Grand Akyol Düğün Sarayı

En mutlu gününüzde aileniz, dostlarınız ve iş arkadaşlarınız ile; Kalabalık davet sofraları arasında hayatınızın en özel gününü kutlamak için Grand Akyol Düğün Sarayı en mükemmel tercih olacak! Yıllarca ilmek ilmek yaşadığınız içinizde büyüttüğünüz aşkınızı; Evlilik ile taçlandırma zamanı geldiğinde düğün mekanı seçme kısmı çiftlerimizi en çok düşündüren konuların başında geliyor. Biz sizi düşündüren ve bir düğünde olmaması gereken tüm aksiliklerin listesini çıkarıyor; Bu olumsuzlukların önüne geçmek için ayrı bir takım çalışması gerçekleştiriyoruz.

Grand Akyol Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir ?

500 ve 750 kişi arasında hizmet veren salonumuzda parçayı bir bütün olarak ele almak bizlerin en büyük ayrıcalığı! Peri kızlarını kıskandıracak gelinliğiniz ile kuğu gibi süzüleceğiniz kırmızı halı üzerindeki gelin yolunda çiçekler ve lambaderler bu huzura giden yolu ışıklandıracak. Salonda nikah kıymak isteyen çiftlerimiz için ihtişamlı ahşap nikah masamız özen ile hazırlanacak ve masanın tepesindeki spotlar tüm dikkatleri üzerinize çekecek. Bu mutluluğa son imzayı atacak nikah memurumuzu ise en iyi şekilde ağırlayacağız. Nikah kıyıldıktan sonra düğün dansı ve şarkısı eşliğinde sevdikleriniz ile birlikte dans edeceksiniz ve ardından 7 katlı düğün pastası tüm ihtişamı ile aranızda olacak. Pastacı kreması kullanılan yağsız krema ile kaplanmış leziz pastamızı kestikten sonra eğlenceye gece boyunca hız kesmeden devam edeceksiniz.

Pistin çevresi tamamen küçük spotlar ile bezeli olacak; Video çekimi pist alanı ve özel danslarınız olmak üzere tüm gece kayıtta olacaktır. Yemekli bir organizasyon tercih eden çiftlerimiz için ise doyurucu menüler ve gurme damakları sevindire ek tatlar bu özel gecede sizlerin masalarını süsleyecek.  Masaların üzerinde bulunan kristal şamdanlar davet ortamına zengin bir görsellik katacak. İçinde bulundurduğu imkanlar ile sizlere şehrin merkezinde bambaşka bir gece yaşatacak olan Grand Akyol Düğün Sarayı sizleri en iyi ile buluşturuyor !

Grand Akyol Düğün Sarayı Nerededir? Grand Akyol Düğün Sarayına Nasıl Gidilir ?

İstanbul’un Gaziosmanpaşa semtinde bulunan salonumuza ulaşmak oldukça kolay ve basittir. Öncelikle toplu taşıma kullanmak isteyenler için Eminönü, Balat tarafından geçen 55 ve 55T numaralı otobüsler yaklaşık 45 dakikada ulaşmanızı sağlayacaktır. Alibeyköy tarafından gelmek isteyenler için ise 99 numaralı otobüs yine aynı sürede varacaktır.

Özel araç kullanmak isterseniz Eyüp sahil yolundan Feshane tarafından kolayca ulaşım sağlayacağınız gibi O-3 karayolu veya Adnan Menderes Bulvarı üzerinden de yaklaşık yarım saatte mükemmel salonumuza ulaşım sağlayacaksınız. Verdiğimiz ulaşım süreleri trafiğin akıcı olduğu saatler için geçerlidir.

Düğün anı gibi düğün anından öncesini de sizler ile planlıyor düğün arabası süslemesini de gerçekleştiriyoruz. Düğün takı sandığı, düğün volkanı gibi farklı seçenekler ile daha önce görmediğiniz güzellikte bir düğün daveti sizin oluyor.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Orkestra çok iyiydi çok eğlendikkkkkkkkkkk sesinize sağlık 🙂

  2. Puan

    salon iki katlı ve oldukça geniş kalabalik bir dugun yapmamiza ramen rahatca sığıldi salona dansda edildi yemekler çok iyidi ve konuklar sevisi çok beğenmişler teşekkür ederiz

  3. Puan

    grand akyolda kınamızı yaptık güzel ve eğlenceli bir gece oldu fiyat olarak da uygundu tavsiye ederim

Yorum yaz