Grand Gala VIP

Grand Gala VIP 20 yıldır düğün ve diğer organizasyonlara ev sahipliği yapmakta olup, tecrübeli organizasyon ekibi karşınıza çıkıyor. Düğün salonu, İstanbul’un Esenyurt ilçesinde merkezi bir konumda faaliyetlerini sürdürüyor. Misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatmak için yola çıkan, güler yüzlü ve samimi ekibi ile her anınızda yanınızda! Misafir odaklı hizmet anlayışı ile yola çıkan Grand Gala, yenilenmiş salonu ve üstün hizmet kalitesiyle Esenyurt'taki en iyi salonlardan bir tanesidir. Sizde düşlediğiniz salon düğününe ulaşmak için sitemiz içerisinden iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz ücretsiz danışmanlık servisimiz sayesinde uygun fiyat paketlerini öğrenebilir veya teklif alabilirsiniz.

Grand Gala VIP, dudak uçuklatmayan paket seçenekleri ve organizasyon kategorisine göre farklı fiyat opsiyonları sağlamaktadır. Uygun fiyat kalitesi ile üstün hizmet kalitesinin bir arada sunulduğu Grand Gala VIP’de, sizlere için uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleme fırsatı sağlayan Grand Gala bünyesinde ayrıcalıklı kokteyl davetleri de düzenleyebilirsiniz. Organizasyon içerisinde seçeceğiniz menünün tadımını yapabilir, kararsız kaldığınız noktalarda organizasyon sorumlusu ile iletişime geçebilirsiniz. Kişi sayısı ve organizasyon kategorisine göre yemekli organizasyonlarda fiyatlar farklılık gösterebilir. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarda fiyatlandırmalar şu şekildedir:

Hafta sonu paketHafta içi paketHafta sonu kişi başıHafta içi kişi başı
*Yemekli--50 TL30 TL
*Yemeksiz10000 TL7000 TL

Ayrıca düğün salonunun kampanyalı düğün paketi ve diğer olanaklarından haberdar olmak için sitemizin organizasyon danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Grand Gala VIP’de sunulan Hizmetler Neler?

Grand Gala VIP bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusu ile düşlediğiniz ve arzu ettiğiniz her ayrıntıya ulaşabilirsiniz. En güncel düğün trendlerine ulaşabilir, nikah masası, sandalye ve masa süslemeleri gibi geceye şıklık katan ayrıntılara karar verebilirsiniz. Düğün konseptleri konusunda uzmanlaşmış Grand Gala, sizlere ses ve ışık konusunda olağanüstü bir deneyim sunmaya geliyor. Mekan içeresinde ayrıca kına ve nişan törenlerinizi gerçekleştirebilir,kurum içi davetler ve resepsiyonlar düzenleyebilirsiniz. Kapalı salonda hizmet veren düğün salonunda, yüksek tavan ve geniş pist yapısıyla misafirlerinize özel anlar yaşatabilirsiniz.

Yemekli organizasyonlar için bütçenize göre menü seçimlerinde bulunabilir ve dilediğinizce tadım gerçekleştirebilirsiniz. Düğün yapacak çiftlerin, başka organizasyon ve catering firmalarıyla anlaşmalarına gerek kalmıyor. Grand Gala tüm organizasyon siz değerli çiftler için planlıyor. Ayrıca en güzel anlarınızın resmedilmesi için organizasyon bünyesinin anlaşmalı olduğu dış çekim hizmeti veren fotoğrafçılar bulunmaktadır.

Grand Gala VIP Kaç Kişiye Hizmet Vermektedir?

Yemekli ve yemeksiz davetiyelerde kişi sayısı değişkenlik göstermektedir. Yemekli organizasyonlaradair kapasite bilgisi için Düğün Buketi organizasyon danışmanlık servisi ile iletişime geçebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Toplam kişi saysı kapasitesi 750-1000 kişi arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca koktely ve açılış gibi etkinliklerinizde bu sayı artış gösterebilir.

Grand Gala VIP’de Otopark Mevcut mu ?

Düğün salonu, kişisel araçlarınızı park edebileceğiniz otopark hizmeti sağlanmaktadır. Misafirleriniz bu sayede kişisel araçlarıyla gönül rahatlığı ile ulaşım sağlayabilir ve park sorunu yaşamazlar. Ayrıca telaşlı anlarınızda veya park yeri bulamama gibi durumlarda, mekan bünyesindeki vale hizmeti sayesinde araçlarınızı güvenli bir şekilde emanet edebilirsiniz.

Grand Gala VIP Nerededir ve Nasıl Gidilir ?

Grand Gala VIP İstanbul’un Esenyurt ilçesinde hizmet vermektedir. Esenyurt Pınarbaşı Mahallesi’nde merkezi konumda olup, mekana toplu taşıma ve kişisel araçlarınızla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Pek çok toplu taşıma aracı ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi konumu neticesiyle metrobüs hatlarından da faydalanabilirsiniz. Grand Gala VIP Düğün Salonun’un açık adresi şu şekilde:

Pınar Mahallesi. 1260. Sokak. No:4/140 Esenyurt / İstanbul

Grand Gala VIP ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

Siz de hayallerinizdeki düğün, kına gecesi veya nişan organizasyonlarınızı Grand Gala VIP’de gerçekleştirmek istiyorsanız, sitemiz içerisinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İndirimli fırsatlar için Düğün Buketi ücretsiz danışmanlık servisimizle iletişime geçebilir, “Teklif Al” butonuna tıklayarak bütçenize uygun fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yorum yaz