Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Gölge Fotoğrafçılık Hakkında

Gölge Fotoğrafçılık uzun yıllara dayanan deneyimiyle düğün çekimlerinizi gerçekleştirmek için hazır. İstanbul ili Başakşehir ilçesi Bahçeşehir semtinde bulunan ve uygun fiyat teklifleri ile her bütçeye uygun olma özelliğine sahip düğün fotoğrafçısını gelin yakından tanıyalım. Ortalama fiyatları 1.000 TL'den başlayan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, sizleri bekliyor.

Çekim Türleri

Gölge Fotoğraf Başakşehir 1950 yılından bugüne fotoğrafçılık alanında hizmet vermeye devam ediyor. Gölge Fotoğrafçılık ailesi ilk önce Foto Aile adı ile çalıştıktan sonra 1999 yılından itibaren İstanbul ili Bahçeşehir ilçesinde Gölge Fotoğrafçılık adı ile çalışmalarına başlıyor. Düğün fotoğrafçısı birçok ünlü otel, spor kulübü, restoran ve grup ile birlikte çalışıyor.

Bu dış çekim fotoğrafçısı aynı zamanda stüdyo çekimi de gerçekleştiriyor. Geniş bir ekip ile hizmet veren Gölge Fotoğrafçılık ile düğün fotoğraflarınız ve videolarınız profesyonel bir şekilde hazırlanıyor. Geniş mekan ve konsept seçeneklerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Gölge Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı oldukça cazip fiyatları ile her bütçeye uygun olmayı hedefliyor. Başlangıç paket fiyatları 1.000 - 1.500TL aralığında değişiyor. Çekim türleri ve aldığınız hizmetlere göre çekim fiyatları değişkenlik gösteriyor. Merak ettikleriniz ve detaylı bilgi alabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli.

Olanaklar

Gölge Fotoğraf Başakşehir stüdyo çekimi, dış çekim, şehir dışında çekim gibi farklı konsept ve mekanları sizlere sunuyor. Birçok farklı seçenek arasından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Çiftler için ekip temini sağlanıyor. Çekimler profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştiriliyor.

Çekim sonrası 4 hafta gibi bir sürede orijinal fotoğraf teslimi alabiliyorsunuz. Gölge Fotoğraf Başakşehir ile birlikte çalışmak isterseniz 4 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Nasıl Gidilir?

Gölge Fotoğraf, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde bulunuyor. Toplu taşıma ile ulaşım için Kadıköy ilçesinde Kadıköy Sanal Durak yönündeki 14M Kavacık Yeni Cami otobüsünü kullanabilirsiniz. Ayrılık Çeşmesi durağında inerek Halkalı ya da Zeytinburnu Marmaray hattını tercih edebilirsiniz. Yenikapı durağında indikten sonra 146T otobüsü ile Boğazköy son durakta indikten sonra Kızlı-Havuz Yenikapı-Bahçeşehir Yönüne doğru yürüyerek Kemal Sunal Caddesi’ndeki Gölge Fotoğrafçılık’a ulaşabilirsiniz.

Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres Kemal Sunal Caddesi Galeria Çarşısı Kat:1 No:12 Bahçeşehir, Başakşehir / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ili ve şehir dışı çekim hizmeti bulunuyor. Arzu edenler için çok çeşitli mekanlarda çekim hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Geniş kapsamlı hizmet yelpazesi olan bu firma ile düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi tüm çekim hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 - 3 hafta önce firma ile iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İlave özelliklerden bazıları, çekim yerlerinin değiştirilebilir olması ve farklı hizmet paketlerinin bulunması olarak belirtilebilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve çekimin ardından albüm teslimi hizmetinin yanında orjinal kopya fotoğraf teslimi hizmeti gibi olanaklar başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine ilave olarak dış çekim, şehir dışı çekim ve ekip temini hizmeti ise her şey dahil pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Stüdyo çekimi, dış çekim, İstanbul ili ve şehir dışı çekim konseptleri size sunulan ilave özelliklerden yalnızca bir kaçı.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün ve albüm içeriklerinin teslim süresi 4 - 5 haftadır.

Gölge Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Gölge Fotoğrafçılık düğün fiyatları Gölge Fotoğrafçılık düğün fiyatları Gölge Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Gölge Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gölge Fotoğrafçılık

Yorum yaz