İzmir Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Teras
  • Açık alan
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Kokteyl menü
Yemek servisi
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Gölet Garden Hakkında

Doğallığın verdiği huzuru, yeşilin en güzel tonlarını ve profesyonel bir hizmet kalitesini yaşamaya hazır mısınız? İzmir, Buca konumunda bulunan Gölet Garden Kır Düğünü Salonu; 750 kişilik kapasitesi ile unutulmayacak bir davet düzenlemenize olanak tanıyor. 30 TL’den başlayan kişi başı düğün & davet fiyatları ile Gölet Kır Bahçesi hakkında aradığınız bilgiler içeriğimizde bulunuyor.

Gölet Garden Buca Düğün & Davet Fiyatları

Kokteylli davet fiyatları hafta içi 30 TL’den başlayan Buca düğün mekanı, hafta sonu için bu rakamı 50 TL seviyesine çekiyor. Yemekli düğün & davet fiyatları ise hafta içi 50 TL hafta sonu 80 TL olarak karşımıza çıkıyor. Ancak fiyatları etkileyen bazı unsurlar da yok değil.

Organizasyon tarihiniz, misafir sayınız ve mekan yönetiminden isteyeceğiniz ek hizmetler, maliyete son şeklini veriyor. En net düğün fiyatı için hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurabilirsiniz.

Kır Bahçesi Kapasitesi

750 kişi kapasiteli kır bahçesi ile hizmet veren Gölet Garden; 100 araç kapasiteli bir de otopark alanı bulunduruyor. Teknolojik altyapısı bir hayli güçlü olan bu açık davet alanı aynı zamanda after-party için de kullanılabiliyor.

Beyaz renk tonları ile süslenen ve dekore edilen kır bahçesi içerisinde; gelin tagı, gelin yolu gibi özel dekorasyonlar da bulunuyor. Ayrıca Buca Gölet Kır Düğünü Salonu görsel açıdan değişimlere de sizden gelecek fikirlere çok önem veriyor.

Buca Gölet Garden Davet & Düğün Organizasyonu

Düğün & davet trendlerini takip eden bir organizasyon sorumlusu barındıran mekan; bu konudaki önerileri ile de etkinliğinizi benzersiz hale getirecek. Kişiye özel düğün & davet teması yaratabilen mekan; özel oturma düzeni gibi servisleri ile de memnuniyetinize memnuniyet katacak. Ayrıca Buca Gölet Garden bünyesindeki çekim ve orkestra ekibi ile de kalitesini kanıtlar nitelikte.

Catering olanakları içerisinde menü tadımı ve değişimi imkanları tanıyan mekan, misafirlerinizin özel durumlarını da atlamıyor. Kosher, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuk tabakları da bu doğrultuda Buca Gölet Kır Düğünü tarafından servis edilenler arasında yer alıyor.

Organizasyon Yelpazesi

Her ne kadar kır düğünü organizasyonu ile ismini duyursa da Buca Gölet Garden birçok etkinliğe kapılarını açıyor. Kurumsal etkinlikler başta olmak üzere; kına gecesi, mezuniyet partisi ve sünnet düğünü mekanın organizasyon yelpazesinin büyük bir bölümünü oluşturuyor. Baby shower, nişan töreni, doğum günü ve özel kutlamalar da Gölet Kır Düğün Salonu tarafından gerçekleştirilen organizasyonlar arasında yer alıyor.

Gölet Garden Kır Düğünü Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

176 numaralı ESHOT seferi ile ulaşım sağlayabileceğiniz mekan, 29 Ekim Mahallesi konumunda yer alıyor. Kır bahçesi için açık adres ise şu şekildedir;

29 Ekim Mevkii, 2205. Sokak, No:11, Buca / İzmir

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Düğün & davet organizasyonu firması ile dışarıdan anlaşmanız durumunda Gölet Garden şirket için gerekli çalışma koşullarını sağlamaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün & davet organizasyonu haricinde Gölet Garden; nişan & söz töreni, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet partisi, kına gecesi, nikah sonrası yemek & eğlence, doğum günü, baby shower ve özel kutlamalara ev sahipliği yapmaktadır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

After-party organizasyonu olanağı ile ön plana çıkmaktadır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Gölet Garden profesyonel bir çekim ekibi ile anlaşmalıdır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan bünyesinde canlı müzik hizmeti verilmektedir.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Yemek / kokteyl servisi ve orkestra programı 23.30'a kadar devam etmektedir.

Gölet Garden organizasyon fiyatları ne kadar?

Gölet Garden organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Gölet Garden organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Gölet Garden Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Gölet Garden açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Konumu ve doğal güzelliği ile şahane bir atmosfere sahip, tesis her konuda tam 10 numara 5 yıldız ve tüm hizmetler kusursuz…

Yorum yaz