Gözde Wedding Garden

Kusursuz bir organizasyonla en özel gününü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenlerin adresi Gözde Wedding Garden. Kusursuz doğası ve profesyonel ekibiyle İzmir’de sizleri bekliyor. Düğün, nişan, kına, söz, mezuniyet balosu, doğum günü partisi gibi hayatınızın en önemli günlerine ev sahipliği yapan Gözde Wedding Garden; İzmir Balçova’da tüm istek ve ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

İzmir’in el değmemiş güzelliklerinden biri olarak bilinen Güzelbahçe’de doğa ile iç içe, yeşil bir alan ile çevrili Gözde Wedding Garden tüm düğün ve özel organizasyonlarınızı kusursuz bir anıya dönüştürüyor. 500- 600 kişilik kapasiteye sahip açık alanı ile hayallerinizdeki kır düğününe sizi kavuştururken, çim alan, havuz başı ve bahçe, kolonsuz salonu ile yüksek tavana sahip şehir merkezinde bir mekân olarak ön plana çıkıyor.

Gözde Wedding Garden’da  yemekli, yemeksiz ve kokteyl seçenekleri ile hizmet vermektedir. Yemekli organizasyonlarda kapasite 400 ya da 500 kişi ile sınırlı iken farklı alternatiflerden oluşan menü fiyatları ise hafta sonu 70 liradan başlayarak değişkenlik gösteriyor. Hafta içinde ise menü fiyatları minimum 50 liradan başlayarak seçeneklerinize göre değişmektedir. Kokteyle fiyatları ise hafta sonu ve hafta içi 30 ila 50 lira arasındadır. Menü ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için Düğünbuketi.com adresinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Düğün, mezuniyet balosu, doğum günü gibi birçok etkinliğinize ev sahipliği yapan doğa manzaralı Gözde Wedding Garden, profesyonel ekibi ile yemek servislerinde kusursuz hizmeti sunarken, organizasyonunuza dışarıdan catering hizmeti ve organizasyon ekibinizi de getirme imkânı sunarak, en özel gününüzü sizin kontrolünüze bırakıyor.

Gözde Wedding Garden düğününüzdeki en güzel anların ölümsüzleştirmesi için ihtiyacınız olan fotoğrafçı hizmetini size sağlıyor. Ayrıca son sistem ışık, ses ve sahne hizmeti de sunuyor.

Gözde Wedding Garden, sizlere özel bir düğün hizmeti sunmaya hazır ve en güzel gecenizi peri masalına çevirmeyi vaat ediyor. Gözde Wedding Garden, sizlere özel gece tasarımı ve menü seçenekleriyle düğününüzü tamamlıyor. Özenle hazırlanan peyzaj tasarım ile göz dolduruyor, Birbirinden renkli çiçekleri ve havuzu ile misafirlerinize de unutulmaz bir anı yaşatıyor. 100 – 150 kişilik otoparkıyla araba ile ulaşım sağlamak isteyen konuklarınız için sunduğu vale hizmeti de sağlıyor. Gecenizin kusursuz bir şekilde ilerlemesi için tüm ayrıntıları düşünüyorlar.

Neden Gözde Wedding Garden’ı seçmelisiniz?

Mekan Özellikleri: Doğa manzarası, bahçe tasarımı, şehir manzarası, orman içinde, kolonsuz salon, yüksek tavan, çim alan.

Kapalı Alan Seçeneği: Yok

Engelli Girişi: Var

Özel Menü Seçenekleri: Çocuk, diyabet, kosher, vejetaryen menüler

Otopark Kapasitesi: 100 – 150

Vale Hizmeti: Var

Konuk Kapasitesi: 500 – 600

Yemekli Konuk Kapasitesi: 400 – 500

Açık Hava Konuk Kapasitesi: 500 – 750

Konaklama Seçenekleri: Yok

After Party Hizmeti: Var

Dışarıdan Catering Ve Fotoğrafçı Getirme Seçeneği: Var

Kişiye Özel Tasarımlarla Doğanın Kalbinde Bir Cennet

Gözde Wedding Garden, profesyonel ekibi, eşsiz doğa manzarası ile saat 23.00’a kadar yemek hizmeti verirken, müzik hizmetini ise 24.00’a kadar sürdürüyor. Evcil hayvanın kabul edilmediği Gözde Wedding Garden ; düğün, kına, söz, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet balosu gibi tüm etkinlikler için kişiye özel tasarımlarla hizmet veriliyor. Mekân hakkında detaylı bilgi için ise Düğünbuketi.com’da yer alan ‘Ücretsiz fiyat al’ seçeneği hem hayalleriniz hem de bütçenizi tatmin edecek organizasyonunun için bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Kır düğünü için hoş bir mekan.tavisye ederim.bizm için dolu dolu bir düğün paketi sunuldu.bia bazı hizmetleri çıkardık.fiyatları da uygun.kır düğünü planlanlara tavisye ederiz.

Yorum yaz