İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
300
Max
Otopark
90
Araç

Mekan Özellikleri

  • Asansör
  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Tente çadır kiralama
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Grand Haliç Hotel Hakkında

Kusursuz bir davet oluşturmanız için sayısız imkan sunan Grand Haliç Hotel, değerli konuklarını ağırlamak için hazırda bekliyor. İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alan otel, Haliç manzarasına eşlik edilen bir kına gecesi vadediyor. Birçok farklı organizasyonun gerçekleştirildiği mekanda kına gecesi fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

Grand Haliç Otel, kına gecesi davetleri için 250 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi ile kolaylık sağlıyor. Kalabalık davetler için oldukça uygun olan kapalı salon, ilk bakışta ihtişamıyla göz kamaştırıyor. Seçilen dekorasyon parçaları, masa örtüleri, mekan süslemeleri ile organizasyonunuz için benzersiz bir atmosfer oluşturuluyor. Mekan süslemeleri, konukları özel hissettirecek ve değerli anlarına katkı sağlayacak biçimde seçiliyor.

Konuklarınız için oldukça kolaylık sağlayacak ve kaliteli hizmet eşliğinde 500 kişiye kadar konaklama kapasitesi imkanı bulunuyor. Haliç manzaralı, özel olarak döşenmiş konuk odalarında alacağınız hizmet sayesinde sizlere benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı veriliyor. Mekan ayrıca sizlere ve konuklarınıza sağladığı 90 araç kapasiteli otopark ve beraberinde vale hizmeti sağlamasıyla öne çıkıyor.

Grand Haliç Hotel Beyoğlu Kına Gecesi Fiyatları

Kına geceniz için yemekli ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Davetinizi yemekli düzenlemek isterseniz; hafta içi 80 TL, hafta sonu ise 100 TL fiyat sunuluyor. Kokteyl servis tercih ederseniz; hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL aralığında nişan fiyatları sunuluyor.

Otel hakkında detaylı bilgi ve size özel fiyat teklifleri için ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurmanız yeterli oluyor.

Sunulan İmkanlar

Grand Haliç Hotel, sağladığı organizasyon danışmanlığı ve etkinlik sorumlusu hizmetleri sayesinde kına organizasyonunuz için tüm detayları önemle belirleyerek sizlerin daimi mutluluğunu hedefliyor. Kına geceniz için istediğiniz ayrıntılar, önem verdiğiniz detaylar düşünülerek benzersiz bir organizasyon düzenleniyor.

Davetiniz için oluşturulacak özel menü seçenekleri ile eşsiz bir gece oluşturuluyor. Farklı mutfaklardan seçeneklerin yer aldığı, özenle hazırlanan enfes menüler sayesinde keyifli vakit geçirmeniz sağlanıyor. Ayrıca dilerseniz menü tadımı yapabilme veya menüde değişiklik talep edebilme imkanınız bulunuyor.

Kına gecesi hayatınızda önemli bir yere sahip olacak bir etkinlik olduğu için, sağlanan video ve fotoğraf çekimi hizmeti sayesinde değerli anılarınızın ölümsüz olması sağlanıyor. Bütün bu hizmetler sayesinde hayallerinizdeki davete ulaşmanız sağlanıyor.

Nerededir?

Avrupa Yakası’nda bulunan ve kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Grand Haliç Otel için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isterseniz; Marmaray’ı, M2 hatlı metroyu, 46Ç, 55T, 66, 72T, 93T hatlı otobüsleri veya D-11, B-34 hatlı minibüs ve dolmuşları kullanabilirsiniz. Düğün, nişan ve söz gibi davetlerin de düzenlendiği otele özel aracınızla da gidebilirsiniz.

Adres: Evliya Çelebi, Refik Saydam Cd. No:37, 34430 Beyoğlu / İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

250-500 Kişilik konaklama seçeneği vardır.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan sadece kendi anlaşmalı firmaları ile çalışmaktadır. Çift dışarıdan kendi orkestrasını getirebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gecesi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Konaklamalı misafirler özel indirimli olarak otelde kalabilirler.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Sadece otelle anlaşmalı fotoğraf ve video seçenekleri vardır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

2 Adet davet alanı vardır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Çift dışarıdan kendi orkestrasını getirebilir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz et, kırmızı et ve kişiye özel menü seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00 sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel dekorasyon seçenekleri bulunmaktadır.

Grand Haliç Hotel kına gecesi fiyatları ne kadar?

Grand Haliç Hotel kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Grand Haliç Hotel kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Grand Haliç Hotel Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Grand Haliç Hotel açık alan kapasitesi 50 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Kına geceniz için gerçekten kaliteli hizmet almak isteyen gelinlere önerimdir. Kusursuz bir planlama, lezzetli yemekler, ilgili çalışanlar, muhteşem bir müzik ve dans ekibi desteği. Say say bitmez derece harika imkanlar sağlıyor. Otel olması ve otel kalitesinde bir konfor sunması da cabası. Kızlar, burayı kaçırmayın derim.

Yorum yaz