Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Volkan şovu
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Gordion Hotel Hakkında

Cezbedici bir otelde düğün organizasyonu için çiftler tarafından tercih edilen Gordion Hotel,  sunduğu eşsiz fırsatlarla karşınıza çıkıyor. Salon düğününüzü masallardaki gibi görkemli bir saray atmosferinde yapmak istiyorsanız, burası sizin için ideal bir mekan oluyor. Ankara şehrinde Çankaya ilçesinde konumlanan otel, yemekli ve kokteylli hizmet fiyatları ile de yeni evlenecek çiftler için uygun bir yer oluyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Yılların deneyimi ile yüzlerce düğün organize eden Gordion Hotel, bu mutlu gününüzde sizin ve davetlilerin eğlenmesi ve mutlu olması için her şeyi düşünüyor. Farklı kapasitelere sahip iki özel salonuyla hizmet veriyor. Roof Teras Balo Salonu ile düğün organizasyonlarında 140, kokteyl tipi organizasyonlarda 250 kişilik kapasiteye sahip oluyor.  Kybele Balo Salonu ise düğün organizasyonlarında 200, kokteyl tipi organizasyonlarda 400 kişilik kapasitesiyle karşınıza çıkıyor.

Düğün gecesine en çok beyaz saflığının yakıştığını bilen Gordion Otel, beyaz örtülü masaları ve sandalyeleri ile evlilik hayatınıza yeni bir sayfa açarak başlatıyor. Beyazla harika bir şekilde uyum sağlayan ve saray atmosferi oluşturan sarı renk, salonun pek çok detayında bulunuyor. Salonların ışıl ışıl görünmesini sağlayan bu renk kombinasyonu, düğün gecenizin ihtişamını artırıyor.

Gordion Hotel Düğün Fiyatları

Gordion Otel, sizinle sıkı bir temas içerisinde olarak düğün esnasında ortaya çıkabilecek tüm aksaklıkları çözüyor. Size sadece eğlenmek ve bu mutlu gecenin tadını çıkarmak kalıyor. Otelde düğün organizasyonunuzun kusursuz işleyen bir noktası da uygun hizmet fiyatı oluyor.  Yemekli düğün fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında seyreden otelin kokteylli davet fiyatı ise 30 TL ile 50 TL arasında değişiyor.

Düzenleyeceğiniz organizasyona göre farklılık gösterebilecek bu fiyatlar hakkında bilgi almak için ücretsiz formu doldurmanız yeterli oluyor.

Sunulan İmkanlar

Menü içerikleri ile damağınızda bırakacağı lezzeti asla unutamayacağınız bir deneyim yaşatan Gordion Hotel, düğün öncesinde menü tadımı yapmanızı sağlıyor. Ayrıca çocuklara, diyabet hastalarına, kosher ve vejetaryenlere özel menüleri de bulunuyor. Eşsiz ve muhteşem salonlarıyla hizmet veren otel, farklı ve zengin menü çeşitleri ile hizmet veriyor.

100-150 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan Gordion Otel, 50-75 araçlık otopark kapasitesi sunuyor. İki ayrı salonunda aynı anda birden fazla düğün gerçekleşebiliyor. Her şeyin düşünüldüğü mekanda engelli girişi de bulunuyor. Dışarıdan fotoğrafçı getirebildiğiniz otelde, salon düğünü bittikten sonra after party yapabiliyorsunuz. Benzersiz ışık, ses ve sahne hizmeti sağlanan mekana dışarıdan organizasyon şirketi de getirebiliyorsunuz.

Nasıl Ulaşılır?

Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Büklüm Sokağı No:59, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye adresinde bulunan Gordion Hotel kolayca bulunabilen bir yerde konumlanıyor. Toplu taşıma araçları ile kolayca bulabileceğiniz otele birçok halk otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca M2 numaralı metro ile de düğün salonuna ulaşmanız mümkün.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

150 kişilik konaklama alanı bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon sorumlusu ve fotoğrafçı getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, kına gecesi, söz, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet partisi, balo, doğum günü, baby shower ve after party.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Volkan şovu ve konaklama.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis hizmeti ve otopark.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Vale hizmeti, menüde tadım ve değişiklik yapma.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kendi anlaştığınız fotoğrafçıyla çalışıyorsunuz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

İki ayrı davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Otelin orkestra ve müzik seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Diyabet, kosher, vejetaryen ve çocuklara özel menüleri var.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:30'da bitiyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yapay çiçek süsleme, supla, gelin tagı, şamdan.

Gordion Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Gordion Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Gordion Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Gordion Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gordion Hotel kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Otelin teras katında yemekli ve eğlenceli bir düğünümüz oldu. Servisten organizasyona kadar her şey büyük titizlikle hazırlanmıştı. Kendimizi çok iyi hissettiğimiz ve doyasıya eğlendiğimiz şahane bir düğündü bizim için. Şık bir otel düğünü isteyenlerin keşfetmesi gereken bir otel.

Yorum yaz