Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Bal Medya

Gözde Balseven - Bal Medya, 2007 yılından bu yana çiftlerin en mutlu günlerine anlamlı kareler bırakmak için çalışıyor. İstanbul’da Üsküdar dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak en başarılı fotoğrafçılar arasında da yerini alıyor. Çekimlerde kullandığı son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel ekibi ile birlikte sizleri memnun etmeyi hedefliyor.1500 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ile sizde ‘Fiyat Teklifi Al’ kısmından form doldurarak randevu oluşturabilirsiniz.

Çekim Hizmetleri

Özel anlardan sonra baktığınızda size o günleri hatırlatan fotoğraflara tebessüm etmek için doğru adres Bal Medya. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak deniz, orman, tarihi mekan gibi İstanbul’un her yerinde dış çekim yapılıyor. Stüdyo çekimleri de sizi şüpheye düşürmesin. Gözde Balseven stüdyo çekimlerinde de istenilen şekilde konsept ve arka plan hazırlıyor.

Çamura batıp, helikopterden atlayacak kadar çılgın bir çiftseniz sizi trash day çekimine davet ediyor. Hem macera dolu hem de heyecanlı çekimin sonunda ortaya efsane kareler çıkıyor. Tabi böyle çılgın çiftlerin davetiyeleri de bir o kadar marjinal olması gerektiğini savunan Bal Medya ekibi save the date çekimi yaparak misafirlerinize esprili davet fotoğrafları hazırlıyor. Bu davetiyeler sizin kadar misafirlerinizin de yüzünü güldürecek.

Gözde Balseven Ayrıcalıkları

Gözde Balseven, İstanbul’un her yerinde çekim yaptığı gibi şehir dışına hatta yurt dışına bile çekime gidiyor. Hayallerinizde bir ülke veya sizin için anlamı olan bir şehir varsa 2 hafta öncesinden görüşüp tüm isteklerinizi bildirmeniz yeterli. Düğün anınızda arka planda fotoğraflarınızdan oluşan müzikli bir kısa düğün klibi hazırlanıyor. Bal Medya, çekilen tüm fotoğrafların orijinal kopyalarını da sizinle paylaşıyor. orijinal kopya teslimi yapılıyor. Üstelik sabırsızlıkla beklediğiniz fotoğraflarınıza da 3 hafta içinde ulaşmış oluyorsunuz.

Bal Medya Üsküdar Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Üsküdar / Çengelköy’de sizinle buluşan firma dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, kendine hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedef alıyor. Her bütçeye uygun çekim paketleri sunulan stüdyoda başlangıç paketleri minimum 1500 TL’den başlıyor. Lokasyon tercihinize, ve özel çekim türlerine göre paket fiyatları artarak 3000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız ve kriterler sizin için uygunsa DüğünBuketi.com farkıyla bize ulaşabilirsiniz.

Nerede?

Firma, İstanbul'un Üsküdar ilçesinde hizmet veriyor. Çengelköy mevkiinde yer alan firmanın açık adresi ise şöyle;

Bahçelievler Mh. Ata 2 Sitesi Yabangül Sk. no:20 Çengelköy / Üsküdar.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve tüm şehirler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, katalog çekimi ve konsept çekim.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yurt dışında çekim, save the date ve trash day.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde stüdyo çekimi ve fotoğrafların orijinal kopya teslimi bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, şehir dışında çekim, ekip temini gibi hizmetler her şey dahil pakette mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mevsime göre mekan ve konsept hazırlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 haftada ürünler teslim ediiyor.

Bal Medya düğün fiyatları ne kadar?

Bal Medya düğün fiyatları Bal Medya düğün fiyatları Bal Medya organizasyon fiyatları ise 1500 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Bal Medya Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bal Medya

Yorum yaz