Grand Kasacı Düğün Sarayı

Her gencin hayatta bazı hedefleri ve gayeleri vardır. Bunların arasında da en önemlilerinden birisi şüphesiz hayatındaki sevdiği ile dünya evine girmektir. Aşkı yakaladıktan sonra düğün hazırlıklarına başladığınızda mekân seçerken yorulmanıza gerek yok. Grand Kasacı Düğün Sarayı olarak sizlere prens ve prenseslere layık muhteşem bir gece hazırlıyoruz! Yüksek çalışma performansına sahip profesyonel ekibimizle zamanı durdurmak isteyeceğiniz bir gece yaşayacaksınız.

Bu önemli günün duygusal olarak sizler için önemini anlıyor ve maddi kaygı gütmeden uygun fiyatlarla mükemmelliği gecenize taşıyoruz. En göze çarpandan, en ufak sayılan detaya kadar düşünülecek bu akşam sizlere yıllar geçse de tebessümle hatırlayacağınız anılar bırakacak.

Grand Kasacı Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişi arasında değişen konuk kapasitemizle dolu dolu geçecek bir gece için hazırlanıyoruz. Düğün alanımız dışında, gelin hazırlık odası ve konuk kapasitemize uygun bay ve bayan tuvalet, bay ve bayan mescit ile bebek emzirme odası da bulunmaktadır.

Salonun üst katında teras ve kafemiz mevcuttur. Düğün alanına erken gelmeyi tercih eden sevgili konuklarımız kafemizde çay ya da kahve içerek keyifli zaman geçirebilirler. Salona girişte göze çarpan detaylar arasında uzun şamdanlar ve kırmızı halı zengin bir görünümle sizleri karşılıyor. Salon içerisinde, pist alanımızın etrafında, kolon bulunmamaktadır. Oldukça geniş bir orkestra sahnesine sahibiz. Dilerseniz ekibimizdeki müzisyenler bu hoş geceye renk katabilir; dilerseniz de kendi seçeceğiniz bir müzisyen grubunu salonumuzda ağırlayabiliriz. Davul şovlar, düğün balonları ve diğer sürprizler de bu gecede sizinle olacak.

Masa ve sandalye düzeni alındıktan sonra organize edilen konsept renginde kumaşlarla giydirilecek sandalyeler ve masaların örtüleri, peçetelikler salona yerleştirilecektir. Yemekli organizasyonlarda mutfak ve servis ekibimiz tüm salona kargaşa yaşanmadan servis yapacaklar ve yemekleri özenle tabaklara yerleştireceklerdir. Tüm gece boyunca kayıt altında olacak düğününüz dilerseniz sonrasında klip haline getirilerek de sizlerin olabilecek.

Düğün haricinde kına, nişan, sünnet, mevlit, özel davetler gibi her türlü özel gününüzde bu heyecanı sizlerle yaşamaya talibiz! Sizlerin yanında oldukça işimizi daha da aşkla yapıyoruz

Grand Kasacı Düğün Sarayı Nerededir? Grand Kasacı Düğün Sarayına Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya Bölgesinde bulunan salonumuza ulaşım sağlamak isterseniz özel aracınızla Talatpaşa Bulvarı üzerinden, Natoyolu Caddesi üzerinden ve Turgut Özal Bulvarı’ndan yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuk sonrasında salonumuza ulaşabilirsiniz.  Toplu taşıma tercih edecek konuklarımız içinse Ankara’nın her bölgesinden Çankaya’ya gidecek otobüs, dolmuş veya metro hattı bulmak mümkündür. Bu kadar merkezi bir alanda olduğumuz için her gün ve her saatte rahatlıkla bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizlerle irtibata geçerek de yol tarifi alabilir ve salon ziyaretlerinde bulunabilirsiniz. Bu mutlulukların başkahramanı siz olun ki Grand Kasacı Düğün Sarayı’nda sizin hikâyeniz de yazılsın!

Sırala

  1. Avatar
    HAMİDE
    Puan

    özellikle müziklerimiz muhteşemdi. Çok ama çok eğlendik. Hiçbir sorun yaşamadan, çalgılı çengili eğlenceli bir düğünümüz oldu burada.

Yorum yaz