İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima

Gözde Düğün Davet

Gözde Düğün Davet Esenyurt zengin menüleri, doyurucu ikramları ve göz dolduran mimarisi ile birlikte en özel davet ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Yüksek tavanlı kolonsuz mimarisi ve şık dekorasyonu ile öne çıkan salonda benzersiz bir gece sizi bekliyor. Kişi başı düğün fiyatları 10 TL'den başlayan salon hakkında detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor!

Özellikleri

500 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunan Gözde Düğün Salonu bünyesinde düğün davetlerine ek olarak farklı organizasyonlar da düzenlenebiliyor. Sünnet düğünü, kına gecesi, nişan, söz ve özel davetlerinizde bu deneyimli ekibe güvenebilirsiniz.

Oturma düzeninde napolyon sandalyeler ve yuvarlak masalar kullanan mekan, süslemelerde ise şamdan ve çiçekleri kullanıyor. Gelin damat masasını da özel olarak süsleyen ekip, farklı mekan giydirme seçenekleri de sunuyor. Renkli aydınlatmalar ile donatılan salonda görsel bir şölen sizi bekliyor.

Gözde Düğün Davet Esenyurt Düğün Fiyatları

Mekanın düğün fiyatları kişi başı 10 TL'den başlıyor. Kokteyl menüler 30 TL'ye kadar çıkabilirken, yemekli düğün ve davetlerde 30 - 50 TL arasında değişen menüleri bulunuyor. Düğün paketi fiyatları 3000 TL'den başlayan Gözde, erken rezervasyona özel indirim fırsatları da sunuyor. Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmayı unutmayın!

Olanakları

Gözde Düğün Davet, fotoğraf ve video çekim hizmetini kendi bünyesinde sağlayarak çiftleri ek masraftan kurtarıyor. Gece boyu kesintisiz çekim yapan ekiple en mutlu anlarınız fotoğraflanıyor. Ekipman temini mekan tarafından sağlanırken, orkestra hizmeti ile de gecenize renk katılıyor.

Yemekli düğünlerde de hizmet verebilen salon, lezzetli menüleri ile beğeni topluyor. Düğün pastası temini de sağlanırken, dilerseniz kırmızı veya beyaz etli yemekli menü seçenekleri barındırıyor. Aynı zaman deneyimli bir organizasyon ekibi ile çalışan salonda mekan süslemesi ve organizasyon detaylarından söz sahibi olabiliyorsunuz. İsterseniz dışarıdan organizasyon firması ile çalışmakta da özgürsünüz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Esenyurt ilçesinde bulunan düğün salonumuza çeşitli ulaşım araçlarıyla gelebilirsiniz. Şehrin kirli havasından ve gürültüsünden uzak bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, sizleri Gözde Düğün Davet’e bekliyoruz. Kendi araçlarınızla gelebileceğiniz gibi, İETT araçlarıyla da gelebilirsiniz. 15N, 401T, 65G, 34BZ, 59R, 401 ve KM25 hatlarını kullanabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, kına gecesi, nişan, nikah ve özel etkinlikler yapılabiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme, fotoğraf ve video çekimi, orkestra ve ekipman yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve ekipman temini mekan tarafından sağlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sandalye süslemelerinde ve masalarda kullanılan kumaşlarda renk değişikliği yapılabiliyor.

Gözde Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Gözde Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Gözde Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Gözde Düğün Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gözde Düğün Davet kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Biz burada hem kına gecemizi yaptık hem de düğünümüzü. Ama konseptleri öyle farklıydı ki görenler farklı mekan sandılar. Bize bu imkanı sundukları için teşekkür ederiz.

 2. Puan

  Biz burayı tavsiye üzerine tercih ettik. Tüm ekipten ve mekandan çok memnun kaldık. Yeni evleneceklere kesinlikle tavsiyemizdir.

 3. Puan

  Bizim en mutlu ve en özel gecemizde harika bir ev sahipliği yaptığınız için ne desek boş, herkes çok memnun kaldı.

 4. Puan

  Bu ekip sayesinde çok özel ve çok güzel bir gün geçirdik. Tüm emekleriniz için çok çok teşekkürler. Tavsiye ederiz, selamlar, sevgiler.

 5. Puan

  Biz düğünümüzü burada yaptık ama sanki ev sahibi biz değildik de Gözde Düğün’dü. Çok rahat ettik, sonuna kadar tavsiye ederiz.

 6. Puan

  Nişanımızı burada yaptık. Tüm organizasyonu düzenleyip çok harika bir gece geçirmemizi sağladıkları için bir kez daha teşekkürler.

 7. Puan

  Kınamızı burada yaptık. Dört dörtlük bir organizasyon hazırladılar, emek veren herkesin ellerine sağlık. Çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz