Grand Çiçekler Düğün Sarayı

12 yıllık alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlere hizmet vermek boynumuzun borcu! İstanbul’un merkezinde bulunan düğün salonumuz sizlere yemekli ve yemeksiz olarak bütün organizasyonlarınızda eşlik etmektedir. Gerçekleştirmek istediğiniz bütün organizasyonlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

Bizler Grand Çiçekler Düğün Sarayı olarak en temel amacımız, üzerinizdeki bunaltıcı, boğucu ve yorucu düğün stresini almak! Bütün ayrıntıları sizin yerinize düşünen bir düğün salonunu olarak sizleri nasıl memnun edeceğimizi biliyor ve bu şekilde çalışıyoruz!

Grand Çiçekler Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

2014 yılından itibaren Grand Çiçekler Düğün Sarayı yaklaşık 750 kişilik kapasitesi ile birlikte kapalı bir alanda sizlere hizmet vermektedir. Her türlü organizasyonlarınız için Grand Çiçekler olarak kapılarımızı sizler için ardına kadar açtık! En özel günlerinizi en iyi şekilde geçirmek ister misiniz? Hem de uygun fiyatlara? Evet, değerli müşterilerimiz yanlış duymadınız! Salonumuzdaki düğün fiyatlarımız bütçenize hitap ediyor! Sizleri memnuniyetini düşünerek organizasyon fiyatlarımızı uygun hale getirdik! Fiyatlarımız ile ilgili daha ayrıntılı konuşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Grand Çiçekler Düğün Sarayı Nerededir? Grand Çiçekler Düğün Sarayı’na Nasıl Gidilir?

Salonumuza toplu taşıma araçlarını, taksileri ve kendi özel araçlarınızı kullanarak kısa sürede gelebilirsiniz. İstanbul’un Sultangazi semtinde bulunmaktadır. Sultangazi semtinden çeşitli toplu taşıma araçlarının geçmesi sebebiyle sizlerde ulaşım açısından sıkıntı çekmeden düğün salonumuza ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile gelmek için 34A, 79M, 36A, 76O, 78C ve 500T gibi İETT hatlarını kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz bu hatlar tercih edebileceğiniz sayısız hatlardan bazılarıdır.

Grand Çiçekler Düğün Sarayı’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Düğün Organizasyonları
 • Kokteyller
 • Konserler
 • Nişan Merasimleri
 • Özel Toplantılar
 • Söz Törenleri
 • Mezuniyet Partileri
 • Kokteyller
 • Yemekli Davetler gibi sınırsız organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz en doğru adres tabi ki Grand Çiçekler Düğün Sarayı’dır. Bizler profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlerin bütün isteklerini ikiletmeden yerine getirmekteyiz. Hayallerinizin gerçekleştirilmesini istiyorsanız, bizlere düşüncelerinizi ve hayallerinizi anlatmanız yeterli olacaktır!

Hiçbir Aksilik Canınızı Sıkamayacak!

Bir gencin hayatındaki en önemli günlerden biri şüphesiz ki evlendiği gündür. Bizler sizlerin bu en özel gününüzde yanınızda olmak istiyoruz! Üstümüze düşen her şeyi profesyonel bir şekilde yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz!

Planladığımız düğününüzde hiçbir pürüzün canınızı sıkmasına izin vermiyoruz. Grand Çiçekler Düğün Sarayı’nda artık hiçbir aksilik önüne çıkamayacak. Çünkü bizler sizin mutluluğunuzu düşünerek her şey için önceden önlem alıyoruz!

Teklifimizi Duymaya Hazır Olun!

Grand Çiçekler Düğün Salonu’nun sizler için büyük bir teklifi var! Düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Bu planlamayı yaparken de sizlere daha sonra fazladan ücret çıkarmıyoruz. Bu da bizlerin en önemli özelliklerin sadece bir tanesidir. Verdiğimiz çeşitli hizmetlerimizin detaylarına ulaşmak ister misiniz? Cevabınız “Evet”se sayfamızdaki videoları izleyebilir, video yorumlarımızı okuyabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak için bizler sadece birer basamağız!

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Yemekli bir düğün verdik ve hiç bir sorun yaşamadık. Servis hzlı ve sıcaktı. Güzel geri dönüşler aldık teşekkür ederiz.

 2. Puan

  kına gecemi burda yapmıştım çok güzel yer tavsiye ederim ?

 3. Puan

  Grand Çiçekler düğün salonunda nişanımızı yaptık gecenin başından sonuna kadar hiç bir sorun yaşamadan çok eğlenceli geçti teşekkür ederiz

Yorum yaz