TOPLANTI OLANAKLARI

Gorrion Hotel Bosphorus Convention Center 2000 m2’nin üzerinde konumlanan, şık detaylarla, büyük sunum ve organizasyonlarınızın saygınlığını arttıracak yepyeni bir merkez.​ Konuklarımız için, mütevazı toplantılardan, 1000 kişilik büyük davetlere kadar geniş ve çeşitlenebilir bir yelpazede hizmet verecek, 10 adet toplantı ve ziyafet salonu hazırladık. Organizasyonlarınızın karakterine uygun, son teknoloji görsel ve işitsel toplantı ekipmanları ve salonlarda esnek fiziki seçeneklerle, özel günlerinizin başarısını paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

İŞ MERKEZİ & SERVİSLER

​İş Merkezimiz,İnternet erişimi, ofis donanımı, fotokopi, faks, posta ve asistanlık hizmetleri veren komple bir sunumla, kendi ofisinizi bu güler yüzlü ve teknolojik dünyanın içine alabilirsiniz.

Deneyimli Konferans Servisi Yöneticilerimiz, toplantılarınıza ilgili tüm detayları koordine edebilir ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve dilerseniz yaratıcı önerilerle sizlere kusursuz bir asistanlık hizmeti sunabilir.

Konuk odası adedi :                      252

Toplantı salonu adedi :                     10

En büyük toplantı salonu :           1000 m²

 

Hizmetler

 • Güvenlik
 • Kablosuz hızlı İnternet erişimi
 • Tüm toplantı/davetlerde (Ücretsiz)Görsel-işitsel donanım

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Cennet gibi bir otel vallahi 🙂 bizim ofisimize hem yakın hemde gerçekten çok seviyoruz. Bu yüzden ay sonu toplantılarımızı burada gerçekleştiriyoruz. yemekleri ya da ikramlıkları da çok güzel oluyor. Teşekkür ederiz ilginize 🙂

 2. Puan

  GAYET BAŞARILI. APARATİFLER ÇOK LEZZİZDİ VEDE SALON ÇOK GENİŞ DİZEYNE DE BAYILDIK. VERİMLİ BİR TOPLANTI OLDU BİZİM İÇİN SALONUN ATMOSFERİ ÇOK UYGUN

 3. Puan

  Şirketimizin tüm kurumsal ve motivasyon toplantılarını Gorrion Hotel’de iki yılı aşkındır düzenlemekteyiz. Personelleri iyi çalışan, kurumsal etkinliklere çözüm odaklı yaklaşan bir ekip. Teknolojik altyapısı gayet iyi. Bu sayede hiç aksaklık yaşamadan toplantılarımızı yapıyoruz. Yemekleri oldukça kaliteli.

 4. Puan

  Yeni yıl için ofisçe burada bir kutlama yemeği düzenlemiştik ve önümüzdeki yıl ile ilgili mini bir toplantı yapmıştık. yemekleri çok lezzetli. sunumlar da öyle. herkese tavsiye edebileceğim kaliteli ve nezih bir otel.

 5. Puan

  Atıştırmalıkları çok lezzetli ve salonu baya geniş. verimli bir toplantı oldu. teşekkürler

 6. Puan

  Burada bir konferansa katılmıştım. Otele hayran kalmıştım gerçekten tasarımı ve iç dekorasyonu çok güzel. Salon da gayet genişti. Tavsiye edebileceğim bir mekan.

 7. Puan

  Ofis ya da şirket toplantıları için fazlası ile ideal bir mekan gerçekten. Hem Gorrion Hotel’de olmanın ayrıcalıklarını yaşıyorsunuz hem de geniş ve ferah bir salondasınız. Dekorasyonuna diyecek bir şey yok, oldukça başarılı. Yiyecekler her zaman taze, sıcak servis ediliyor ve lezzetine doyum olmuyor. Şiddetle tavsiye edebilirim.

 8. Puan

  dekorasyon çok güzel -ki iç mimarı benim arkadaşım :)) çok başarılı bir dizayna sahip gerçekten. onun dışında yemekler de çok başarılı. zaten otel olduğu için profesyonel şef ve aşçılar çalışıyor. toplantı salonu da çok geniş ve ferah. rahatlıkla dilediğiniz kişi ile toplantı ya da konferans gerçekleştirebiliyorsunuz. bizim ofisin toplantılarında burayı tercih etmemizin bir sebebi de hem de fiyatları da her cebe uygun.

 9. Puan

  yemekleri ve atmosferi çok güzel bir otel. bence toplantılar için çok ideal salonu da çok geniş biz çok memnun kaldık.

 10. Puan

  Gorrion Hotel’de yaptığımız şirket toplantımızdan oldukça memnun kaldık. Gerek salon olarak gerek ikramlıklar ve hizmet olarak gayet başarılı bir müessese. Teşekkür ederiz.

 11. Puan

  Katıldığım bir seminer sonrası keşfetmiştim ve şimdi bütün şirket toplantılarımızı burada gerçekleştiriyoruz 🙂 fazlasıyla memnunuz Gorrion Hotel’den, sıcak kanlı çalışkan bir ekip ve mükemmel hizmet. Güzel yemeklerden bahsetmeyeyim herkese tavsiye edeyim 🙂

Yorum yaz