Grand Köşk Düğün Sarayı

Sizi günümüzden alıp modern mermer salonlara götürecek Grand Köşk Düğün Sarayı ihtişamı ve zarafeti düğünlerinizde yaşatıyor ! Herkes kendi düğünü için en güzel ve özelinin olmasını diler. Grand Köşk ailesi her çiftimizin düğününü ilk günkü gibi önemser ve çiftlerimizi samimi bir şekilde benimseriz. Bu çerçeve doğrultusunda sizden gelecek talepleri dikkatli bir şekilde not alıyor ve üzerinde bizim de farklı bakış açıları ile eklemelerimiz olarak ortaya bir düğün organizasyonu çıkarıyoruz.

Geniş mermer sütunların ve kocamana mermerden bir pistin üzerinde adeta bir melek gibi süzülerek sevdiklerinizi selamlayacak ve hayatınızdaki yeni dönemim ilk gecesini tıpkı diğer geceler gibi neşe içerisinde geçireceksiniz. Aile büyükleriniz ve yıllarca hayal kurarken yanınızda olan dostlarınız da bu geceyi duygulu gözler ile izleyecekler.

Grand Köşk Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

750 ve maksimum 1000 kişi olan konuk kapasitemize uygun bir alt yapıya sahibiz. Lavabolarımız, mescidimiz bu kapasiteyi kaldıracak nitelikte tasarlanmıştır. Gelin hazırlık odası ise gelinimizin bu özel güne hazırlanabilmesi için konforuna göre hazırlanmıştır. Hazırlık odasında koltuk takımı, makyaj aynası, orta sehpa, mini buzdolabı ve gardrop bulunmaktadır. Personelimiz düğün öncesinde de çiftimizin hizmetinde olacak ve oda hizmeti eksik edilmeyecektir. İçecek ve ufak aperatif ikramları düğün öncesinde telaşınızı biraz olsun azaltacaktır. Nedimeleriniz ile bu tatlı saatleri geçirecek ve sonrasında sevdiğiniz ile karşılaşma ve salona çıkış anında kalp atışlarınıza ortak olacağız.

İlk düğün dansından sonra geniş mermer pistimizin ortasında pasta kesiminiz yapılacak ve bu güzel anlar ölümsüzleştirilecek. Sonrasında ise gecenin en zevkli anı olan danslar başlayacak! İster yöresel danslarınız sevdikleriniz ile doyasıya oynayın dilerseniz sanatçımızın keyifli şarkılarına kendinizi bırakın. Grand Köşk seçenek bol! Siz yeter ki çok mutlu olun ve hayatınızın en keyifli saatlerini geçirin.

Siz danslarınızı ederken masalara servis edilecek kuru pasta, meşrubat ve düğün pastası ikramımız da şık masalarda yerini alacak. Yemekli bir düğün tercih ettiyseniz yemeğiniz sırasında orkestramızın mutfağından çıkan soft bir müzikte kulaklarınız pasını silecek.

Grand Köşk Düğün Sarayı Nerededir? Grand Köşk Düğün Sarayına Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya bölgesinde bulunan salonumuza ulaşım sağlamak için özel aracınız ile Natoyolu Caddesi üzerinden ve Turgut Özal Bulvarından yaklaşık 40 dakika bir yolculuk sonrasında salonumuza ulaşabilirsiniz.  Toplu taşıma tercih edecek konuklarımız ise Ankara’nın her bölgesinden Çankaya’ya gidecek otobüs, dolmuş veya metro hattı bulmak mevcuttur. Bizler ile irtibata geçerek de yol tarifi alabilir ve salon ziyaretlerinde bulunabilirsiniz.

Küçük detaylara büyük mutluluklar saklıyoruz! Aşkımız işimizdir diyoruz! Bu en heyecanlı günde sizler ile birlikte olmak bizim en büyük mutluluğumuz. Parçanın bütününe baktığımızda tarif edilemez bir aşk görüyoruz!

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  ahmet
  Puan

  Düğünümüzü burada 300 davetliyle birlikte yaptık. Mekan hem genişti hem de yüksek tavanlıydı bu sayede oldukça ferah bir ortamı vardı. Gelin odasının olması bizim için rahatlık oldu, gelin yolu da çok şıktı. Hizmet gayet kaliteliydi çok memnun kaldık. Mekanın yeri kolaydı, bulmakta kimse sorun yaşamadı ama işlek bir yol üstünde olduğu için parkla ilgili ufak sorun yaşadık. Farklı sanatçıların çıktığı orkestra da gayet güzeldi.

 2. Avatar
  emre
  Puan

  Önce mekanla görüşüp isteklerimizi belirtmiştik, her şey talep ettiğimiz gibi olmuştu. Ulaşımının kolay olması da tercih sebebimizdi. Çalışanlar da çok iyilerdi çok memnun kaldık. Teşekkürler.

 3. Avatar
  osman
  Puan

  Mekanın iki katlı olması bizi cezbetti bu sayede her yaştan konuğumuz gönlünce vakit geçirip eğlenebildi. Ulaşımı da oldukça rahattı misafirlerimiz çok kolay buldular. Salonda kolon var ama sahneyi hiç engellemiyordu, hiç sorun etmedik köşede olduğu için. Ayrıca müzisyenlerin de ayrı bir alanı vardı. Tvanı oldukça yüksek olduğundan ferah bir mekandı. Seneler öncesinden burada düğün yapmayı hayal etmiştim beni yanıltmadılar. İkrsmlı düğün ysptık onlar da çok güzeldi her şey tazeydi, dondurma bile ikram ettik. Kapasitesi de oldukça büyük bir mekan. Çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz