Grand Deniz Düğün Salonu

Parlak ışıklar altında mutluluğa verdiğiniz en güzel cevabı sevdikleri ile paylaşmak isteyen çiftlerimiz Grand Deniz Düğün Salonu’nda buluşuyor! Kendi masalınızı yazacağınız bu gecede hem eğlenecek hem de unutulmaz dakikalar yaşayacaksınız. Özel düğün çekimleri ve düğün belgeseli ile bu gecenin sonunda birçok anı sizlerin olacak.

Düğünden çok önce başlayacak bu hazırlıkların kusursuz olması için tüm önlemler alınacak. Düğün checklistleri titizlik ile kontrol edilecek ve her adımda sizler ile iletişim halinde olunacak. Düğün günü geldiğinde asla telaş etmeyecek profesyonel ekibimiz hazırlıklar ile ilgilenirken sizler de sevdikleriniz ile gününüz için hazırlıklara ara vermeyeceksiniz. Eşsiz dekorasyonumuz ile elit ve son moda bir düğün alanı içinde aşka tekrardan mutlu cevabı vereceksiniz!

Grand Deniz Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir ?

Salonumuz 800 kişilik hizmet kapasitesine sahip olmaktadır. İşimiz sizin aşkınızı en güzel şekilde yansıtmak olduğundan tüm çalışmalarımızı gönlümüzü ortaya koyarak gerçekleştiriyoruz! Organizasyonun önce tamamını ele alıyoruz. Neler yapılması gerektiğini ve nasıl bir yol izlememiz gerektiğine karar veriyoruz. Kulaktan dolma bilgiler ve rastgele bir düzen işlemiyor organizasyonumuzu teorik bilgiler ve sistematik temeller üzerinden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Düğününüzün yemekli mi yemeksiz mi olacağına karar verdikten sonra yemekli organizasyon için yemek menüleri arasından bir seçim yapıyoruz. Bu seçimden sonra usta şefimiz düğün gününe kadar yemekler için her malzemeyi taze bir şekilde hazır ediyor.

Salon düzeninde ise masaların arasında geniş aralıklar bırakılarak konumlandırılacaklardır. Bu sayede rahat ve ferah bir salon alanı amaçlanmıştır. Salonun her köşesinde bulunan havalandırmalarda sürekli hava değişimini sağlayarak temiz hava solumanızı sağlayacaktır. Pist alanımız tüm danslarınız için yeterince geniş olmakta ve etrafında kolon bulunmamaktadır. Masa aralarında bulunan kolonlarda ise renkli desenler ve kolon diplerinden ışık huzmeleri kolonlara şık bir form vermektedir. Ayrıca danslarınıza eşlik edecek animasyonlu ışıklandırmalarımız gecenize renk katacaktır. Düğün süsleri, konfetiler, sis gösterileri de bu gecenin diğer trend detayları arasında yerini alacaktır. Bu kusursuz emeğin ve yılların getirdiği deneyimi sizler ile paylaşmak için buradayız ve sevenlerin yanında olmak için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz!

Grand Deniz Düğün Salonu Nerededir? Grand Deniz Düğün Salonuna Nasıl Gidilir ?

Ankara’nın Mamak ilçesinde bulunan salonumuza ulaşmak da lüksü yaşamak kadar kolay olacaktır. Özel araç ile ulaşım sağlamak için 19 Mayıs veya Turgut Özal Bulvarı üzerinden yaklaşık 40 dakika içerisinde salonumuza ulaşmış olacaksınız. Toplu taşıma tercih etmek isterseniz eğer yine bir çok seçeneğiniz olacaktır. Numune hastanesinden kalkan 352, 354, 398-3, 394-3 numaralı otobüsler ile yaklaşık 1 saatte rahat ve kolay bir ulaşım sağlayacaksınız.

Aşkın ne kadar değerli ve özel bir duygu olduğunu biliyoruz. Bu değere layık olmak için çalışıyoruz !

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Klas ve kaliteli bir işletme organizasyon planlamasında gerçekten çok iyiler güvenimizi boşa çıkarmadığınız için teşekkür ederiz

  2. Puan

    Düğünümüzü burada yaptık. Davetli sayımız 450ye yakındı. Çok çok memnun kaldık. Mekan hem ferahtı hem de atmosferi çok güzeldi, süslemeler renk katmıştı. Özellikle fotoğrafçı çok profesyonel çalıştı. Garsonları da çok ilgiliydi. Müzikleri de neşemize neşe kattı. Ayrıca arabalı misafirlerimiz için otoparkının olması da büyük kolaylık oldu.

Yorum yaz