıyor. Grand Salon Roza düğün fiyatları ve avantajlı düğün paketleri ile hem yeni evlenecek çiftlere hem de ailelere çifte mutluluk yaşatıyor.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Grand Salon Rozanın ortamı çok güzel.ferah ve geniş bir salon.masaların arası gayet geniş.herkes rahat oturdu.bizim için her anlamda her sey güzeldi.kusursuz hizmetlerinden dolayı perseonele çok tesekkürler.

Yorum yaz