Avrupa Yakası’nda sizlerin en mutlu anlarını planlayan ve uygun fiyatlarıyla sizleri cezp etmeyi başaran Gönül Düğün Salonu’nda yepyeni konseptler ve dekorasyonlar sizi bekliyor! Unutulmaz anlarınızı organizasyon ekibiyle kendi kararlarınızla tasarlayacağınız bir mekâna ihtiyacınız var ise Gönül Düğün Salonu Bayrampaşa’da sizlere kapılarını aralıyor!
Düğün Mekânı Seçimi Sorunsalına Gönül Düğün Salonu ” Dur “Diyor!
Düğün mekânı seçimini yapamayan çiftlerimiz arasında siz de varsanız üzülmeyin! Gönül Düğün Salonu olarak her bütçeye hitap eden konseptlerimiz ve paket fiyatlarımız ile sizlerin en mutlu gününü planlıyoruz. Siz de düğün mekânı seçiminizde kararsız iseniz Gönül Düğün Salonu’nun sizlere özel yaptığı dekorasyon koleksiyonuna bakmalısınız! Rengarenk renklerin bulunduğu ve dilediğiniz çiçeği entegre edebileceğiniz salonumuzda gold detaylar eminiz ki hoşunuza gidecek! Düğün mekânı seçim konusunda uzlaşamayan çiftlere yönelik de çeşitli hizmetlerimiz var! Her iki renkle ya da her iki çiçek dekoruyla da süsleyebildiğimiz salonuna her iki çiftin de dediği olacak! İstediğiniz her şeye her talebe uygun çözüm üreten Gönül Düğün Salonu’nda her şey ise yolunda gidecek!

Gönül Düğün Salonu Kaç Kişiyi Ağırlayabilir? Gönül Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir?

Gönül Düğün Salonu, Bayrampaşa’nın en büyük düğün salonları arasında sayılmaktadır. Bu sebeple ister düğün isterseniz lansmanlarınızı Gönül Düğün Salonu’nun büyük salonunda gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. 450 kişiyi kapalı alanda büyük rahatlıkla ağırlayabilen Gönül Düğün Salonu’nun ısıtma ve soğutma sistemleri son teknolojiyle tasarlanmıştır. Kapalı alan olmasından çekinen tüm çiftlerimiz ve müşterilerimiz ise teknolojilerimizi gördüğünde ne demek istediğimizi daha iyi anlıyorlar.
Yemekli konseptlerde de 450 kişiyi rahat bir şekilde ağırlayan Gönül Düğün Salonu’nu görmeye ve gezmeye davetlisiniz!

Görkemli Bahçe Restaurant’ta Hangi Tür Etkinlik ve Organizasyonlar Gerçekleştirilebilir?

Kır Düğünleri
Evlilik Teklifleri
Kına Geceleri
Nişan Organizasyonları
Açılışlar
Kurumsal Etkinlikler
Baby Shower Partileri
Davet ve Resepsiyonlar

Seminerlerde Gönül Düğün Salonu bünyesinde yapılan birkaç etkinlik ve organizasyonlardan!

Sizlerde Gönül Düğün Salonu bünyesinde hayallerinizi yaşamak isterseniz bizler büyük bir mutlulukla sizlerin yanınızda olacağız. Gönül Düğün Salonu bünyesinde daha önceden yapılmış olan tüm etkinliklere göz atarak sizler için neler yapabileceğimizi görebilir ve yaptığımız diğer organizasyonlardan ilham alıp kendi organizasyonunuza uyarlanmasını isteyebilirsiniz.

Gönül Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Görkemli Bahçe Restaurant Nerede Yer Alıyor?

İsmetpaşa Mahallesi’nde Tuna Caddesi üzerinde yer alan Gönül Düğün Salonu Mehmetçik Sokak’ta sizlere kapılarını aralıyor. Bayrampaşa’nın en iyi düğün mekânları arasında sayılabilen Gönül Düğün Salonu’na ulaşım da son derece kolay. 32, 32M, 32T, 36ES gibi otobüslere binerek çok rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Gönül Düğün Salonu’na dilerseniz kendi arabanızla da gelebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Hayatımızın en güzel ve özel gününde Gönül Düğün salonunda yaptığımız düğünde biz oldukça memnun kaldık. Sıcak geçen günlerde salon püfür püfürdü. Yemekler lezzetli, güler yüzlü çalışanlar sayesinde servis süper hızlıydı.

  2. Puan

    GÜZEL HAZIRLANMIŞ VE ŞIK BİR SALON BİZÇOK BEĞENDİK TÜM DOSTLARIMIZA TAVSİYE EDİYORUZ

Yorum yaz