Benzersiz Bir Düğün İçin Gordion Hotel

Cezbedici bir otel düğünü için Gordion Hotel, Düğün Buketi’nin sunduğu eşsiz fırsatlarla hizmetinizde. Salon düğününüzü masallardan kopup gelmiş görkemli bir saray atmosferinde yapmak istiyorsanız Gordion Hotel, ideal bir mekandır.

Sıcacık, zarif, şık ve herkesi derinden etkileyen bir salon düğünü; evlenecek çiftin en büyük hayalidir. Dünya evine giren kadın ve erkek, bu hayali gerçekleştirmek için tüm imkanlarını seferber eder ve çabalarının karşılığını görmek ister. Düğün Buketi ayrıcalığıyla rezerve edilebilen Gordion Hotel, evlenmek için kendisini seçen çiftin hayallerini gerçekleştirmek ve çabalarını boşa çıkarmamak için elinden gelini yapıyor. Hayatını birleştiren çifte, tüm detayları ince ince düşünerek tam da istediği gibi bir salon düğünü organizasyonu yapıyor. Gordion Hotel’de gerçekleştireceğiniz salon düğünü, hayatınız boyunca kalbinizi titreterek hatırlayacağınız eşsiz anlar biriktirmenizi sağlıyor.

Tüm Detaylar Düşünüldü

Yılların deneyimi ile yüzlerce düğün organize eden Gordion Hotel, bu mutlu gününüzde sizin ve davetlilerin eğlenmesi ve mutlu olması için her şeyi düşünüyor. Gordion Hotel, farklı kapasitelere sahip iki özel salonuyla hizmet veriyor:

 • Roof Teras Balo Salonu: Düğün organizasyonlarında 140, kokteyl tipi organizasyonlarda 250 kişilik kapasiteye sahiptir.
 • Kybele Balo Salonu: Düğün organizasyonlarında 200, kokteyl tipi organizasyonlarda 400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Düğün gecesine en çok beyazın saflığı yakıştığını bilen Gordion Hotel, beyaz örtülü masaları ve sandalyeleri ile evlilik hayatınızı yeni bir sayfa açarak başlatıyor. Beyazla harika bir şekilde uyum sağlayan ve saray atmosferi oluşturan sarı renk salonun pek çok detayında bulunuyor. Salonların ışıl ışıl görünmesini sağlayan bu renk kombinasyonu, düğün gecenizin ihtişamını artırıyor.

Düğün Buketi kalitesiyle rezervasyon yapılabilen Gordion Hotel’de salon düğününün dışında pek çok farklı organizasyon da düzenleyebiliyorsunuz.

 • Balo,
 • Nişan töreni,
 • Kına gecesi,
 • Sünnet düğünü,
 • Baby shower,
 • Kokteyl,
 • Mezuniyet töreni,
 • Açılış,
 • Bayi toplantısı

Gordion Hotel’de düzenleyebileceğiniz organizasyonlardan sadece birkaçı. Her organizasyonun kendine has bir konsepte sahip olduğunun farkındayız. Personelimiz, bu farkındalıkla çalışarak güler yüzüyle hizmet veriyor.

Benzersiz İmkanlar

Gordion Hotel, sizinle sıkı bir temas içerisinde olarak düğün esnasında ortaya çıkabilecek tüm aksaklıkları çözüyor. Böylece herhangi bir konuda kaygılanmıyorsunuz. Size sadece ve sadece eğlenmek, bu mutlu gecenin tadını çıkarmak kalıyor.

Menülerimizin damağınızda bırakacağı lezzeti asla unutamayacağınızı belirtmek isteriz. Düğün öncesinde menü tadımı yapabiliyorsunuz. Ayrıca çocuklara, diyabet hastalarına, Kosher ve vejeteryanlara özel menüler de bulunmaktadır. Eşsiz ve muhteşem salonlarıyla hizmet veren Gordion Hotel’in farklı ve zengin menü çeşitleri bulunmaktadır. Arzu edildiği takdirde menülerde değişiklik yapılabilmektedir.

Salon düğünü ve diğer organizasyonlar esnasında gökyüzünü rahatça görebilmeniz için cam tavanı bulunan mekanda rahat hareket edilebilmesi için kolon bulunmamaktadır. Yüksek tavanıyla oldukça ferahtır. Salon düğünü esnasında hava almak isterseniz terasa ya da balkona çıkıp panoramik şehir manzarasını seyredebilirsiniz.

100-150 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Gordion Hotel’in 50-75 araçlık kapasitesi bulunmaktadır. İki ayrı salonunda aynı anda birden fazla düğün gerçekleşebiliyor. Her şeyin düşünüldüğü mekanda engelli girişi de bulunuyor. Dışarıdan fotoğrafçı getirebildiğiniz Gordion Hotel’de salon düğünü bittikten sonra “after party” yapabiliyorsunuz. Benzersiz ışık, ses ve sahne hizmeti sağlanan mekana dışarıdan organizasyon şirketi ya da fotoğrafçı getirebiliyorsunuz.

Gordion Hotel’e Nasıl Ulaşılır?

Tunalı Hilmi Caddesi, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Büklüm Sokağı No: 59 Kavaklıdere / Ankara adresinde bulunan Gordion Hotel ’i kolayca bulabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile kolayca bulabileceğiniz Gordion Hotel’e,

 • Sanatoryum Hastanesi’nden 145-3 ve 318,
 • Ovacık ve Keçiören’den 286 ve 319,
 • Anatolia Park Site AVM’den 266 ve 319,
 • Uludağ Kebapçısı’ndan 342 ve 304,
 • Mi’Cocina’dan 521-3 ve 319

numaralı halk otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Ayrıca M2 numaralı metro ile de düğün salonuna ulaşmanız mümkün.

Mutluluğunuzu katlamak, daha önce hiç yaşamadığınız anlar yaşamak için Gordion Hotel ’i Düğün Buketi avantajları ile kolayca rezerve edebilirsiniz. “Fiyat Teklifi Al” butonunu kullanarak ücretsiz olarak teklif almanız mümkün. Düğün Buketi, tüm organizasyonlarınızda yanınızda.

Sırala

 1. Avatar
  SOYER
  Puan

  Otelin teras katında yemekli ve eğlenceli bir düğünümüz oldu. Servisten organizasyona kadar her şey büyük titizlikle hazırlanmıştı. Kendimizi çok iyi hissettiğimiz ve doyasıya eğlendiğimiz şahane bir düğündü bizim için. Şık bir otel düğünü isteyenlerin keşfetmesi gereken bir otel.

Yorum yaz