Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Kırmızı kurdele

İmkanlar

Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Havai fişek şovu
Mekan giydirme
Servis elemanı

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Gördes ilçesinde bulunan Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon, sadece nişan organizasyonlarında değil aynı zamanda doğum günü, sünnet düğünü ve mezuniyet gibi birçok özel günde yanınızda yer alıyor. Hayatlarınızı birleştirme kararı vermenizin ardından yıllarca keyifle hatırlamak istediğiniz nişan organizasyonu için firmayı tercih edebilirsiniz. Firmanın organizasyon fiyatları ise 500 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Gördes Süsleme, sizlere nişan organizasyonunuzun mevsimine veya sizin farklı tercihinize yönelik açık ve kapalı mekan seçenekleri sunuyor. Ayrıca nişan organizasyonunuz için mekan süsleme, tema alternatifi, davetiye seçimi, servis - hizmet elemanı ve DJ gibi birçok konuda sizlere yardımcı oluyor.

Manisa’da özel gün organizasyonlarında adından sıkça bahsettiren Gördes Süsleme & Düğün, evliliğe bir adım daha yaklaştığınız bu özel gününüzde sizlerin ve sevdiklerinizin yanında olmak için sabırsızlanıyor.

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Nişan Fiyatları

Nişan organizasyonu için 500 - 1.000 TL’den başlayan paket fiyatları sizlere sunuluyor. Nişan pastası, süsleme, ışık - ses ve davetiye konularında yardımcı olarak nişan organizasyonunuz için stresinizi azaltıp, bu özel günün tadını çıkarmanızda yardımcı oluyor. Firma, sizlere bu hizmetleri başlangıç ve her şey dahil paketler içerisinde sunuyor.

Davetiniz için daha detaylı bilgi almak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilir veya DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Gördes Süsleme, nişan organizasyonunuzda sizlere DJ hizmeti ve sanatçı alternatifi sunarak sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenizi sağlıyor. Birbirinden farklı tema konseptleri arasından yaptığınız seçim ile geceniz hazırlanıyor. Davetiniz öncesinde konsept ve tema sizlere demo masa olarak sunuluyor.

Nişan töreninizin ardından sevdiklerinizle eğleneceğiniz gecede seçtiğiniz müzikler çalınıyor. Yakınlarınızla mutluluğunuzu paylaşacağınız nişan organizasyonunuz için sizlere çeşitli davetiye seçenekleri de sunuluyor. Manisa içerisinde veya şehir dışında bir mekanda nişanınızı düzenlemek isterseniz firma bu konuya da sıcak bakıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa’nın Gördes ilçesinde bulunan Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon firmasına ulaşım kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Şehir içi dolmuş ve taksi sık tercih edilen vasıtalar arasında yer alıyor. Dilerseniz özel aracınızla da rahatlıkla firmaya ulaşabilirsiniz.

Adres: Adnan Menderes Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No:4 Gördes / Manisa.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Organizasyon firması şehir dışı hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet, sünnet düğünü ve doğum günü gibi farklı organizasyonlarda da hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında hizmet ve organizasyon öncesi demo masa uygulaması da sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paket sizlere demo masa, mekan süsleme ve servis elemanı sağlıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

DJ, sanatçı, fotoğraf çekimi, çiçek ve nişan şekeri alternatifleri her şey dahil pakette yer almaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı dekorasyon ve tema seçenekleri vardır.

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon organizasyon fiyatları Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon organizasyon fiyatları Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Gördes Süsleme & Düğün Organizasyon

Yorum yaz