Grand Anka Düğün Balo Kına Kokteyl Salonları

Hayatımızda hem kusursuz olmasını hem de doyasıya eğlenmeyi istediğimiz bazı anlar vardır. Bunlardan birisi de şüphesiz düğünümüz. Her muhabbette konuştunuz düşündünüz hayatınızı birleştireceğiniz eşinizin fikrini aldınız fakat hala salon bulamadım derseniz Grand Anka Düğün Balo Kına Kokteyl Salonları diyoruz efendim! Açık veya kapalı ya da havuz başında mı olsa diye karar veremiyorsanız hepsini içerisinde barındıran salonumuza sizleri davet ediyoruz. Parçanın bütününü detayların oluşturduğunun farkındalığında olarak en ince detayı ile modern bir düğün tasarlıyoruz.

Ferah bir mekan ve güler yüzlü ekibimiz ile koordineli çalışan ve sizleri her an bilgilendiren organizasyon yöneticimiz güvenli ellerde olduğunuzu sizlere hissettirecek. Hiçbir aktivite ile ilgilenmeyecek kendi düğününüzde misafir olacaksınız !

Grand Anka Düğün Balo Kına Kokteyl Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir ?

750 ile 1000 kişi arasında hizmet veren salonumuz adeta tesis niteliği taşır. Tesisimizde açık ve kapalı salonlar ayrıca da havuz başı mekanımız bulunmaktadır. Gelinimiz için konforlu hazırlık odaları bu odalarda gelin ve damadımız için günün stresini alacak kokteyller, meyve servisleri ve meşrubat ikramımız bulunacak. Personelimiz bir kısmı gelin ve damadımızın istekleri için hazır olarak bekleyeceklerdir. Ekibin profesyonelliği ve geçmişte dünya evine giren mutlu çiftlerimizin referansları sizleri bu kaliteye ikna edecek ve inandıracaktır. Sadece ticari odaklı muhabbetlerden sıkılmadınız mı ? Bizler sizlerin içinden olan bir aileyiz samimiyet ve sıcaklığımız ile hep birlikte bu günü tasarlamaya başlayacağız.

İlk başta cezbeden kapı süslerimiz ve kapı kenarlarını süsleyecek olan şamdanlar bu atmosferi eşi benzeri olmayan bir ambiyans haline getirecekler. Birçok alternatifiniz bulunan tesisimizi yaz veya kış gönlünüzce tercih edebileceksiniz. Havuz başında kokteylli davetlere imza atacak ve kokteyl tariflerimizi merak edecek tatlar deneyeceksiniz. Kokteylin yanında küçük aperatif atıştırmalıklar ve çerezler de kokteyl masalarınızda yerlerini alacak. Geniş havuzumuzun içerisindeki nilüfer şeklindeki mumluklar bu gecede ışıl ışıl parlayacak. Her mekanımız için ayrı bir ekip çalışmakta ve hangi tür davet seçerseniz seçin aynı ilgi ve özen ile işimizi yapıyor olacağız. Enfes canlı müzik ile devam edecek gecenizin bitmesini istemeyeceksiniz!

Grand Anka Düğün Balo Kına Kokteyl Salonları Nerededir? Grand Anka Düğün Balo Kına Kokteyl Salonlarına Nasıl Gidilir ?

Ankara’nın Sincan bölgesinde bulunan salonumuza özel araç ile ulaşmak isterseniz Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinden rahat bir yolculuk ile 1 saatte salonumuza ulaşmış olacaksınız. Dumlupınar Bulvarı D200 karayolu üzerinden de aynı zamanda varacaksınız. Geleceğiniz güzergaha hangi yol uygun olursa onu tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız için Ankara’nın belirli bölgelerinden Ankara-Sincan dolmuşları kalkmakta. Bu dolmuşlar yarım saatte bir kalkacak ve sizleri konforlu bir şekilde salonumuza ulaştıracaktır. Daha detaylı bilgi için bizler ile irtibata geçiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    CEYLAN
    Puan

    Mekanın bahçesi öyle güzel ki, düğünümüzü bu tatlı bahçede düzenledik. Çalışanlar düğün konusunda inanılmaz deneyimliler. Bizi de çok güzel ağırladılar. Tertemiz, nezih ve şık bir yer.

Yorum yaz