İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Kır bahçesi
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Gölet Garden Hakkında

İzmir Buca konumunda bulunan Gölet Garden doğal ortamın vermiş olduğu huzura ve ruha müdahale edilmeden oluşturulmuş mekan kır düğünü organizasyonlarının vazgeçilmez bir adresi olmaya devam ediyor. Mekan kır düğünü fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Beyaz renk hakimiyetinde olan Gölet Garden, yuvarlak masa, süs havuzu, köprü şeklindeki gelin yolu, bir basamak yüksekte bulunan nikah masası alanı ve geniş pist alanıyla ön plana çıkarken çim alanın doğal görüntüsü bozulmamış ve masa düzeni mekanda bulunan ağaçlara göre konumlandırılmıştır.  Masalarda kullanılan cam fanus içi toprak ve çiçeğe uyum sağlayan deniz yıldızı ve deniz kabuğuyla İzmir'in hissettirdiği havaya uyum sağlamaktadır. Yemekli, açık hava ve kokteyl kapasitesi 500 ile 750 kişiye misafirinize hizmet verebilir yapıya sahiptir.

Gölet Garden Kır Düğünü Fiyatları

Mekan ile yemekli kır düğünü fiyatları kişi başı hafta içi 50 TL ile 80 TL aralığında yer alıyor. Hafta sonu ise 50 TL ile 100 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kokteyl fiyatları hafta içi ve hafta sonu 30 TL ile 50 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi için hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak Gölet Garden kır düğünü bütçenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Mekan Bünyesindeki Organizasyon Çeşitleri ve Hizmetler

Başta kır düğünü organizasyonlarına ev sahipliği yapan mekanda ayrıca ; nişan, kına gecesi, doğum günü, açılış gibi organizasyonlar yapılabilir. Ayrıca Gölet Garden bayii toplantısı, kurum içi etkinlikler, mezuniyet törenleri gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Olanakları

Catering hizmeti sunan mekanda organizasyon öncesi menü tadımı ve değişikliği yapabildiğiniz gibi aynı zamanda dışarıdan catering firmasıyla da çalışabilirsiniz. Düğün pastası hizmeti sunan Gölet Garden pastanız hikayenize uygun şekilde tasarlanıyor. Barkovizyon hizmetiyle her misafirinize ulaşılan mekanda dekorasyon ve masa süsleme organizasyonun bütünlüğünü korumak adına özenle tasarlanıyor. Organizasyon sorumlusu bulunan mekan aynı zamanda dışarıdan organizasyon firması getirmenize de olanak sağlıyor.

Dışarıdan fotoğrafçı getirmene izin vermeyen özel fotoğraf alanlarıyla profesyonel fotoğraflar elde edebiliyorsun. Ses, sahne ve ışık hizmeti sunan mekanda servis 23.00'a müzik ise 23.30'a kadar devam ederken DJ veya orkestra seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Buca konumunda bulunan mekan Gölet Tesisleri karşısında yer almaktadır. Mekana toplu taşıma araçlarıyla ve özel araçlarınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca mekanın 75 araçlık otopark alanı bulunmaktadır. Sunulan vale hizmeti ile park konusunda sıkıntı yaşamadan katılım sağlayabilirsiniz.

2205 Sok. No:11 Kaynaklar - Buca / İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon sorumlusu ve catering firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına gecesi, doğum günü, açılış gibi organizasyonlar yapılabilir. Ayrıca Gölet Garden bayii toplantısı, kurum içi etkinlikler, mezuniyet törenleri gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, barkovizyon hizmeti otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alana sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik seçeneği mevcuttur.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 23.00'da müzik ise 23.30'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Gölet Garden düğün fiyatları ne kadar?

Gölet Garden düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Gölet Garden düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Gölet Garden Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gölet Garden açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz