Grand Elif

En mutlu gününüzde size en iyi hizmeti sunabilmek için Grand Elif sizleri bekliyor! Altındağ’da uzun süredir sizlerin kurumsal organizasyonlarınızdan düğüne, eğlencelerinizden etkinliklerinize kadar birçok faaliyetinize yer veren salonumuz en yeni özellikleri ve uygun fiyatları ile sizleri bekliyor!

En Güzel Anınızı Şansa Bırakmayın!

Evlilik yolunda ilk adımı attığınız o muhteşem günden son ana kadar yaşayacağınız süreci biliyoruz ki en ufak bir sorunla karşılaşmadan geçirmek istersiniz. Sizlere gerekli ilgi ve alakayı göstererek planladığınız organizasyonu en iyi ve güzel şekilde gerçekleştirebilmek için seferber olacak ekibin önemini arz etmeye gerek olduğunu sanmıyoruz. Düğün salonumuzda gerçekleştirdiğimiz her organizasyonun sonunda müşterilerimizin mutlu ve tatmin olmasını kendimize öncelikli hedef olarak belirledik. Bütün hayalinizi en ufak ayrıntısına kadar gerçekleştirebilmek için Grand Elif ailesi olarak bu mutlu gününüzde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Evlilik teklifi veya nişan gibi özel günlerinizde sizleri asla yalnız bırakmayan profesyonel ekibimiz organizasyon firmaları ile de büyük bir uyum içerisinde çalışıyor. Profesyonel çalışmayı benimsememiş bir mekan hizmet alarak en mutlu gününüze ve anınıza gölge düşürmek istemeyeceğinizden eminiz!

Grand Elif ’te Kaç Kişilik Davetler Verilebilir? Grand Elif ’in Hizmet Kapasitesi Nedir?

Eşsiz anları yaşadığınız Grand Elif’te gelecek konuklarınıza göre kapasitemizi ayarlayabiliyoruz. Altındağ’da sizleri beklediğimiz Grand Elif’te yemekleri organizasyonlarınız için minimum 150 maksimum 750 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilmekteyiz.

Kokteylli organizasyonlarınız için ise 1000 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğimi Grand Elif’te muhteşem atmosfe eşliğinde harika dakikalar sizlerle olacak!

Müziğinden dekoruna fotoğraf çekiminden ikramlarına kadar eşsiz bir güzellik beklediğiniz o muhteşem gününüzde Grand Elif olarak kalitemize kalite katarak uzun yıllardır sizlere hizmet vermekten onu duyuyoruz.

5.000 m2 alan üzerine kurulu bir yapı olup sizleri konuk ettiği salonlarında eşsiz bir hizmet sunmaktadır.  400 m2’lik Balo salonuyla sizleri en iyi şekilde mutlu etmeyi sağlayan mekanımızda son yeniliklerle organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Karşılama kokteyli ile sizleri ve konuklarınıza en iyi şekilde hizmet verdiğimiz Grand Elif’te balayı odanızda hazır bir vaziyette sizi bekliyor olacak. Gelin ve damat hazırlık odasının da sizler için tertip edildiği salonumuzda en mutlu gününüzü düğününüzü gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Grand Elif ’te Hangi Tür Etkinlikler ve Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Genel Toplantılar
 • İş Yemekleri & Eğlenceleri
 • Partiler
 • Kutlamalar
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Seminerler
 • Davet ve Resepsiyonlar
 • Kına Geceleri
 • Düğünler
 • Evlilik Kutlamaları
 • Nikah Törenleri gibi çeşitli kategorilerdeki organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan düğün salonumuzda her şey dilediğiniz gibi olacak!

Hadi siz de gelin hayallerinizi bizimle paylaşın ve hepsinin nasıl gerçekleştiğini görün! Kalitemizden uzun yıllardır asla ödün vermeyen ekimizle sizlerin hayallerini gerçekleştirirken büyük keyif alacağımızı sizlerin de görmesini sabırsızlıkla bekliyoruz!

Grand Elif ’e Nasıl Gidilir?

Aktaş Mahallesi’nde Bentderesi Caddesinde bulunan salonumuza ulaşım da son derece kolaylıkla sağlanıyor. Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan mekanımıza kendi araçlarıyla gelecek tüm konuklarımız 200 araçlık otopark ve vale hizmetimizden faydalanabilirler.

Toplu taşımayla gelecek konuklarınız ise 456, 321, 392 ve 393 otobüsleriyle rahat bir şekilde gelebilirler.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  SONGÜL & TUĞRUL
  Puan

  Geniş, ferah ve büyük bir düğün salonu. Şıkır şıkır da dizayn edilmiş cidden. Düğünümüz bu düğün salonunda çok neşeli ve çok güzel gerçekleşti. Düğün salonu arayanlara tavsiye ederim.

Yorum yaz