Gönül Davet Ece Düğün Davet Salonu

Şehrin her yerine yayılan balo, davet ve düğün salonları ile çeşitli organizasyonları Gönül Davet/Ece Düğün Davet Salonu olarak size sunuyoruz. Size en yakın olan semt ve bölgelerde gerçekleştirebileceğiniz kaliteli organizasyonlarınızda daima yanınızda olmak istiyoruz!

Büyük aşklara büyük davetler yakışır! İşimizin sırrı herkese gereksiz gelen küçük detayları titizlik ile önemsememiz ve bunları geliştirerek parçanın bütününde mükemmelliği elde etmemiz. Örneğin göz alıcı masa şamdanları için uzun uzun konuşup düşünüp ortak bir fikre karar verdikten sonra salon bünyemize katıyoruz.

Şehrin her alanında sektörün en iyisiyiz! En iyi olmak elbette kolay değil fakat bizleri ve sizleri asla yalnız bırakmayan dev ekibimiz gönüllerdeki sıcacık aşklar için çalışıyor. Her konuda uzman kadro ile sizlere güzel bir atmosfer yaşatıyoruz!

Gönül Davet  Ece Düğün Davet Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir ?

750 ile 1000 kişi arasında değişen salonumuz 1972 yılından beri faaliyette olmanın ve sizler tarafından tercih edilmenin haklı gururunu yaşamakta. Bizleri bu noktaya taşıdığınız ve yeniliklerimize bizleri tercih etme talebi ile karşılık verdiğiniz için sizlere minnettarız. Düğün alanımızdan bahsedecek olursak pistimizin çevresinde kolon bulunmamaktadır. Bu sayede geniş bir pist,ferah bir salon sizlerin olacaktır. Masaların kenarlarında görüntü aralığınızı bozmayacak olan kolonların çevresinde ise aynalar bulunmaktadır. Bu da salonumuzun içinin daha genişlemesini sağlamaktadır. Özgürce konsept belirleme imkanı bulacağınız Gönül Davet/Ece Düğün Davet Salonlarında aileniz ve tüm sevenleriniz ile bu gecenin tadına varacaksınız.

Düğünlerde klasikleşen bir ambiyansın dışına çıkmak bu işe başladığımız günden beri tek gayemiz. Bu sebeple düğün dansından sonra düğün balonları eşliğinde sevdiklerinize güzel kareler armağan edeceksiniz. Yöresel halk dansları seven çiftlerimiz için ise folklar ekibimiz düğününüzün başka hiçbir düğüne benzemediğini gözler önüne serecek. Her anını keyif ile yaşayacağınız düğününüzde orkestramız ve son teknoloji akustik kalitede olan ses sistemimizde neşenize kalite katacak. Pasta kesilme esnasında çalacak müziğe kendiniz karar verecek ve usta ellerden çıkma pastanız ile ağzınız tatlanacak.

Gönül Davet Ece Düğün Davet Salonu Nerededir? Gönül Davet / Ece Düğün Salonlarına Nasıl Gidilir ?

Salonumuz İstanbul’un Bağcılar ve Bahçelievler gibi bir çok semtinde bulunmaktadır. Bağcılarda ki salonumuza gitmek için özel aracınız ile Avrupa O-3 otoyolu üzerinden yaklaşık 45 dakikada ulaşabilirsiniz. Havalimanı yolu üzerinden ise O-3 otoyolunu kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bahçelievler tarafından toplu taşıma ile gelecekler Ayrılık çeşmesi durağından Marmaray’a binip oradan M1A metrobüsü ile yaklaşık 1 saat 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Ya da Bakırköy – Şirinevler Marmaray hattından tekrar M1A metrobüs hattını kullanarak rahat bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Diğer salonlarımız hakkında bilgi ve adres tarifi almak için bizler ile mutlaka iletişime geçin ve sizler için en iyi daveti tasarlayalım!

Sırala

 1. Avatar
  Pınar
  Puan

  Çok renkli ve şık bir salon orkestra ekibinden servis personeline kadar işini severek yapan sıcak kanlı insanlar bu güzel ve samimi davranışlarından ötürü ekstra iltifatı hakediyorlar teşekkür ederiz

 2. Avatar
  dündar
  Puan

  okadar güzelki hizmet ve mekan fiyatıda çok uygun on numara yetmez onbir numara altı yıldız 🙂 :):):):)

Yorum yaz