Gönül Davet Florya Menekşe

İstanbul Avrupa Yakası’nın en gözde semtlerinden birisi olan Florya’da kapılarını misafirlerine açmakta. Gönül Davet Florya Menekşe; gerek hizmet sektöründe edinmiş olduğu tecrübesi gerekse sunduğu düğün fiyatları ve avantajlı paketleri ile sizlere farklı fırsatlar sunuyor. Bu özelliği ile  düğün, nişan, kına, sünnet, davet, toplantı,  açılış ve mezuniyet gibi organizasyonların en çok tercih edilir mekanları arasında yer alıyor.

1972 yılından bu yana Franchise modeli ile faaliyet gösteren Gönül Davet Florya, Bakırköy Florya’nın en seçkin semtlerinden Menekşe’de hizmet veriyor. Yılda 400.000 davetli ağırlama kapasitesi ile dikkat çeken Gönül Davet Florya Menekşe kapalı mekanda konuklarını ağırlıyor. Geniş ve konforlu salonu, her noktadan sahneyi gören masa düzeni, şık dekorasyonu ve yüksek tavanı ile son derece ihtişamlı bir atmosfere sahip. Gönül Davet Florya Menekşe, birbirinden lezzetli menüleri ve kusursuz organizasyonları ile defasında övgüyle söz ettiriyor.

Gönül Davet Sayesinde Düğün Yapmak Çok Kolay

Davetli kapasitesi ve hizmet kalitesi ile ön plana çıkan Gönül Davet Florya Menekşe, düğün paketleri  ile mutluluğa ilk adımını atacak çiftlerin yüzünü güldürüyor. Zarif süslemeleri, ihtişamlı girişi ve modern sahnesi ile oldukça eğlenceli düğünlere kapılarını aralamakta. Ayrıca Düğün paketi içinde sunduğu hizmetler göz dolduruyor. Orkestra, DJ ya da sanatçı seçeneği sunan mekan, aynı zamanda volkan, konfeti ve slayt gösterisi gibi görsel unsurları da hizmet paketine dahil ediyor. Gelin odası hizmeti fotoğrafçı ve video çekimi ile en mutlu anlarınızı unutulmaz hatıralara dönüştürüyor. Büyük boy karşılama fotoğrafı ile 10 adet aile fotoğrafını düğün paketi içinde sunuyorlar. Gönül Davet Florya Menekşe, düğün fiyatları ve avantajlı düğün destek paketleri ile gönüllerde taht kuruyor. Düğün boyunca gelin odası ikramlarının yanı sıra güvenlik hizmeti de sağlıyor.

Düğün salonları arasında fark yaratan düğün finans desteği uygulaması ile yeni evlenecek çiftlere kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra anlaşmalı olduğu firmalar üzerinden yapacağınız düğün alışverişlerinizde ise indirim imkanı sunuyor. Düğün fiyatları ve düğün finans desteği ile İstanbul Bakırköy Florya’nın en çok tercih edilen mekanı niteliğinde. Gönül Davet Florya Menekşe birbirinden cazip teklifler ile sizleri bekliyor.

Sırala

  1. Avatar
    Ozan
    Puan

    Manzarası ile modernliği ile harika bir yer.Menekşenin en lüks mekanlarından biri.bir tanıdık vasıtası ile görüştük ve fiyatlarda yardımcı oldular.ikramlı bir düğünümüz oldu.mekan personelinin ve yetkililerin ilgisine ve yardımlarına çok teşekkür ederim.

Yorum yaz